0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #280 -: Август 18, 2009, 14:24:36 pm »
Айде вече може да пием по едно коктейлче по съседски  :D
Наздраве  :D
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #281 -: Август 18, 2009, 15:04:00 pm »
Ели, аз те имам, аз съм Zlatina Todorova  :D Включиха ми се разни индийци и гърци за комшии :lol:, да ви ги пращам ли?

Джам, намери ли я богаташката? Влизаш си в профила, след това отиваш на buddies, намираш мен, кликаш и от моите buddies намираш do da.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #282 -: Август 18, 2009, 15:07:20 pm »
Ели, аз те имам, аз съм Zlatina Todorova  :D Включиха ми се разни индийци и гърци за комшии :lol:, да ви ги пращам ли?

Даа, с теб сме съседки  :) Само дето си мислех, че си с един друг ник :oops:
Аз не ща гърци и индийци за съседи  :lol:

Моля да не ми пращате покани за други игри, две са ми предостатъчни  :lol:
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #283 -: Август 18, 2009, 15:08:21 pm »
Ааа, може ли на мен също да не ми пращате нищо различно от Фермата, моля.  :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #284 -: Август 18, 2009, 15:10:17 pm »
 Аааа, може ли вместо ние да се пънем да помним кой какво не ще, да вземете да си блокирате приложенията? Само с едно цък става.  :witch:
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #285 -: Август 18, 2009, 15:15:45 pm »
Аууу тва яхна метлата  :lol: Затова пък ще пращам подаръци аз, нъц, щот не помня, кой не иска  :lol:
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #286 -: Август 18, 2009, 15:18:46 pm »
  :balk_70:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #287 -: Август 18, 2009, 15:48:47 pm »
Злати, видях й къщата - харесва ми вкуса й. щото съм виждала и хора с по 2-3 бройки от всички видове къщи и претъпкани с кво ли не, но вкус няма.

гледам, има и мебели, дето ги няма в магазина. откъде ги вземат?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #288 -: Август 18, 2009, 16:08:41 pm »
Мисля че всички мебели ги има в магазина, само че се купуват с Йокеш. Но не съм сигурна де. В Yoville.com също могат да се поръчват мебели и декорации и там се дублират тези от магазините в играта. Но като че ли веднъж мярнах няколко неща, които не бях виждала в играта. Провери там, има и с coins и с yocach.
Мадамата наистина има добър вкус, стилно се е обазавела. Аз понякога в сайта разглеждам различни декорации на стаи..наистина има големи кичове, но тук-там се срещат и добри попадения. Те организират различни състезания на различни теми, които траят по няколко дни, доста идеи могат да се съберат от там.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #289 -: Август 19, 2009, 12:32:17 pm »
Купихте ли си трактори?
Как се зарежда това чудо?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #290 -: Август 19, 2009, 12:34:28 pm »
доколкото виждам се самозарежда като не го ползваш
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #291 -: Август 19, 2009, 13:59:04 pm »
а защо не си направим един конкурс за зачатски ферми?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #292 -: Август 19, 2009, 14:07:20 pm »
И какво правим сега с тези трактори? :)
Купих си :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #293 -: Август 19, 2009, 14:18:25 pm »
И какво правим сега с тези трактори? :)
Купих си :)

копай с тех! оре по 4 квадрата наведнъж
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #294 -: Август 19, 2009, 14:55:20 pm »
И какво правим сега с тези трактори? :)
Купих си :)

копай с тех! оре по 4 квадрата наведнъж
И има бибитка  :lol: :lol: :lol:

В Йовила се печелят много бавно пари! Мъка, мъка...
С триста зора се научих масторски да ловя риба , и се оказа, че се печелят само 10 кинта. Ужас!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #295 -: Август 19, 2009, 14:57:07 pm »
а защо не си направим един конкурс за зачатски ферми?
Ау, това за малко да го изтърва...
Хайде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #296 -: Август 19, 2009, 15:32:05 pm »
В Йовила се печелят много бавно пари! Мъка, мъка...
С триста зора се научих масторски да ловя риба , и се оказа, че се печелят само 10 кинта. Ужас!

10 кинта, ама 25 точки! това също е важно.
можеш да печелиш пари и като отидеш на www.yoville.com и почнеш да обикаляш по профилите. първо ти дава около 100 кинта дневно от цъкане по профили на приятелите ти, а после има още 10 гърнета със злато за по 5 кинта всяко, като цъкаш по чужди профили. 200 кинта от игри, средно 600 кинта от работа, около 200 кинта оп пращане на съобщения на приятелите и така - около 1000 на ден се сбират.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #297 -: Август 19, 2009, 16:16:06 pm »
Относно трактора стига ли ви един да изорете, на мен не. И се чудя дали да не купя още един  :?


Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #298 -: Август 19, 2009, 16:32:53 pm »
Че защо да не ти стига? Принципът е същия като с мотиката, само дет оре по 4. Ама ти си знаеш де :)

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #299 -: Август 19, 2009, 16:41:32 pm »
Относно трактора стига ли ви един да изорете, на мен не. И се чудя дали да не купя още един  :?
На мен ми стига.


Джам , благодаря! За повечето неща се ориентирах, само за това с профилите не знаех. Отивам да го пробвам.