0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Темата на бременните №64
« -: Юли 15, 2010, 11:53:02 am »
Пу пу пу аз да я пусна! Мисля, че ще ми е последната тема, освен ако не изпишем супер бързо следващите 50 страници!

Моля някой от модераторите да заключи тема 63.

Надявам се много нови момичета да се запишат тук, да споделят вълнуващи преживявания и да се радват на шкембенцата си!

Да ни е успешна и прекрасна, изпълнена само с положителни емоции!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #1 -: Юли 15, 2010, 11:59:29 am »
Хайде късмет Камбозолка :) Мерси за темата!

Криска, стискам ти палци! Пиши после какво ти е казал доки! Успех!


Re: Темата на бременните №64
« Отговор #2 -: Юли 15, 2010, 12:11:15 pm »
Мерси за новата тема, дано да има много нови попълнения.

На Криска стискам палци, дано всичко е наред.
Ники, много съжалявам, за пореден път ме удивляваш колко силен човек си.

Аз вчера бях на ФМ при доц.Томова, всичко е наред с бебето, много съм доволна от прегледа, ще си имаме момиченце, само не можахме да и видим личицето на 4D, че пак бях с контракции. Това е от мен засега.

На всички много слънчев ден.


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #3 -: Юли 15, 2010, 12:15:57 pm »
Хайде и от нас запис в новата тема  :wink:
Пожелавам на всички, вкл. и на себе си много леки и прекрасни бременности и на края с по едно, две, три здрави, хубави и нормално ревливи бебоци  :lol:
Дано все повече нови момичета се включат тук! Че много ми е кеф като видя нови муцунки  :lol:

Камбозола, вярно че май ти си вече наред! Е, имаш може би още малко, но му се вижда края! Леко раждане на всички, на които им предстои наскоро среща с бебчовците!

С пожелание за слънчеви и топли /е, не чак толоз де  :wink:/ идни дни  :lol:

*
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #4 -: Юли 15, 2010, 12:24:56 pm »
Момичета, другата неделя ще има лекция за кърменето на Ла лече лига в София. Още не знам подробности за час и място. Хайде да отидем :)


*
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #5 -: Юли 15, 2010, 12:32:56 pm »
Хоп троп и аз тук :lol:
Момичета да се извиня, че вчера съм пуснала пост от чуждо име :oops: :oops: :oops:!!!
Момичето с ник idani_vn всъщност съм аз :oops: :lol:
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #6 -: Юли 15, 2010, 14:53:09 pm »
Запис в новата темичка :)
Криска стискам  палци ,дано всичко е наред :crossfingers: :crossfingers:
nikolina-pikolina съжалявам  :(

Момичета,донесоха ни домашно сирене(правено на село),но доколкото знам ,там ,сиренето,се прави от непастъоризирано мляко.Една приятелка вика,че солта убива всичките зарази(наистина е солено и кораво,овче),аз все пак няма да го ям..вие как мислите :ask:
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 14:54:43 pm от Leila »

Re: Темата на бременните №64
« Отговор #7 -: Юли 15, 2010, 14:55:15 pm »
Ето ме и мен в новата тема, с нови сили  :D

Лейла имах една приятелка, тя ядеше само домашно сирене и кашкавал, от село правени. Аз много й се чудех, защото знам, че не е добре. Все пак внимавай.

Аз така се наядох добре в Уго, че сега всичко ме притиска яко, ама на малчовците им е добре, че риткаха.

Аз другата седмица съм на ехокардиография във Фемина. Надявам се малките сърчица да тупкат силно и всичко да е наред.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #8 -: Юли 15, 2010, 14:59:52 pm »
Лейла, ами ако те е вкусно си хапвай сиренце. Просто не яж по много :)

Ники, успех на ехокардиографията! Чудя се дали това, което виждат, като гледат сърцето на на ФМ е достатъчно?  :o Теб насочиха ли те специално да правиш това изследване, или ти си прецени, че трябва?


*
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #9 -: Юли 15, 2010, 15:50:15 pm »
Лейла внимавай с тези сирена, братовчедка ми бременна се зарази така от листериоза голяма кошмар и за нея и за бебето беше, всичко праклйчи добре, но все пак според мен се въздаржай за сега.
Не е казано, че ще стане но винаги има риск.
*
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #10 -: Юли 15, 2010, 16:03:28 pm »
Здравейте и от мен в новата тема!
Leila, не поемай излишен риск! Баба ми (лека й пръст) като правеше сирене винаги преваряше млякото, но повечето не го правят.
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #11 -: Юли 15, 2010, 17:51:18 pm »
Раши то не се води ФМ, а се прави от детски кардиолог-слециалист. И при близнаци е желателно, за да се види дали няма някакви аномалии или проблеми със сърцата. И ако не дай Боже има, да може да се реагира на време. И, да. Моята доки държи да го направя. Макар че съм парила 2 ФМ и всичко е наред.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #12 -: Юли 15, 2010, 17:56:53 pm »
Ето ме и мен  :D щастлива след днешния преглед!
И двете ни бебета са добре, отговарят си на седмицата и махаха с ръчички  :lol: Беше много вълнуващо  :D Едното е право, а другото май е по-мързеливо и е полегнала тодора  :lol:
Това е за сега от мен. На 28ми сме ФМ при д-р Марков, а чак на 12 август при нашия си доктор на стандартен преглед на който ще се прецени дали ще спираме торбата с лекарства.
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #13 -: Юли 15, 2010, 18:17:47 pm »
Браво на юнаците :D Все така да са добре и да те радват :wink:
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #14 -: Юли 15, 2010, 18:21:07 pm »
Ейй браво Криска ,много се радвам  :hug2: :bighug: :bighug:
Бъди спокойна ,всичко ще е наред от тук нататък :)

Re: Темата на бременните №64
« Отговор #15 -: Юли 15, 2010, 18:23:50 pm »
Здравейте момичета!
Аз да се запиша макар че не пиша много ви чета редовно и съм с вас.
kriska  браво все така да сте.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #16 -: Юли 15, 2010, 18:26:22 pm »
Вписвам се и аз в новата тема.
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #17 -: Юли 15, 2010, 19:08:44 pm »
Е хайде и аз да се запиша в новата темичка!Криска дано до края само хубави новини да се чуват,дано на всички ни тези дни да са изпълнени само с весели и незабравими мигове до срещата с бебоците.
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #18 -: Юли 15, 2010, 20:04:01 pm »
Хайде и аз да се запиша в новата тема, последна за мен. :D  Нека се препълни с нови момичета!
Утре съм на преглед при д-р Сигридов, може би за последно при него. На ЖК ходя всяка седмица. В 36-та седмица трябвало да се пусне МБ да се види дали нямам стрептококи Б група и други такива. Днес взех резултата, всичко е наред. Урината също.
Всички ме питат дали ме е страх, а аз нямам търпение вече. :D 13 години го чакам тоя ден, остава и да ме е страх.
Nikolina-pikolina, съжалявам за майка ти. :(
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 20:05:38 pm от Kremkaramel »
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Темата на бременните №64
« Отговор #19 -: Юли 15, 2010, 22:34:22 pm »
Раши то не се води ФМ, а се прави от детски кардиолог-слециалист. И при близнаци е желателно, за да се види дали няма някакви аномалии или проблеми със сърцата. И ако не дай Боже има, да може да се реагира на време. И, да. Моята доки държи да го направя. Макар че съм парила 2 ФМ и всичко е наред.


Да Нинка, знам че не е ФМ, а отделно изследване. Исках просто да зная защо точно са те насочили, понеже се чудя дали при мен само ФМ е достатъчна. Аз имам правена операция на сърцето преди по-малко от година и се притеснявам за бебко. Но уж на феталната не се видя да има проблеми. Теб реално те пращат защото си с близначета. Стискам палци.  :crossfingers:

Кремче, пожелавам ти бързо и безболезнено раждане :)
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 22:36:11 pm от Раши »