0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #620 -: Май 16, 2020, 12:11:57 pm »
Павла, сутрин обикновено ставам между 8 и 9, зависи дали е делничен ден или уикенд. Ще го приемам към 8 тогава. Еутирокса е в 5:30, мисля че е добре като отстояние.
Тери, 2 замразихме на 5 ден и 2 на шести ден, като те бяха бластоцисти също. Много го мислихме, Владимиров предложи 1, ММ искаше два. В крайна сметка решихме един да върнем, за да имаме още поне един шанс. Фонда сега нямал пари, бавел много плащанията и не искаме да чакаме много за следващ трансфер, ако сега не се получат нещата.
Владимиров ми каза, че деня на пункция е нулев.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #621 -: Май 16, 2020, 12:59:07 pm »
Тери,нали помниш като ти казах че на моя ЗЕТ изпих три литра вода докато дойде моя ред ,два пъти пишках но то пак ми се пишкаше.Като легнах и ме наместиха се молех да не се напишкам,защото ще умра от срам .Като дойде Александров и взе да ме пипа отдолу нещо направо изтръпнах.И още щом провери катетъра и скочих,корема ми не само беше камък,а направо ме болеше зверски и вървях на ченгел .Ама ей ме на.Не го мисли твърдия корем,аз имах една такава контракция без болка само втвърдяване и то беше наскоро.Тъй че споко.Имаш супер лигавица,здрава си,стискам палци.
Лейди и на теб!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #622 -: Май 16, 2020, 15:19:14 pm »
Благодаря ти, Слънчицето! И аз ти стискам палци, вече наближаваш ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #623 -: Май 17, 2020, 12:40:48 pm »
Тери,Лейди ,как сте?Вълнувате ли се?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #624 -: Май 17, 2020, 13:59:18 pm »
Ами аз все още съм в началото на цикъла и нямам търпение да дойде време за трансфера. Продължаваме да умуваме едно или две да върнем, сега си размекихме мненията. Аз искам 2, ММ едно  :D Много се вълнувам, даже имена мисля  :lol:
Тери да каже, как се чувства.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #625 -: Май 17, 2020, 14:13:03 pm »
Лейди,ако сте готови на две,връщайте две.Аз лично много исках двечки,мъжа ми не толкова,ама не се е и дърпал много.Ама си е сериозно решение,обмислете го.Ето Маги като многодетна майка звучи да се справя,на моя позната сестра й зачена нормално и роди на 40 близнаци,направо е машина,има и по-голямо дете.Както го чувствате.
Вълнението е голямо знам,аз бях в еуфория от деня на цикъла до трансфера.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #626 -: Май 17, 2020, 15:11:06 pm »
При всички случаи е трудно, човек трябва да се мобилизира. Аз искам две, заради по-големия шанс за имплантация. Наистина е сериозно решение и съм объркана все още.
А на теб, трепери ли ти под лъжичката вече  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #627 -: Май 17, 2020, 15:17:17 pm »
Ами напрегнато ми е да.Още малко 😉.
При мен двете не успяха,единия успя,така чеее...
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #628 -: Май 17, 2020, 15:31:48 pm »
Лейди, предполагам са замразили ембриончетата по 2 в сламка. Вие реално имате 4 балстоциста, тоест за два опита. Ако сложите само едно, то ще размразите и двете и пак ще замразите останалото ли? То ще трябва да оцелее две размразявания, ако се наложи.
Аз бих си сложила и двечките, пък каквото ми е писал Господ. Много рядко се хващат и двете, но ако стане, значи така е било писано.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #629 -: Май 17, 2020, 23:02:46 pm »
С ембриоложката решихме, двете по-хубави да са в отделни сламки, а другите две, замразени на шести ден са заедно. За това умуваме още. Добре, че има още време да решим, но доктора знае най-добре. Ще се посъветваме с него за шансовете, за такива важни решения съм много трудна и лесно се влияя от другите, но на него му вярваме и двамата.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #630 -: Май 18, 2020, 15:49:00 pm »
Тери силно стискам палци. Всичко ще се нареди. Както казваш все едно ти е било писано да го направиш точно сега трансфера. Силно стискам палциии  :bighug:
Лейди късмет и на теб. За чуденето, аз да кажа че ми върнаха 3 броя. Тъй че не го мислете толкова.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #631 -: Май 18, 2020, 18:46:41 pm »
Слънцето е права, че рядко се хващат. И все пак, когато човек слага две, трябва да е с нагласата да си ги гледа. Затова си е разговор между двойката и лекаря.
Аз днес хич не се чувствам бременна, ама ти е нормално един ден така, другия иначе. Четох нарочно в на Маги мненията, как и тя е изтрещявала след трансфера с близначките.
Аз взех доброто решение да работя две седмици по 4 часа. Определено днешния ден мина много по-бързо. Още 13 to go... Все едно някой може да изчака 16 дена след трансфер, в моята клиника сигурно и сами не си вярват.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #632 -: Май 18, 2020, 18:51:11 pm »
Тери,на 11ти ден не може ли тест?Аз правих в деня на който би ми дошъл цикъла,осми ден беше на петдневен.То всеки ден е вечност ,до петия шестия ден бива,от там е мъка вече.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #633 -: Май 18, 2020, 22:13:48 pm »
И аз правих на 8-ми ден след трансфер на 5-дневни.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #634 -: Май 19, 2020, 08:52:34 am »
На 7-ми ден след трансфер на 5 дневни :) Вие знаете, че неи съвсем осъзнато сложихме две.За момент не съм се чудила как ще се оправям, знаех какво ме очаква.Сега съм повече от щастлива :)

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #635 -: Май 19, 2020, 10:10:25 am »
Маги,то си е до човека,стягаш се и толкоз.
Моя позната с близнаци и ден не ги е гледала сама,майка й заживя с тях,влошиха си отношенията с мъжа,на разходка майка й с едното дете,тя с другото.
Аз затова съм за да се обмислят тия решения много добре,защото е отговорност.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #636 -: Май 19, 2020, 10:26:02 am »
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
От мен малко прашец.
Ние върнахме 1, аз аз така исках 2. И мъжът ми се беше навил, но докторката не разреши. И сега още се ядосвам, че не настоях повече. Тя не разреши заради запека, но той беше минал от 3 дни и така и повече нямах проблеми. Обсъдете си го и у дома, но и с доктор. Успех на всички тук.
Може би не чета много, но ми се губи Хрис от доста време.
 :goodluck: :pink_dust_1: :goodluck: :pink_dust_1: :goodluck:

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #637 -: Май 19, 2020, 10:34:29 am »
Лято, опраших се добре  :D
Леле, Териииии, 16 дни как се чака, не си представям  :D Аз дори и не се сещам за някоя дама от тук, която да е устискала за тест, назначен от клиниката  :D Работи, занимавай се с нещо, за да се развличаш, въпреки че това е прекрасно вълнение ❤
Четох някъде, че ТСХ се покачва от Естрофема, та утре сутрин ще ходя да пусна контрола. Според вас, ако се е повишил,  ще имам няколко дни да го сваля, но ако не успея, това ще провали ли трансфера?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #638 -: Май 19, 2020, 12:18:26 pm »
Хрис я засичах, че беше писала в темата за Турция, така че съм спокойна за нея.

Лейди, аз с хормоните съм крайно незапозната, така че не мога да помогна.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #639 -: Май 19, 2020, 12:25:32 pm »
Тя Хриси е в много неприятна ситуация, чака да се отворят границите към Турция. Но пък поне й минаха стимуалциите и си има замразено ембрионче. Жените, които са с ИЯР и не са минали стимулация са в много кофти положение...
Лейди, на мен ми изследват ТСХ преди хормонални стимулации/лечения, никога по време. Лекар ли те накара да изследваш сега или сама реши? Ако не те е накарал доктора, просто недей, само да се тормозиш. На мен ТСХ от антибиотик ми се беше вдигнало ведънж до 3.8 Определено се влияе от медикаменти.
Чакам те с нетърпение след трансфер да те видя дали ще наричаш чакането "прекрасно вълнение"  :D :D

Благодаря за прашеца. Овалях се добре :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света