0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледа в Роман
« Отговор #100 -: Ноември 19, 2008, 12:50:28 pm »
Нина, браво на маминия шеф :D
Нека си даде данните да му напишем договор за дарение (ако желае) и да публикуваме при спонсорите фирмата или името му (ако желае) :D

И аз имам нови плюшени играчки, Симеон не им обръща грам внимание и с радост ще отделя някои.

Цвети, ти на същия номер ли се свързваш с директорката? На мен два дни ми се включваше директно гласова поща :(
Материалите ще изляза след малко да ги пратя по пощата, 6 кила са, дано не излезе много скъпо!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #101 -: Ноември 19, 2008, 13:15:10 pm »
Пускам писмо до разни приятели с кинти с молба за дарения. Правим като миналата година нали?
В очакване ....
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #102 -: Ноември 19, 2008, 13:24:08 pm »
мда :D
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #103 -: Ноември 19, 2008, 13:36:05 pm »
Ани, на мобилния май не съм я търсила, като се замисля...Чували сме се на стационарния в дома, но като цяло комуникираме по мейла.
Пращай по пощата, колетчето няма да излезе скъпо, под 10тина лв трябва да е.
Ще ги запитам за актуални мобилни телефони, за да имаме занапред.

Нина, супер! Според мен задължително трябва да му направим договор за дарение, така си тежим повече на мястото като сериозна организация със сериозни инициативи.

Пешек, книжките няма да са излишни!

Хайде вижте наистина всички за някакви играчки, щото  няма да можем да отделим парички, пък щом г-жа Симеонова ги спомена, значи нямат малките дечица :(
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледа в Роман
« Отговор #104 -: Ноември 19, 2008, 13:42:08 pm »
Цвети, ще им кажа за договор.
И аз имам няколко плюшени играчки, нови, които ще дам. Имам една приятелка, мисля, че тя се канеше да изхвърля, ше я питам ако си е подготвила чувала да ми го даде, за да подбера ако има нещо подходящо и запазено.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #105 -: Ноември 19, 2008, 14:33:12 pm »

Книгите ще бъдат закупени от шефа на майка ми, т.е. той ще й даде паричките кеш, в края на месеца, аз ще ги платя.


Лиско, ако е необходимо, мога да ги платя и по-рано??? Или?

:)Нина, няма нужда по-рано да ми ги пращаш:)
Ей страхотни сте:)

Значи... да поръчвам книгите. И ми кажете на чие име ще е фактурата?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледа в Роман
« Отговор #106 -: Ноември 19, 2008, 14:51:47 pm »
Говорих със счетоводителката. Според нея най-чистия от счетоводна гледна точка вариант е:
- фактура за Сдружението
- превеждаме парите по банков път
- дарителят ни превежда същата сума на нас
- ние му правим договор за дарение с условие: покупка на книги за децата


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Коледа в Роман
« Отговор #107 -: Ноември 19, 2008, 16:02:21 pm »
Гледам, че имат доста плюшени играчки:

и още снимки на адрес: http://www.electron.bg/images/promo/index.htm

Чак се зачудих по едно време същия дом ли са снимали...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледа в Роман
« Отговор #108 -: Ноември 19, 2008, 16:11:45 pm »
Ще говоря с майка ми, да се уточнят детайлите и да помоли техният счетоводител да ги пусне по банков път, вместо кеш? Нали така?
Ултра, виджам, че наистина имат плюшени играчки доста, нямам други аз, Криси е малка и няма по-интересни. Ако няма нужда, да не взимам още от майките в квартала. Ако ли не все пак мога да подбера нещо малко.
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #109 -: Ноември 19, 2008, 16:39:25 pm »
Момичета, за какви дезодоранти точно става въпрос? По складовете за парфюмерия има малки дезодоранти от порядъка на 0.80-0.90-1.00 лв и разбира се, по около 2-3-5 лв. В Метро - също. Скоро купих на мъжа ми и на мен - мъжкият за по-малко от 2лв, а дамският - за около 3 лв. Дамският е парфюм-дезодорант, казва се "Жулиен", аз го купих за 3,60 лв, а на едро е около 2,80 лв. Мъжкият също не е лош, има различни аромати, но все от една серия и на едро съм около 1,70 лв. Ако, кажете, аз мога една събота да прескоча с мъжа ми с колата до складовете в Бургас и да ги купя и изпратя по куриер. Само има един проблем - не разполагам с никакви пари в момента! :(

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #110 -: Ноември 19, 2008, 16:59:12 pm »
Гледам, че имат доста плюшени играчки:

ми де да знам, Ани, може би да е имала предвид новопристигналите дечица - нали все са малки, да си имат по нещо лично за тях.
аз обясних, че тази година се спираме на вариант книжка + лакомства за всеки и по още нещо, ако останат пари и тя (г-жа симеонова) ме насочи конкретно към тези три неща - чорапи, дезод. за големите и играчка за малките.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Коледа в Роман
« Отговор #111 -: Ноември 19, 2008, 17:05:08 pm »
Значи все пак ще взема чувалите, щото се оказаха май повече неща от майките, пък наистна ще подбера най-запазени и симпатични неща. Може би да има и не само плюшени играчки.
От друга страна като гледам детенцето на снимката как се е отрупало с такива играчки, още една да получи, пак ще се радва. Компенсират... :(
Но по-добре би било и други играчки, де. Ще видим.
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #112 -: Ноември 19, 2008, 17:39:09 pm »
Проверих за дезодорантите, могат да ни предложат различни вариати за по 1,50 - 2лв.
     
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #113 -: Ноември 19, 2008, 19:26:35 pm »
това е добре като цена, направо искай да ти предложат оферта за 130 - 80 мъжки и 50 дамски :)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #114 -: Ноември 20, 2008, 11:57:48 am »
Момичета, торбичките са при мен.
Кажете ми само колко бройки ви трябват и адреса на който да ги пратя.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #115 -: Ноември 20, 2008, 12:37:16 pm »
Момичета, книгите са отделени. Другата седмица ще ходя до Шумен и ще ги взема с фактура на името на Зачатие.
Тогава ще ви кажа и банковата сметка на книжарницата.
*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #116 -: Ноември 20, 2008, 12:40:03 pm »
Лиско ти щеше да ходиш до София, нали?
Радост, защо на срещата не дадеш торбичките на Лиско и тя да ги занесе, ако няма нищо против, разбира се, и не е късно за опаковане вече.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Коледа в Роман
« Отговор #117 -: Ноември 20, 2008, 12:44:24 pm »
Да, и с удоволствие ще ги занеса:)аз пак не сам разбрала, че Радост е от Варна и затова си мълча :oops:
на 19 до обяд трябва да пристигна в София.Имам работа за около 3 часа и после мога да занеса торбичките където трябва и да помогна за опаковането.
Съботата също ми е свободна и в неделя ще пътувам до Роман.
« Последна редакция: Ноември 20, 2008, 12:46:29 pm от Lisko »
Re: Коледа в Роман
« Отговор #118 -: Ноември 20, 2008, 13:01:13 pm »
Ок, така е още по-добре :D! Аз пък не съм разбрала че Лиско от Върна :oops:, но е важно че ще свършим работата :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Коледа в Роман
« Отговор #119 -: Ноември 20, 2008, 13:30:06 pm »
Изклюкарих ви и двете, а  :wink:

Сега остана софиянки да кажат кога ще опаковат.