0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За сънищата...
« Отговор #40 -: Юли 23, 2006, 16:43:42 pm »
няма вечер да не санувам преди около 4 месеца санувах детето си беше много красиво момченце държах го силно до себеси сякаш знаех че това е сан и ще се сабудя.Знаете ли винаги сам искала момиченце но някак си имам чувството че ще имам момче дано БОГ да ме дари с дете дали момиче или момче то ще си е моето ангелче малко сладко дано тази моя мечта стане реалност пожелавам го и на всички вас :babyflips:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #41 -: Юли 23, 2006, 16:54:27 pm »
искам да ви разкажа за един много мистериозен сан санувах баба ванга тя ми гледаше аз я попитах ще имам ли дете а тя каза да но ще се забави дано този сан да е пророчески и наистина да имам дете тревожи ме обаче факта че преди да санувам мислех за баба Ванга дано да не е плод на въображението ми
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #42 -: Юли 23, 2006, 16:57:33 pm »
Ползвай препинателни знаци. Нищо не се разбира.
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: За сънищата...
« Отговор #43 -: Юли 23, 2006, 23:34:54 pm »
В началото ,когато възможността да имам бебе ми се виждаше съвсем реална и близка т.е. когато още незнаех какво ме чака си сънувах най-редовно,че раждам . Най-интересното е ,че раждах супер лесно винаги и си мислех "абе какви ги разправят,че боляло ,като раждаш" :D После си сънувах бебето ,всеки път различно. Знаех,че да сънуваш бебе не е хубаво ,но в същото време съзнавах,че това не е знак или поличба ,а просто плод на най-съкровеното ми желание.
После ,като ме "шамароса" съдбата ,незнам какво стана ,но изведнъж спрях да сънувам бебета и каквото и да било по темата. Сякаш ми се включи някаква подсъзнателна защита. :) Може би от три години и повече не съм сънувала нищо подобно.
Re: За сънищата...
« Отговор #44 -: Август 07, 2006, 09:37:46 am »
Аз път преди няколко дни сънувам как шефът ми усмихнат ми казва: Честито, разбрах че си бременна.
А аз казвам: О не, все още не съм.

Какво ли значи този сън?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #45 -: Август 07, 2006, 10:36:23 am »
Аз път преди няколко дни сънувам как шефът ми усмихнат ми казва: Честито, разбрах че си бременна.
А аз казвам: О не, все още не съм.

Какво ли значи този сън?
Миличка такива сънища показват с какво е запълнено подсъзнанието ни ,...
тайните ни мечти,стремежа ни да забременеем!
От все сърце ти пожелавам не на сън а в реалност ,да кажеш думички ДА БРЕМЕННА СЪМ!!!Дай боже!!!Успех мила! :bighug:
Re: За сънищата...
« Отговор #46 -: Август 07, 2006, 16:05:07 pm »
Наистина, като се замисля, едва ли бих сънувала подобни сънища ако мислите ми не се въртят единствено около желанието за детенце.
Дано всички един ден удовлетворим тази мечта.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #47 -: Август 18, 2006, 17:28:19 pm »
Здравейте и от мен,мили момичета!Прочетох всичко,което сте писали и открих много прилики със себе си и състоянието,в което съм сега!Та така...бременна съм в седмият месец и съм страшно разстроена!От начало сънувах ужасни сънища-мъртвите си баба и дядо,например :oИ то почти всяка нощ!После една позната ми каза да подам на някой,който е зад мен глава чесън и да не се обръщам,а той да го изхвърли в боклука!Така съм щяля да спра да сънувам!И наистина,дали от внушение,от какво-не знам,наистина спрях...но отскоро пак започнах да сънувам все някакви такива гадни работи,за които в съновниците пише само ужасии,от рода на "Болест","фатален изход","проблеми" и т.н.Разберете ме-ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!Чувала съм,че всички бременни сънуват кошмари,но това никак не ми помага!Моля Ви,помогнете ми като споделите с мен и своите страхове!Така ще бъдем ЗАЕДНО срещу кошмарите!Казвам се Ина,на 19 години съм от град Перник!Ще се радвам,ако тук намеря приятели и то истински!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #48 -: Август 18, 2006, 17:54:47 pm »
човек понякога наистина не трябва да вярва много на сънищата си, bebo1986 аз често сънувам баба си , и в това няма нищо лошо да сънуваш починал роднина, напротив казвали са ми че е на добро. Аз както съм написала по долу -  stefani също понякога сънувам че имам дете и са ми казвали че това е глупост или пък че сокро и теб това те очаква , а например предната нощ сънувах че трябваше да ходя при мойта гинеколожка което пък означава-- радостни надежди ще върнат духовното ти спокойствие. Но понякога наистина не трябва прекалено много да се вярва на сънищата
*
Re: За сънищата...
« Отговор #49 -: Август 18, 2006, 18:33:03 pm »
Благодаря ти,Fanta_21!Да ти кажа честно-сякаш малко ми поолекна!А и току-що говорих с майка си по телефона и тя ми каза да спра да мисля за глупости!Може би не трябва да обръщам толкова внимание на сънищата!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #50 -: Август 19, 2006, 09:40:41 am »
Момичета, а какво означава това - една позната е сънувала онази вечер, че съм родила две момчета. А и между другото момичето, което е сънувало е близначка. Дали има някаква поличба или така ми се иска, не знам вече какво да си мисля. А и мойте си сънища са ясни, но откаде на къде пък тя ще сънува такива неща свързани с мен, това ме озадъчава.
Re: За сънищата...
« Отговор #51 -: Август 19, 2006, 10:26:51 am »
Мари, дано е поли4ба!  :D
Ако оппитваш с арт процедурите, сънят е много възможно да се окаже достоверен.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #52 -: Август 19, 2006, 10:45:33 am »
Мари проучих това с близнаците и да сънуваш близнаци означава-- | надеждата ти вън от твоите очаквания ще се осъществи. не ми звучи никакък на добре, а за bebo1986 ето какво значи да сънуващ баба и дядо-
- заедно | непредвидена радост ти предстои.
- ако чуеш да говорят | ще имаш печалба,която ще използваш.  :P :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: За сънищата...
« Отговор #53 -: Август 29, 2006, 17:42:18 pm »
Девойки на мен ми се случва за първи път - да сънувам своето си бебе.

Та санувам, че държа аз едно бебе на около годинка. Момче и се  казва се Георги. В съня си обяснявах, че е кръстено по първата буква на мъжа ми. Имаше хора около мен и му се радваха. Една жена ме попита какво му е на дясното око - и аз обръщайки  лицето му към мен виждам, че цялото е само зеница. Ужасих се .... Все едно ме пренесаха на друго място , в друга стая, където ми обясниха, че това е вродена аномалия и трябва да се оперира...Пак някакво друго място и аз прегръщам сина си, знам , че всичко вече е минало и се смеем заедно...

Сънят беше повече от реален, емоциите също - първоначално имах усещането, че не искам да се докосвам до това дете, но после се усетих как се смея /мъжкото на сутринта даже ме пита какво толкова смешно съм сънувала, че съм се смяла/. На края на съня си изпитвах някакво блаженство. Просто беше доста реално...
Re: За сънищата...
« Отговор #54 -: Август 29, 2006, 19:02:55 pm »
Аз сънувам винаги много ярки и запомнящи се неща. Донякъде е хубаво, защото след като сънувам нещо красиво, после целият ми ден е някак озарен и се чувствам добре. Спя много, сънувам сънища с подробности, хора, места ... Понякога там съм напълно друг човек, с друг живот, други спомени ... Дори си взех книга, за да изследвам възможностите на осъзнатото сънуване.

Допреди аборта не помня да съм сънувала бебета. Преди няколко седмици сънувах, че съм родила близнаци, но има нещо нередно с едното бебе и ме убеждават да ми го заменят с друго, а аз не искам. Но тази събота сънувах сън, който просто ме събори и целия ден бях унила и мрачна ...

Сънувах, че съм имала дъщеричка. Руса. Сънят ми започна оттам, където тя вече е мъртва. А аз не я помнех, защото през целия й живот бях работила по много, за да имаме пари да живеем, защото бяхме сам-самички, без татко. Не помнех да съм й пяла песнички, не помнех да съм си играла с нея, не помнех личицето й, помнех само, че съм имала дъщеря и тя е била руса. Скърбях, плачех, обвинявах се, че не съм отделила време, за да съм с нея достатъчно. Така и се събудих на сутринта, разплакана ...
« Последна редакция: Август 29, 2006, 19:06:03 pm от Рони »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: За сънищата...
« Отговор #55 -: Септември 01, 2006, 13:07:17 pm »
Рони :heartbeat:,съня ти найстина е страховит и тежък!
Но аз знам,че сълзи на сън,са радост наяве! yahoo_17
Така че,очаквай нещо хубаво да ти се случи! :butterfly:
Аз писах по-горе в тази тема,но сега се сетих за един сън!
Много зловещо започнал и много хубаво завършил!
Моя баща почина преди 4 години(на 50г),след 10 годишно боледуване!
И аз мине,не мине време си го срещам,нощем на сън!
Винаги го сънувам млад,жизнен!Такъв какъвто искам да си го спомням!
......................................................................................
"Сънувам,че ме приемат да раждам-боли ме,усещам всичко!
Виждам се с огромен корем!И започвам да обяснявам-там на лекарите,
че са в страхотно заблуждение!И аз изобщо не съм бременна,
а просто си въобразявам,и че съм закръглена,и те правят огромна грешка,
като се занимават с мен!Крещя в коридора на "Шейново" като луда,
че има момичета които се нуждаят от помощта им и да отиват при тях,
а аз съм просто една мнима бременна,която лъже!Изпитвах и срам и ужас!
И тук припадам!И се виждам от страни!Карат ме към залата на носилка!
И ме кара той,татенцето ми!И ми казва усмихнат и слънчев-
"Мичонка(така само той ме наричаше),тате само не се страхувай!
Всичко ще бъде оправи,всичко ще се нареди!"..И продължихме по коридора!
..................И се събудих!Изключително спокойна!...................................
Имам две обяснения,първо винаги ми се е искало да съм там!
И това да родя да ми се случи,и да крещя от радост!
А не да сподавям болка и тиха мъка винаги,когато отида на преглед,
изпитвайки противорвчиви чувства към бременните
и към малките същества в коремчетата им,готови да се появят на бял свят!!
Предполагайки,че поне едно от три момичета в този коридор на "Шейново"
е чакало своето Чудо толкова дълго ,колкото аз чакам моето!
И второ,че ТАТЕ ще е с мен винаги! :babydust:
И ще ме пази от горе,каквото и да ми предстои!
Желая ви КЪСМЕТ! :grouphug2:
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 13:45:06 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: За сънищата...
« Отговор #56 -: Септември 02, 2006, 20:00:05 pm »
Миша мили4ка , защо така ме разплака?
И моята баби4ка, коята ме отгледа като свое детенце (майка ми у4еше още), и дядо ми, който толкова искаше да види беб4ето ни са в небето...
 Но аз също съм убедена 4е те са с нас, знаят вси4ко, скърбят с нас, радват ни се... ще дойде деня в който ще видят и нашето и твоето детенце, ще видиш  :hug2:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #57 -: Септември 03, 2006, 00:48:30 am »
Преди да забременея  съм се сънувала с корем, но никога бебе.Понеже вярвам доста на сънищата, и това ме е успокоявало до някъде, че все някога ще забременея. Преди години ,ноща преди кандидатстудентския изпит сънувах, че изкачавам стъпала. Имах чувството, че цяла нощ ги изкачвах и накрая като стигнах последното видях някаква книга.Колкото и странно да звучи на сутринта бях на изпита някак си по спокойна и уверена в себе си.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: За сънищата...
« Отговор #58 -: Септември 05, 2006, 17:52:45 pm »
знаете ли на 25 август ми беше сватбата.С мъжа ми решихме след голямото тържество да отидем на рилския манастир за да се помолим- беше 28август по старому-богородица нощувахме в един хотел близо до манастира и същата вечер мъжа ми санува че сам бременна.Вече 3ден ми закъснява дано да е станало чудо с мен и наистина да сам бременна
Re: За сънищата...
« Отговор #59 -: Септември 05, 2006, 18:48:44 pm »
знаете ли на 25 август ми беше сватбата.С мъжа ми решихме след голямото тържество да отидем на рилския манастир за да се помолим- беше 28август по старому-богородица нощувахме в един хотел близо до манастира и същата вечер мъжа ми санува че сам бременна.Вече 3ден ми закъснява дано да е станало чудо с мен и наистина да сам бременна

Дай Боже!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika