0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #500 -: Октомври 24, 2008, 07:14:48 am »
Ако се сещаш за нещо, което трябва да знам предварително, може да ми пишеш.
Не че е много важно но... аз като се събляках за прегледа и и лягам на леглото (както е при до. Бойчев), нагласих се и чакам..и изведнъж ми викат аа не там.. на магарето. Ами че те са едно до друго  :oops: ... и после ми изписа рецепта доктора, каза за спермограмата даде ми едно листенце и каза да си запиша час за 14 ден от МЦ. Аз си излизам и изобщо не питам за плащане  :lol:. Отивам при секретарките, записах си час и даже излязах и се върнах да питам това листенце къде да го оставя... и те ми викат "аа с него се плаща долу на рецепцията  :oops:".
ННо ти вече всичко знаеш и няма да се объркаш  :) :) :)
Чао. Благославям те със спокойствие!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #501 -: Октомври 29, 2008, 10:27:59 am »
Прибрахме се късно снощи от София и сега се отчитам на кратко, за да не спамя темата на Бойчев :wink:.
Всичко мина нормално, чакахме около 2 часа, което до колкото разбирам е ОК. Между 10-12-ти ден пак сме там, защото иска да ми провери лигавицата и един полип /само това ми липсваше :x/, който може да се окаже и съсирек от предстоящия МЦ /ДАНО!/, да се срещна с ендокринолозите и да направим спермограма. Само не разбрах тези ендокринолози в тази клиника ли са, защото секретарките не можаха да ми запишат час и   казаха за тях да се разбера с док!???
Стаменов ми обясни, че когато дойде време да започнем инвитрото, Бойчев ще започне стимулацията. Вероятно, ако всичко е наред, ще отида чак за пункцията и трансфера.
 
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #502 -: Октомври 29, 2008, 20:06:42 pm »
Сream-че изобщо не спамиш темата, никой няма да ти се скара  :D... радвам се че всичко е минало добре, ми че вие почти всичко сте уточнили. Виждам че това съмнение за полип доста те е притеснило, но съвсем скоро ще стане ясно и никакви други процедури и манипуации не ти пожелавам преди инвитрото.

Ох хайде - ние те следваме. Имаме час за края на ноември при Стаменов. Уж и ние така да уточним кога ще започваме./глася се за януари,февруари 2009 г./ Аз си имам проблем с лигавицата, притеснявам се много че реагирам трудно ... какво ли ще стане????
Моля ти се наминавай пак и пиши...че май ние сме най-активни в отчитането  :wink:.

helan как си?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #503 -: Октомври 29, 2008, 20:38:06 pm »
Аз предлагам още през декември да стартираме и двете, и за Коледа да си пазим пълните коремчета :wink:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #504 -: Октомври 29, 2008, 20:44:43 pm »
Аз предлагам още през декември да стартираме и двете, и за Коледа да си пазим пълните коремчета :wink:
Моя цикъл се пада около Коледа  :x много празници и не се настройвам... айде да оставим за новата година с нов късмет  :wink:.

Стаменов ми обясни, че когато дойде време да започнем инвитрото, Бойчев ще започне стимулацията.
Бих се радвала много ако наистина има такава възможност!
Дано зимата не е много сурова и да няма проблем да пътуваме.(виж какви неща си мисля от сега... :oops:)
Маале голям кеф ще бъде по прегледите да си с познат човек - макар и само от форума си знаем всички болежки.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #505 -: Октомври 29, 2008, 20:53:14 pm »
И аз много ще се радвам ако се засечем :hug2:!
Ох, да ти кажа честно изобщо не ми се чака. Нямам търпение. Много ме е страх като отидем следващия път да не измисли нещо друго. Искам да започваме ВЕДНАГА !!!
А за Бойчев - не се притеснявай, ще ни следи и там ще си чакаме заедно :wink:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #506 -: Октомври 29, 2008, 21:01:34 pm »
Калимерче, по повод на лигавицата - във форума има едно момиче - kolean. Прочетох, че има проблем с лигавицата, а този месец се похвали, че я е докарала до 9 мм. Може да я потърсиш и да обмените опит :wink:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #507 -: Октомври 30, 2008, 13:01:01 pm »
Здравейте, момичета,
аз съм нова тук. Започнах да чета темата, но стигнах до седма страница-просто нямам време днес, а имам няколко въпроса към Вас /ако са задавани в следващите страници се извинявам/-
Направление от Русе важи ли в там?
Ако не важи-в частната клиника колко се плаща за един преглед-ако има и-нет адрес още по-добре/мисля че см бременна-теста показа две черти, бях си решила че ще ходя при д-р Шишкова, но ми каза че има много мами и че не може да поеме и мен/
При д-р Бойчев със записване ли е?
Може ли някой да ми даде координатите му?/може и на лични/?
Поздрави!
Благодаря предварително!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #508 -: Октомври 30, 2008, 14:20:53 pm »
Започнах да чета темата, но стигнах до седма страница-просто нямам време днес, а имам няколко въпроса към Вас
Браво че си се постарала!!!
Направление от Русе важи ли в там?
Ако не важи-в частната клиника колко се плаща за един преглед-ако има и-нет адрес още по-добре/мисля че см бременна-теста показа две черти, бях си решила че ще ходя при д-р Шишкова, но ми каза че има много мами и че не може да поеме и мен/
При д-р Бойчев със записване ли е?
Направлението важи - поне за обикновен преглед, ако при бременните е нещо по различно незнам.
Записване е задължително, и там доста хора ходят. Даже за профилактичен преглед се чака около 3 месеца ако е с направление.
Според мен се обади на регистратурата и ще ти дадат по-вече информация за всичко. Тел. е 0866/60560. Но без час не ходи, че вечер преглежда до 21 часа /миналия петък тогава влязах при него/ и не се знае дали ще минеш. При брат му часове по-има и е също много добър. Реално и двамата работят в клиниката.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #509 -: Октомври 30, 2008, 15:23:06 pm »
Да важи направление за избор на ЖК. Не знам дали ще можеш да се уредиш въпреки, че си бременна. Бъди по- настоятелна когато се обадиш на регистратурата. Там се изсипва цяла североизточна Бъргария и е доста по- натоварено от при д-р Шишкова.

[/url]
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #510 -: Октомври 30, 2008, 17:34:49 pm »
Там се изсипва цяла североизточна Бъргария и е доста по- натоварено от при д-р Шишкова.
ЕVIQ не преувеличава, народа наистина е много...но всеки сам си решава!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #511 -: Октомври 30, 2008, 23:10:18 pm »
При Бойчев бременните са с предимсво.
iiv_mortisha като се обадиш за час кажи,че си бременна(предполагам,че за след 2-3 седмици може и да ти дадът час).Аз обаче ти препоръчвам първият ти преглед да мине без здр.каса,отиди поговори с него,виж за какво става въпрос.Той е много зает човек,има много пациенти и това чакане което е там може и да не ти хареса.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #512 -: Октомври 31, 2008, 06:06:08 am »
Моятя приятелка беше в третия месец и искаха да я запишат за първа ЖК след два месеца. Да с предимство сме, по пренцип има часове. Иначе д-р Бойчев е по-добър от д-р Шишкова, за това си заслужава чакането.

[/url]
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #513 -: Октомври 31, 2008, 07:34:41 am »
Незнам доколко има свободни часове. По принцип нагъчкват приемите през 10 мин., бременните сте първи и минавате долу-горе навреме , но следващите след вас се чудят защо има такова закъснение... току виж има и раждане в болницата  :D.
Че си е добър, добър...но много често чувам как се сърдят отвън за закъснението и се дразня. Аз като съм там съм си избрала да чакам и това е!!

viva1  кажи как си (права си със съвета който даде на iiv_mortisha) ?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #514 -: Октомври 31, 2008, 08:51:07 am »
Момичета,всички чакаме,защото в нашият град няма кой да ни помогне,а според мен и нямаме никаква друга възможност,като няма специалисти в нашия град,ще чакаме и ще чакаме,докато ни приеме.И аз съм чакала с часове но дори и за миг не съм се замислила защо толкова чакам и не съм се подразнила.Защото знам че ако не е той,няма кой да ми помогне.За мен няма друга алтернатива.Моя близка е бременна,записа се при Саха,ходи при Бойчев само на една консултация в 4 месец.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #515 -: Октомври 31, 2008, 09:54:39 am »
E чак навреме не съм минавала никога, най малко съм чакала час и половина. И преди когато не бях бременна и сега си чакам чинно. :lol:

[/url]
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #516 -: Октомври 31, 2008, 20:58:54 pm »
При Бойчев бременните са с предимсво.
iiv_mortisha като се обадиш за час кажи,че си бременна(предполагам,че за след 2-3 седмици може и да ти дадът час).Аз обаче ти препоръчвам първият ти преглед да мине без здр.каса,отиди поговори с него,виж за какво става въпрос.Той е много зает човек,има много пациенти и това чакане което е там може и да не ти хареса.
viva1, пишеш нещичко и после изчезваш за дълго :(.
Недей така, разкажи как си, докъде стигнахте.
« Последна редакция: Октомври 31, 2008, 21:56:30 pm от cream »
*

    ивката

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #517 -: Октомври 31, 2008, 21:54:47 pm »
Здравейте момичета. От доста време чета форума, но все не намирах сили да ви пиша. Надявам се да не ви отегчавам с моята история и затова ще бъда по-бърза с обясненията. От около 3 год. правим опити със съпруга м зза бебе, но не се получава.През 2006г. ходих за цветна снимка в Шейново, доколкото разбрах нямам проблени с тръбите, след това си направих и хормоналните изследвания, и с тях няма проблеми, но...........резултат никакъв. В понеделник бях на преглед при док. Бойчев. Прегледа всичките ми изследвания, но не му хареса цветната снимка (първо самото й качество и второ резултата). Без много приказки ми предложи цветна снимка или лапароскопия, но по думите му рзбрах, че е по-добре лапароскопията и аз се съгласих.И така на 12 януари ме записа. Сега незнам къде се намирам, незнам какво да правя....,питам се защо толкова прибързано, ами ако се е оказало напразно. Досега не съм влизала в болница и направо незнам. Ако не ви е писнало от такива като мен, моля ви дайте ми съвет.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #518 -: Октомври 31, 2008, 22:03:01 pm »
И на мен ми дойде изневиделица...... И аз умирах от страх и не бях преживявала други операции...... Имах чувството, че съм в кошмар и никога няма да се събудя......
Беше ужасно, но минава и се забравя. Важното е да вървим напред, към постигане на мечтата си!
И така - можеш да направиш нова цветна снимка, но каквото и да покаже лапарото, според мен е неизбежно, защото:
  • Ако тръбите са ОК изводът е неизяснен тригодишен стерилитет, при което автоматично следва лапаро
  • Ако тръбите не са наред - лапаро, за да се отстрани проблема
Така че, мила Ивка, смело към лапарото и към  :bori_002:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #519 -: Ноември 01, 2008, 12:52:46 pm »
ивката при мен преди да решим за лапароскопията пробвахме с различни лекраствта, прегледи (без резултат).. и така някъде около 6 месеца пък после чакаш 2 месеца за операцията... а предполагам на теб вече не ти се чака. 
Затова вече от опит доктора открито ти е казал как стоят нещата и ти е предложил направо лапаро. Но както кремчето ти каза дали сега или след няколко месеца почти няма вероятност да се разминеш без лапаро. А и то дава отговор на много въпроси.
Така че смело...  До януари тъкмо ще свикнеш с тази мисъл за лапароскопията  :D.