0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #280 -: Август 03, 2014, 10:20:41 am »
Ехеееееееееее,аз докато дойда до София и сте изписали бая и даже Лили е родила :lol: :drunk: :cheerleader: :cheerleader: Браво на малката принцеска :D

Вчера не успях да пиша от телефона ,но днес съм на линия.Добре мина пътя ,аз не се уморих ,но си се притеснявахме моя мъж се побърка малко ама.......... :lol:Като види дупка или нещо и вика дръж се ама това по едно време през минутки та накрая даже и ме изби на смях :lol:А като влязохме в София много друса бе уж няма дупки пък .Стегна ме бая ,но издържахме.В едно хостелче сме,добре е  :)Evita ми го препоръча и съм доволна.Е искахме по-евтино,но с квартирите не се получава-или за по-дълго искат или предплати абе не стана.Сега си почивам,лежа само вчера не издържах и отидох с мъжа с колата до Била,но боли ме тежи не мога хич да стоя права :?Пък как обичам да хайтосвам......... :lol:А тази Икеа как искам да обиколя (във Варна нямаме),но като слушм ъпсурд.

Благодаря ви много момичета ,че ме мислихте :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #281 -: Август 03, 2014, 11:02:22 am »
Нещо ми се губи Jerita :ask:
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #282 -: Август 03, 2014, 21:38:47 pm »
Здравейте, момичета :)

Присъединявам се пак към вас - днес направих тест и излезе положителен. Знам, че е доста рано, но съм сигурна, че с ваша подкрепа времето до прегледите ще минава по-бързичко. Дано всичко е наред този път, че февруари радостта ми приключи безславно с мисед.

Mousyt, радвайте се на масичката сега, че после ще се чудите как да я обезопасявате за малкото щъкащо човече :)



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #283 -: Август 03, 2014, 22:04:22 pm »
:D Страхотна новина, Руми, вярвам че този път всичко ще бъде наред!  :D  yahoo_17

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #284 -: Август 03, 2014, 22:08:48 pm »
Ехеее, Румиии - тихичко честито! :)
Всичко ще е ОК! Стискаме палци
:) :goodluck: :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #285 -: Август 03, 2014, 23:35:36 pm »
Браво, Руми!
Страхотна новина  :D
Този път всичко ще е наред докрай. Лека и безпроблемна бременност  yahoo_17 yahoo_17  yahoo_17


*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #286 -: Август 03, 2014, 23:41:52 pm »
Руми, стискам палци, лека и безпроблемна бременност и щастлив финал

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #287 -: Август 03, 2014, 23:51:01 pm »
Здравейте, момичета :)

Присъединявам се пак към вас - днес направих тест и излезе положителен. Знам, че е доста рано, но съм сигурна, че с ваша подкрепа времето до прегледите ще минава по-бързичко. Дано всичко е наред този път, че февруари радостта ми приключи безславно с мисед.

Mousyt, радвайте се на масичката сега, че после ще се чудите как да я обезопасявате за малкото щъкащо човече :)

Е, какво ще я обезопасявате?! Първо джуджето ще се научи да се катери на нея, после може да я изрисува (с моливи, флумастери нямаме вкъщи, че това няма изтъркване). Въобще, масичката да се спасява по единично.

Честита бременност, Руми! Стискам ти палци този път всичко да е наред.

И предупреждавам от мое име и от името на Ники - ако не искате дъщеря, която да се катери навсякъде, не я кръщавайте София.

Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #288 -: Август 04, 2014, 11:17:49 am »
Добро утро :) Как сте днес? Аз да ви кажа влизам с желанието да ме успокоите, защото сутринта бъдещия татко наистина много ме ядоса и след като отмина всичко се притесних да не навредя на бебето. Той пък наглеца, не стига, че беше от виновен по- виновен, ама и ми вика " Гледай сега да направиш аборт с твоите истерии "  osi_12 Аз се разкрещях и се разплаках за кратко. После пийнах малко мента, глог и валериан, но когато се успокоих, се притесних за бебето. За първи път ми се случва. Кажете, да не съм му направила нещо?
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #289 -: Август 04, 2014, 12:38:51 pm »
Catcat, мила успокой се :bighug: Ако е преминал ядът ти и нямаш необичайни оплаквания мисля, че няма страшно :) Моят мъж последните 3 седмици ми спретва по една такава случка през ден-два. Само че не стига, че виновен, ами като взема да се ядосвам и ми задава едно укорително въпроса :"Защо го правиш сега това?"  8O Направо те разбирам...колко пъти му обясних, че не е важно в момента той да си пази достойнството, а да не ме ядосва, ама не мой ..... Та всеки път много се тревожа от ядосването и плачът и стягането, но засега съм добре. Е хубаво е да не се вкарваме в такива филми, ама с тези мъже и нашите хормони  :?

blue_sky,

Не знам дали знаете този виц: http://www.obekti.bg/chovek/10419-%D0%92%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D1%86-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D1%81%D0%B5-%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE,-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5

Напоследък доста често някой ми обяснява точно какво ще ми е гледането на детето, все едно всички деца са еднакви и всички еднакво мислим....и аз се дразня, че никой не загрява опитите ми да обясня, че всеки има право да разбере сам и да избере и че няма отсега да се настройвам как ще е... та взех направо да им цитирам частта от вица с храненето на котката:
"Първото дете – всичко се стерилизира.
Второто дете – от време на време се измива и се следи да не яде от чинийката на котката.
Третото дете – ако изяде котешката храна, това си е проблем на котката."  :lol:

Та както и ти си писала - проблемът си е на масичката :lol:
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #290 -: Август 04, 2014, 12:51:42 pm »
Ох, да, много е досадно. Как неусетно и аз съм взела да правя така :) Извинявай. Но пък ако не беше масичката кой знае кога щях да се престраша да пиша тук... Знаех си, че ще ме разведрите, я с виц, я с добра дума. Благодаря!

Catcat, прегръщам те и мисля, че си е добре бебчето



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #291 -: Август 04, 2014, 13:15:24 pm »
Руми,
няма за какво да се извиняваш - изобщо не съм го приела по този начин ;) Все пак тук във форума всички толкова сме желали тези дечица, че дори и да трябва всичко да обезопасим хич не го мислим  :lol: Мен ми е ясно, че много неща ще се променят и че много няма да са както сега си ги представям, но наистина не виждам, защо трябва чак да ме отчайват отсега и т.н.....то е като да повтаряш на малко дете, че не му трябва да пораства и че проблемите му са малки на фона на тези на възрастните - и да е така, няма да те разбере ;) Мечтите са си мечти и не им трябва сол :)
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #292 -: Август 04, 2014, 14:22:58 pm »
MousyT, чела съм го това и потвърждавам, че е вярно (поне до второто дете).

Аз освен контактите нищо не съм обезопасявала. И всякакви препарати съм сложила нависоко. Моите по-често се удрят навън, но засега не са им толкова сериозни нараняванията (да чукна на дърво).

За мъжете - когато се стигне до възпитанието на децата, ще се появят още повече спорове (ние и за домакинската работа се караме понякога). Нормално е. И не забравяйте, че в един момент и децата ще почнат да ви ядосват.  :lol: Но както казва една приятелка "да са ни живи и здрави и да ни ядосват дори".

Лека бременност на всички! Спирам да се обаждам.

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #293 -: Август 04, 2014, 15:04:04 pm »
Руми, честито и от мен, много, много се радвам и стискам силно палци всичко да е наред до края :D
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #294 -: Август 04, 2014, 19:12:57 pm »
Благодаря много, Маусит и Руми :) Нямам никакви оплаквания, а пък животът нали е справедлив и днес ме запозна с един такъв спокоен и мил човек и си проговорих с него за разни неща съвсем повърхностни, но така добре ми подейства.
Маусит, това с котешката храна ме разсмя много :D
Руми, добре дошла в тази хубава и мечтана тема!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #295 -: Август 04, 2014, 20:34:58 pm »
Здравейте коремчета :D мина ми прегледът и съм много доволна  8) 880 г. видях си момченцето на 4D... Не мога още да повярвам,  че вече си е човече  :wink: ... Миомката не е пораснала и имам зелена светлина за пътуването в Гърция :) Пожелавам на всички вас много приятни и вълнуващи моменти :)
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #296 -: Август 04, 2014, 22:19:32 pm »
Браво, bonbolin :) Чудесен младеж си имаш :)

При мен - днес бях до клиниката за изследване на НК клетки и съответно се изкуших и за един кръвен тест. ЧХГ-то много ми хареса: 459 около 16 дни след овулация. Направо астрономически резултат :) Обаче... И НК клетките ми са астрономически 37% За такива стойности дори в темата за НК клетките не съм чувала. Утре ще трябва да измислим нещо с моя доктор...



   La vita è bella
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #297 -: Август 05, 2014, 07:02:53 am »
Руми, НК клетките нормално се качват по време на бременност.  Кръв ли за ти взимали за НК клетки? Питам, понеже има разлика между периферните НК клетки ( тези от кръвта) и локалните в матката. Много лекари не смятат, че може да се направи точна преценка на маточните НК клети като се гледат периферните. Просто го казвам, за да го имаш предвид като търсиш информация и задаваш въпроси.
« Последна редакция: Август 05, 2014, 07:07:42 am от Bobbie »


  
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #298 -: Август 05, 2014, 08:48:17 am »
Руми,честито и добре дошла,лека бременост до края
Бонболини,радвам се,че момчето и ти сте добре и ще можеш да си починеш в Гърция,сега в събота ще видя и моя колко е пораснал,880 гр.ехааа,моя последно като го гледах бе 500,ама това бе преди 6 седмици :)
Каткат, и моя снощи ме ядоса и си легнах разплакана и не стига,че е виновен ами не се и извинява говедото му с говедо :lol: сутринта,чак ме събуди да ме нагушка и да види,че съм добре преди да излезе...
Моусит,вица ми хареса много според мен си е верен,въпреки,че не съм родила още второто,ама от позицията на второ дете в къщи си спомням как никой не се занимаваше с мен и колко по-самостоятелна съм и сега отколкото брат ми :lol: и blue_sky е права,ние основно се караме за възпитанието на детето....
Мих,как си в София? :)
Ама Лили продължава да си мълчи и да не дава подробностти за бебка :lol:
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #299 -: Август 05, 2014, 09:34:31 am »
Браво, Бонболини, чудесни мерки има твоят младеж, все така перфектно да расте :)
Руми, честита бременност, много се радвам за теб. Остави ги тези пусти НК клетки, не се вторачвай много в тях. Абсолютно съгласна съм с Боби, въобще не е доказана връзката между НК клетките в периферната кръв и тези в матката. По-скоро вярно е обратното, доказано е, че едното няма никаква връзка с другото(както казва моят любим д-р Александров). Аз когато забременях първия път бях с доста високи НК клетки,( 25). Д-р Конова ми препоръча вливания с Интралипид и Имуновенин. След много четение основно на чужда литература, и коктейл от размисли и страсти, дори предвид трудно постигнатата ми бременност( от 5то инвитро) реших да не го правя. Вливанията съвсем не безобидни... Нямах никакви проблеми... При сегашното ми спонтанно забременяване въобще и не съм помислила да ги изследвам. Не се вкарвай в разни филми...
Новоизлюпената мама Лили упорито продължава да мълчи. Явно се наслаждава пълноценно на малката си принцеска....
Момичета, утре съм на амниоцинтеза. Моля стискайте ми палци... Опитвам се да съм спокойна и позитивна, но кой знае довечера как ще ме тресе нервата...
Хубав и усмихнат ден от мен :)


[161551.gif[/img][/url]