0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чандра, честит ви празник !Бъдете все така щастливи! :D


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Честит празник, Чандра!  :D
Нека щастието ви все така да прелива!  :D
А малката Аниша просто е страхотна!
*
Честит празник на прекрасното ви семейство :D
Мила Чандра,стана ми много симпатична, когато говорихме за онези странни походки и смешни упражнения за коремчета :)))Сега,когато се запознавам с историята ти и с твоето мило семейство,не мога отново да не се намеся.Искам от сърце да ти пожелая много щастие с твоето малко слънчице ,както и много,много късмет и успех в следващото ИКСИ !
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
*
Чандра! Честит ви празник! :D
Да ви е жива и здрава малката принцеска Аниша и Дай Боже по-скоро да и направите братче! :wink:
*
Мила Чандра, честито и от мен.
Прекрасни сте на семейната снимка, толкова истински че, повече от това не може да бъде! Винаги щастливи!!!
Целувки за Аниша  :balk_21:


*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Луничка, Врабчо, Стефи, Ивет, Петя, Лоли, огромно мерси, толкова мило ми стана от думите ви...
Лоли, целувки за малката Лори от нас... Иии... може би много скоро и аз ще мога да я гушна на живо... ;)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Честит празник на цялото ви семейство! Ех, тия дълбоки очички...
*
Лоли, целувки за малката Лори от нас... Иии... може би много скоро и аз ще мога да я гушна на живо... ;)

Чак сега виждам писаното тук. Вече след приятната ни среща.
За Аниша какво да кажа, тя е ходеща кукла с букли. Много любвеобилна с широко отворена прегръдка. Ааа и доколкото я разбрах, много обичка бебчета.
Някои хубави неща се случват през пролетта, останалите есента..!
Желая и компанийка в най скоро време!!! yahoo_17

ПС. Ах, как ми се иска и Лара да ме гушка така, всички грижи с храненето на момента ще забравя!


*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
О да! :) Беше много хубава среща!♥... :) Толкова се радвам, че успяхме да се видим!... Аниша се влюби и в бебето и в майка му...  :D Тя по принцип много обича бебета, както и батковци и какички на по 5-6 годинки... Лара е невероятно мила сладкишка с изключително чаровна усмивка... ОхХхх, такова ммъничко бонбончеее!:) Дано скоро  я видя пак! Бъдете здравички и стискам палци, със захранването проблемът с апетита да се оправи! И честит ви рожденик! :)

П.П. утре ще постна и други снимчици на Лара в темичката с бебетата на Зачатие...
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравейте, ние току що се върнахме от моренце и решихме ви представим нашите първи морски снимки... :) За Аниши не знам, но аз отдавна не бях имала толкова приятна, вълнуваща, отморяваща почивка...

http://chandini.snimka.bg/children/p-rvo-morence.691972.27935303
(Паролата засега е Chandra :))
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
страхотни сте :D
Както винаги ми е мило като ви гледам как щастието огрява лицата ви ...Голяма манекенка е таз вашата Аниша ,то пози,то чудо  :lol:..пу-пу.Само в Несебър ли бяхте?
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Голям кеф  :D Явно на Аниша много й е харесало морето, просто грее  :D.
*
Прелестни сте! Радвам се, че сте си изкарали добре!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Благодаря ви много, мили момичета!  :) Шугарче, на морето бяхме само в Несебър, иначе сме големи пътешественици и обиколихме доста градове... Дори след малко пак ще пътуваме... (за София)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Страхотни сте! Много е пораснала Аниша и на ръст, и на усмивки :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Страхотно сладка къдравелка. Да е жива и здрава.
*
Chandra, имаш прекрасно, лъчезарно дете.
Радвам се на щастието ви. Да обиколите света с все така широки усмивки!
*
Чандра, много ви се радвам, прекрасни сте, а малката Алиша е страшно чаровна!