0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добре завърнала се от почивката :bighug:
Мисля ,че всичко си е наред с графиката ти и О ,така че силно стискаме палци не търси симптоми и бъди спокойна ,ще се молим с теб за едно положително тестче след няколко дена :youwoman: :bighug:
Благодаря момичета за куража  :D
дано всичко е така както трябва да бъде
стискам палци зацапването да е от имплантацията и след някой ден втората чертичка да е по наситена :bighug: :bighug: :bighug:

Благодаря миличка, ама май си въобразявам  :? - на пръв поглед има една черта, но утре сутрин ще направя друг тест
само че вече като видях и зацапването ми е ясна работата - като всеки месец , просто този път е 1-2 дни по рано зацапването
иначе ТТ ми е в момента 36.6 и + 0.5  = БТ 37.10 , дано не пада, че е много рано още
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #264 -: Август 04, 2013, 07:54:53 am »
Мила как си ,как се развиват нещата при теб надявам се да ни зарадваш с  :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #265 -: Август 04, 2013, 12:47:55 pm »
Вероятно втората чертичка е била реалност,трябвало е да оставиш теста да престои повече време за да си сигурна дали наистина я е имало,въпреки,че би се водил невалиден тя със сигурност показва начална фаза на бременност.Незнам дали си изследвала протестерон но ако е имало бременност това зацапване според мен и от ниските му нива,поне при мен беше така и всяко забременяване протичаше със зацапване и за съжаление не добър край докато не се намери проблема.Ако не си почнала ходенето по лекари то мисля,че е време.Върнах се назад в тематата ти и виждам,че и преди се е случвало.При мен се случи 4 пъти,не губи повече време,повтарянето на тези неща говори за проблем според мен.Успех!




Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #266 -: Август 04, 2013, 15:13:19 pm »
Момичета, нещата са добре  :(
след 7 дневно зацапване днес ми дойде,но....
преди няколко дни се свързах с клиниката и може би след септември ще правим инсеминация, надявам се , ако има пари , иначе ....
fanny, аз съм така  от 12. 2008г. всеки месец - от както правим опити за бебе , след цветната снимката като че ли почти спря и сега пак се увеличи

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #267 -: Август 04, 2013, 15:55:36 pm »
много ми стана мъчно.... :(
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #268 -: Август 04, 2013, 16:58:07 pm »
много ми стана мъчно.... :(
Благодаря ти миличка , надявах се че след този месец ще има нещо ,но...
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #269 -: Август 05, 2013, 07:26:33 am »
Ех мила съжалявам :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #270 -: Август 11, 2013, 10:48:38 am »
Успех мила в предстоящия лов стискам силно палци да е много успешен :pleasantry: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #271 -: Септември 05, 2013, 07:34:33 am »
 osi_7 Оф тази гадина вече взе да ме изнервя с месечното си посещение.Аз продължавам да ти  стискам палци и се надявам скоро да се махнем от тези теми ,че доста се задържахме тука.Искам да си пишем в най скоро време в темата за бременни. :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Септември 05, 2013, 07:36:21 am от marina vdb »

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #272 -: Септември 05, 2013, 11:33:03 am »
Благодаря ти мила, аз съм свикнала с посещението .... цели 5 год. все пак си е време , но мисля да правя инсеминация .
Този месец ще отида при док. да видим каква ще я вършим......
Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #273 -: Септември 05, 2013, 13:28:10 pm »
Тогава стискам палци това което ще свършите с док. да донесе желаният резултат :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката ми -започвам отначало ,дано е на късмет!
« Отговор #274 -: Ноември 13, 2013, 11:50:36 am »
Какво става с теб мила ,проверявам те ,следя ,но нищо не отбелязваш ,как вървят нещата при теб?
Не се отказвай ,мисля си те и се надявам в скоро време да ни изненадаш  :bighug: :bighug: :bighug: