0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #220 -: Март 26, 2011, 10:47:16 am »
Така не знам дали ще си заслужава, защото трябва да се направи голямо първоначално вложение. Ще кажеш като дойде време.
Гащите ми се струват много удобни, мислех че са много скъпи, но сега виждам че не е точно така. Ще споделя на една позната, която не може сама да смени памперса на сина си  :lol:

Да ви се похваля  :) за 5 м си върнах старите кг., свалих 25 кг.
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #221 -: Март 26, 2011, 10:51:27 am »
Ултра, на кое му викаш гъша кожа? То и нашето на такова ми мяза? ;)

Стеф, и моите са с 6 дупки общо, а нося само 2 обеци :) Хехе хехе - млади и диви бяхме, ей! Татуировка не си направих, защото така и не реших какво да е. Иначе всичките ми приятели си имат по една две.

Либерото били много хубави гащи, а също и Хъджис. :)

За килограми, хм, нищо не съм свалила. Намирам си оправдание в кърменето, за да не пазя диета. Ама като отбия Никол, не знам какво ще измислям. Дано събера воля да погладувам, че съм лакомница от класа :)

Ние отиваме на излет с Ники. Дано ни е хубаво времето днес ;)






*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #222 -: Март 26, 2011, 11:28:20 am »
Здрасти Ултра, сори, чак сега видях че питаш :oops:
Мажем се с 2 крема, единия ми го направиха в аптеката, смес между Витамерфен и вазелин алби/това май е чист вазелин/- 1 тубичка Витамерфен със 100 гр. вазелин. Това го мажа вечер,а сутрин със Ексипиал 4%Уреа. Къпя със Стелатопия/Мустела/.
Една от най-евтините и както казах най-ефективна терапия, която ни е изписвана до сега.
За съжаление, този проблем не се израства.
Раши, получават се много ситни пъпчици, и кожата е суха  и твърда, абе като на пърлено пиле. Обостря се зимата, лятото е ОК, поне при нас е така.
« Последна редакция: Март 26, 2011, 11:31:19 am от Fifa »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #223 -: Март 26, 2011, 12:28:40 pm »
при малките бебета, "гъшата кожа" е един от признаците на алергия към белтъка на кравето мляко, само да отбележа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #224 -: Март 26, 2011, 13:01:41 pm »
Джам, аз от 6 месеца, не давам нищо кравешко.
Сирене-козе или овче, кашкавал-овчи.Мляко тя не обича,и отказва да го консумира под каквато и да е форма. Преди и взимах козе мляко/пробутвах го в крем супи/, но вече не намирам. Дори маслото го пречиствам от белтъка преди да готвя с него.
При нас поне явно не е от алергия.
Но си права, че при наличие на гъша кожа е хубаво да се провери за АБКМ.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #225 -: Март 26, 2011, 13:10:23 pm »
 :D Хех хе,направо ме скъсахте от смях с тези обеци,не се сдържах да не цъфна :lol:

Та и аз на 16г с голям мерак отидох да си ги пробивам,една дружка за кураж,и идеята поне за 3 дупки на едното и 2 на другото ухо...ем резултата след първите две дупки беше тежко сгромолясване на пода :oops:...и слава богу :lol: Че сега съм си хубавка и с по една дука :lol:

Венка,това с парка,ох колко те разбирам...последния път едва не разби количката от ритане...И да ти кажа,пускам го...ходи,лази,цапоти се...после пера.Ми какво да правя,според мен си е съвсем нормална част от развитието.Щом му е интересно,не го спирам.Само зорко дебна да не налапа нещо,че това при нас е просто невероятно... :? :lol: Иначе взимам с нас проходилката,май и вие имате такава? Една кола,дето хем се бута,хем се кара?? Не,че само с нея се придвижва,но поне не е нон стоп по земята...

Райче,браа душа...аз имам още 2кг :oops: до забременяването. Но,всъщност започнах да свалям едва като намалих кърменето до веднъж на ден... :)Офф...пък до 58кг /преди стимулацията/ имам още ехеее... :P

Лек и слънчев, дами
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #226 -: Март 26, 2011, 15:06:20 pm »
Мише, това са си тяхна марка мисля, Бейби лов, сини опаковчици пак са по 20 и няколко бройки в пакет, много са хубави, а са значително по евтини от либеро, някъде към 11 лв. е пакета. Пробвай ги, ако имате на близо ДМ, на мен ми е много удобно, защото имат магазин в "нашия МОЛ", както казва Ели :lol:

Аз на "нашия Мол" :lol: (да я нацелуваш), съм обявила клиентски бойкот,
ще видя в съседния, който е не е така добре зареден!
Последно, понеже съм блонди и трудно загрявам, ДМ(бейби лов) е марка на Либеро или!?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #227 -: Март 26, 2011, 16:11:02 pm »
А четох, че когато жената кърми хаби много повече калории, отколкото докато е бременна. В смисъл, отколкото трябва да си добавя докато е бременна, за да навакса взетото от плода. Аз докато кърмех свалях, но малко. Сега съм точно 58  :)
Живот и здраве, още малко и ще си влизам в старите дрехи!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #228 -: Март 26, 2011, 17:11:39 pm »
Фифа, мерси за инфото, ще споделиш по-нататък дали се е запазил ефекта :)
Аз пък докато кърмех си върнах част от килата, които свалих след раждането :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #229 -: Март 26, 2011, 18:05:44 pm »
Аз пък докато кърмех си върнах част от килата, които свалих след раждането :lol:

И аз в един период така... :?

Райс,ми и аз така съм чела ама НЪц... :lol: Ще хващам за ушите разделното хранене,ако въобще се сетя да си сложа нещо в устата...Да не казвам,че и напоследък яко ми се замайва и вие свят.Ще се пускат кръвни или ще ям шамарите на личния :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #230 -: Март 26, 2011, 18:24:20 pm »
Последно, понеже съм блонди и трудно загрявам, ДМ(бейби лов) е марка на Либеро или!? [/color]

DM е немска верига дрогерии, Мише. тяхната марка за бебешки продукти е Baby Love. продават се само в магазините DM.
а Либеро си е либеро - друга марка, други магазини.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #231 -: Март 26, 2011, 18:26:23 pm »
яко ми се замайва и вие свят

А от какво това? Имаш ли предположения ?
И на мен чат пат ми е замаяно...онзи ден усетих че бях на кантар да припадна. Мисля че ме закрепи детето...притесних се, че ако се пльосна по очи ще остане сама...

Иначе аз с диетите съм много зле. Никога не съм спазвала, стигала съм само до жалки опити.   :lol:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #232 -: Март 26, 2011, 18:34:23 pm »
Райс,не знам от какво ама ме е срам да кажа как се храня/е хапвам де/ напоследък.Никакви плодове почти не ям,никакви витамини,че дори и на таблетки.Пресни зеленчуци - хич.Зимата с никаквите плодове и зеленчуци по пазара направо ми омръзна вече.Та в този ред на  мисли предполагам ниско желязо + физическата и психическа преумора след последните събития... :?


Гледам,че обсъждате Либеро-то и Хъджис/май бяха/ памперс гащите.Е,как са?Доволни ли сте? Аз пробвах на Памперс,но са много твърди м/у крачетата и не ми допадат хич.А тези марки са доста скъпи тук и ми се иска малко споделен опит преди да си дам парите... :)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #233 -: Март 26, 2011, 18:46:17 pm »
Боже, момичета! Толкова дълга тема не ми се беше налагало да чета не помня от кога! Престарали сте се :) Относно темата за стари и нови кучета, стига с това стари де, няма стари тук, всички сме млади и свежи, предлагам да заменим с "опитни" ;)
 Джам е права за хлебарките - до година и нагоре издържа пръсканото, големи нерви си спестих след като използвахме услугите на такава фирма.

За обеците - Вероника иска, но знае, че като стане голяма, тогава сама ще отиде да и ги пробият. Както е направила мама ;)  - още едно положително въздействие на личния пример :)
 
За гърнето - нито ми е на свободното време, нито на нервите от сега да се напъвам, вече така съм свикнала със сменянето на памперси, че не ми прави впечатление кога го правя. Само за лятото не знам как ще е ситуацията, след като запарват.
Благодаря, че пак ме подсетихте за памперо-гащичките!
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #234 -: Март 26, 2011, 19:01:59 pm »
оф момичета, днес Алекс се загуби. Имахме горски празник и как се отскубна диването, така и не разбрахме, а уж гледачите бяхме много. 20 минути го търсихме, а той избягал на 2 км. през едно въвзвишение, та започнал да слиза в едно дере при борова горичка. добре че тогава минали 4 момичета, та го взели и при полицаите, а единия полицай ни семеен приятел, та го познае.
още не мога се освеста, живота ми се скъси с 10 години напред
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #235 -: Март 26, 2011, 19:09:16 pm »
Леле, Мари, мога да си представя какво ти е било! Добре, че сте го намерили бързо!


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #236 -: Март 26, 2011, 19:23:58 pm »
Мери, страха и ужаса отпреди две години отново нахлуха в гърлото ми!
Напрегръщай го, а ти незнам, от това дето ти е на сърцето сега няма оттуха!
Време иска!Прегръщам те!
Гладски събирания, концерти при нас са забранени вече!
След случая Роби ми донесе от чужбина лента за телефонен номер
която се слага на ръката!

Джам, благодаря за разяснението!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #237 -: Март 26, 2011, 19:52:28 pm »
Mary, най-големият ми кошмар... слава на Бога, че всичко е завършило благополучно!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #238 -: Март 26, 2011, 20:42:07 pm »
Mary, добре че всичко е завършило благополучно. Не искам да си представям какво ти е било.
Наскоро си говорихме с мъжа ми да потърсим, ако има евентуално, някаква джажа, която да сигнализира, ако детето се отдалечи твърде много от родителя.
Добри е много труден за управление навън - хуква нанякъде и не се обръща, като се заплесне по нещо забравя, че съществувам  :(
         Equally Destructive
*
Re: Първопролетна седмица 21.03 - 27.03. 2011г
« Отговор #239 -: Март 26, 2011, 20:48:10 pm »
леле Мери, какво сте преживели, важното е че сте го намери на време.