0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ви за помощ - търся добър андролог
« -: Ноември 10, 2006, 17:06:28 pm »
Много ви моля за помощ, да ми препоръчате добър андролог.С мъжа ми се опитваме да имаме деца повече от 1,5 г.Неправихме си необходимите изследвания.При мен всичко е в норма, при него - слоабоподвижни сперматозоиди.Вчера ходих при личната ми лекарка - тя ми заяви,че не може да ми помогне.Тази консултация не минавала през здравната каса, така че да се оправям сама.Много ще ви бъда благодарна ако някой сподели своят опит с мен и ми препоръча андролог.Благодара ви!
« Последна редакция: Ноември 10, 2006, 17:15:46 pm от radiivanova »
*
Re: Търся добър андролог
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2006, 17:13:53 pm »
Здравей, 11.5 год. е доста дълъг срок. Моят съвет е да се насочите към клиника по стерилитет и  да започнете систематизирано лечение, а може би и да опитате АРТ.
Колкото до андролог, повечето тук са доволни от д-р Кацаров, на мен лично ми се стори доста краен и втори път не го посетихме, но това се отнася за нашия частен случай все пак.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Моля ви за помощ - търся добър андролог
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2006, 09:55:54 am »
Най-добре е клиника по стерилитет, там ще направят всички необходими изследвания. За андролог ние сме доволни от д-р Кацаров.