0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #760 -: Януари 22, 2014, 17:01:13 pm »
Силванче и Хоупче, благодаря ви. След като се изпотих и преобляках 3 пъти, вече съм по-добре.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #761 -: Януари 23, 2014, 13:28:24 pm »
Чудесни новини си имаме тези дни  :D - Аманда и Авалон станаха мами! Струва ми се, че вече си имаме и други родили момичета, които още не са писали. Дано да се обадят скоро. Надява се Авалон да е приключила с лекия януарски ремонт, че бебка вече дойде :).

Хубав ден на всички! И да се похвалите след ФМ.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #762 -: Януари 23, 2014, 13:30:32 pm »
Аманда и Авалон  :youwoman:
Честито на печелившите.....да сте живи и здрави!
Николай е на 2г.4м.5д.
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #763 -: Януари 23, 2014, 13:41:59 pm »
Браво на тях! Много се радвам! Сега чакаме Joly да се похвали. Днес би трябвало да е големият ден и при нея! От сутринта я мисля! Силно стискам палци всичко да е ОК и бързо да се възстанови!  :crossfingers:




Quiet people have the loudest minds.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #764 -: Януари 23, 2014, 13:54:22 pm »
Здравейте :)Аз съм нова във форума.В 5г.с. съм.Днес бях на преглед.След 10 дни съм отново да се чуят сърдечни тонове.Единственото,което малко ме притеснява е,че имам двурога матка,но докторът каза,че ще се износи,защото е в по-широкия  рог.Интересува ме дали винаги при двурога матка се ражда секцио.

Здравей MiaMia, аз също съм с двурога матка и родих дъщеря ми съвсем нормално, бяха ме наплашили, че едва ли ще я износя до края и най - вероятно няма да може да се обърне с главичката надолу, но аз взех, че я преносих 5 дни и се обърна някъде в края на 8-я месец.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #765 -: Януари 23, 2014, 15:15:58 pm »
Чудесни новини си имаме тези дни  :D - Аманда и Авалон станаха мами!
Прекрасни новини! Да са им живи и здрави малките пакетчета и да радват много мама и тати и мама и тати! Очакваме повече подробности, когато имат време. Много изпълнени с нежност семейни моменти пожелавам!

Като стана дума за ФМ моята мина и беше наистина много хубава. Срещата с бебето е много вълнуваща! Успех на тези, които им предстои!

MiaMia, добре дошла в дружинката!

Иначе Ла Лече София ще има лекция на тема 'Раждане и кърмене' в събота, ако някой се интересува може да погледне тук: http://lllbg.org/2014/01/sreshti-karmene-januari-2014/
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #766 -: Януари 23, 2014, 16:32:40 pm »
Честито и от мен на щастливите родители! Дано бебчетата растат живи и здрави и да носят само радост и усмивки!

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #767 -: Януари 23, 2014, 17:56:59 pm »
Момичета, здравейте. Извинявам се, че нахлувам така в темата, но имам някои въпроси, на които вероятно ще можете да ми отговорите.
1. В болница Надежда преглежда ли някой по каса - за бременност иде реч. Издават ли се там болнични на бременни - за този 45 дни преди раждането питам?
2. Случайно да знаете дали д-р Сигридов и д-р Михова още преглеждат там?

Благодаря!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #768 -: Януари 23, 2014, 18:27:54 pm »
Честито на Авалон и Аманда! Чакаме да се отчетат :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #769 -: Януари 23, 2014, 18:42:30 pm »
Зай, не съм в клиниката, но мисля че:
- не водят ЖК по ЗК, но следят бременности срещу заплащане (ако това питаш);
- д-р Сигридов скоро вече няма да е в клиниката;
- издават се и болнични листи, и такива преди раждане.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #770 -: Януари 24, 2014, 10:34:05 am »
Д-р Михова обаче преглежда в "Надежда", както и нов лекар - д-р Игнатов, също следи бременност. За сега при д-р Михова трудно се записват часове - трябва да е много по-отрано.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #771 -: Януари 24, 2014, 22:32:00 pm »
Честито на Аманда и Авалон !Няма ли подробности ?

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #772 -: Януари 24, 2014, 23:01:39 pm »
Има поздравителна тема за всяка една.

*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #773 -: Януари 24, 2014, 23:06:59 pm »
Здравейте, бъдещи майчици! Следя ви отдавна,ама сега реших и аз да се запиша.
Терминът ми е в края на май, за сега всичко е ОК, мъжко е, видя се на 100%.
Скоро ще ходя и на 4Д и смятам, че ще е много вълнуващо.
Има ли и други с термин през май?

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #774 -: Януари 25, 2014, 01:37:18 am »
Честито на Аманда и Авалон!
Аз също съм с двурога матка, но при мен се наложи секцио, защото баткото не се обърна изобщо, а момата спука мехура в 34та седмица. Но ми казаха, че ако се беше обърнал, нищо не пречеше да родя нормално.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #775 -: Януари 25, 2014, 08:13:43 am »
ЧЕСТИТО на аманда и авалон!!!! Да сте живи и здрави вие и бебчетата!  :grouphug:
Момичета,някоя от вас ползвала ли е Гинофит-измиващ лосион? В аптеката ми го похвалиха като добър вариант за хигиена по време на бременност и кърмене...
« Последна редакция: Януари 25, 2014, 08:16:56 am от *Sunny*Angel* »
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #776 -: Януари 25, 2014, 08:50:50 am »
Има поздравителна тема за всяка една.
Благодаря Блу!Нямах впредвид поздравителна тема,а дали момичетата са писали,защото не съм чела отдавна

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #777 -: Януари 25, 2014, 08:51:25 am »
teddy_music, добре дошло, другарче!  :wink:
Момичета, феталната която се прави в 15-та седмица в 15-та навършена ли е? Препоръчаха ми да я направя понеже си имаме показания за повечко следене, а забравих да питам точно кога да отида.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #778 -: Януари 25, 2014, 11:05:52 am »
teddy_music, добре дошло, другарче!  :wink:
Момичета, феталната която се прави в 15-та седмица в 15-та навършена ли е? Препоръчаха ми да я направя понеже си имаме показания за повечко следене, а забравих да питам точно кога да отида.

Лили за втора ФМ става въпрос мисля че се прави между 15 и 20г.с ,за това смятям че няма значение дали са навършени или не.Но нека се включат момичета който са по напред от нас.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #779 -: Януари 25, 2014, 11:50:44 am »
Втората фетална не е ли 19-22, имам такъв спомен.Прочетете малко в нета всичко си пише.