0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
« Последна редакция: Ноември 23, 2010, 08:13:10 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
*
2 бр. и за мен
Аз искам 1 бр.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Редактирах анкетата малко, сложих срок от 7 дена, защото няма за кога да се мотаем, даже 7 дена са много :wink:

Ориентировъчна цена за календарите спред последната оферта - 4-5 лв, поправете ме ако греша.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
И аз искам 1 бр., ама като съм от Търново как мога да го имам  :(
за мен 2 броя  :D
И аз искам 1 бр., ама като съм от Търново как мога да го имам  :(
Аз съм от Горна Оряховица може би да се съберат на едно място или как нз  :oops:

*
Момичета, не се притеснявайте за получаването.
До сега винаги се е намирал начин. В повечето случаи, когато например има 15 заявки от Варна се пращат на координатор, или друг от форума, който после ги раздава на обща среща или индивидуално. Когато има само един от Пещера например, пак ще си го получи, дали по поща, дали с куриер, тези неща по-нататък ги избистряме.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!



Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Аз искам 2 броя  :P
*
2 бр., и ако може да ги получим преди НГ, за да можем да ги дадем на лекарите си :wink:
*
2 бр. и за мен. :D
Ох, ще се оправя - гласувала 2 броя  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
2 броя и за мен
*
За мен 7 бр. - гласувах
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
За мен 10 бр. гласувала съм.
*
И за мен 1 брой-гласувала.

*
5 броя, гласувала съм.