0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Тема на бременните № 68
« -: Октомври 06, 2010, 16:05:31 pm »
Позволявам си да пусна тази темичка и да скоро да я напълним само с хубави от по хубави новини!

 Ето ни - естествено все още 2 в 1. :love: Бях цяла сутрин в болницата, ехото е добро, всичко е наред и плацентата и водата и бебка. Кардиограмата(половин час...) и тя е наред,  стигнахме и до гинеколога, по случайност се оказа моя който миналата година ме оперира като ми вадиха спиралата, и много му се зарадвах пак да го видя  - и сега изненадката, смениха ми датата на термина според ехото :mrgreen: от 26 на 29 септември, дори се обади на акушерката ми дали има нещо напротив, та значи в момента бебка закъснява само с една седмица и преди понеделник няма да предприемат нищо, препоръча ни редовен секс - той е голям майтапчия, младо парче. Иначе днес съм почти цял ден пак с контракции, ама нищо по сериозно засега. :blush:
Лек и усмихнат ден момичета.
« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 16:07:49 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2010, 16:19:01 pm »
Запис в новата темичка  :)
stertje , важното е, че всичко е наред. Малко остава.... :D
И аз си поръчах едни дънки от въпросния сайт и си попълних размерите в см, но не ме уведоми за кой размер съм т.е. какъв ще ми бъде доставен :?
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2010, 16:20:26 pm »
Честита нова тема!
stertje, Раиска, Дианка леко раждане и здрави бебета ви желая!
echy честити розови гащи!
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2010, 16:35:21 pm »
Честита нова темичка! Само хубави неща да пишем и четем в нея. Стерче, айде повличай крак :).
Днес е прекрасен слънчев ден при нас, смятам да отидем до Бг квартала да си купя лютеничка, че не съм яла от 2 години  :oops:.
 :bighug:
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2010, 16:36:09 pm »
Хоп в новата темичка и аз :)))).
 Стерче мерси,ми ей го къде е понеделник,ама аз така като чета се за понеделник ,понеделник накрая май ще да имаме три бебета по едно и също време хххихихихиихихихихи.
 Леки оставащи дни на мамите който вече тръпнат всяка секунда  :D.
 Леки остващи месеци на тези който сме след тях  :D.
 И нека идват много нови бъдещи мами че да се напълва темичката  :D.
Ечи честита ви розова бебка :)))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2010, 16:38:47 pm »
Честита нова темичка момичета! НЕка да я напълнем само с положителни емоции :bighug:
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2010, 16:41:46 pm »
Запис и от мен в новата тема!
Нека има само хубави новини и много нови момичета се запишат тук!
Леко раждане на Стержи, Раиса и Дианка! :D
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2010, 16:42:21 pm »
Честита нова тема!!
Стерче, време е да повлечеш крак (тумбак в случая)  :lol: радвам се, че с бебка всичко е наред.
Аз днес само тонове слушах, но това е положението, ако искаш да знаеш повече трябва да си плащаш  :x

Нека новата тема се препълни с много нови мами и здрави бебета около (но не и след  :lol: ) термин!!!

П.п. Стерче, сега се сетих, е според последната ми ФМ в 31г.с. терминът ми излезе 14.10, хммммм.....
« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 16:46:54 pm от dianka »
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2010, 16:45:59 pm »
Дианка-никакво патешко ходене - кекс му е майката :D :oops:Въпросът е как да излъжем татковците. ;) Нашия днеска доволно кимаше с глава като се шегуваше лекаря ми...
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2010, 16:52:42 pm »
Хихи, Стерче, ще ме съсипеш от смях! Ми той вашия татко си е излъган значи :) '

Аз вчера бях на доки. Добре сме и си отговаряме на седмиците :)



*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2010, 16:53:41 pm »
А честита нова тема  :D
Мамите дето ги чакаме от седмица да им честитим нещо се подмотват май  :lol:
Кексайте и за нас момичета щом ви е позволено и това ще помогне!

Я кажете сега някой имал ли е проблеми със сърцебиене? Аз от 5 дена съм със страшно сърцебиене най-вече след обяд и вечер като заспя. Нощно време се будя и имам чувството че сърцето ще ми изскокне  :? Днес бях на кардиолог и според него бебетата мъчат сърцето и го отдава и на вероятно нисък хемоглобин.
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2010, 16:56:27 pm »
Я кажете сега някой имал ли е проблеми със сърцебиене? Аз от 5 дена съм със страшно сърцебиене най-вече след обяд и вечер като заспя. Нощно време се будя и имам чувството че сърцето ще ми изскокне  :? Днес бях на кардиолог и според него бебетата мъчат сърцето и го отдава и на вероятно нисък хемоглобин.

Криска, мисля че е нормално да имаш сърцебиене - особено като с повече бебета. Не се притеснявай. Кръвта на бременната жена се увеличава с една трета и натоварва сърцето. Би трябвало като родиш да отмине. А може и да не продължи цялата бременност - да е само епизод. Аз си имам сърцебиене честичко, но то при мен се очакваше - след сърдечна манипулация забременях.


*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2010, 16:59:09 pm »
stertje, мерси за темичката. дано не дочакаш до понеделник а по-скоро да се преместиш в темата за честито:)
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #13 -: Октомври 06, 2010, 17:29:01 pm »
Ейй, значи, аз само минавам да видя - а то все още пълно с майчета 2 в 1 :-) Айде дееееее, къшшшш да бутате колички, та да има какво да празнуваме  :drunk:
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #14 -: Октомври 06, 2010, 17:40:37 pm »
Криска и при мен е ускорен пулса. Не се притеснявай мисля че при всички бременни е така.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2010, 17:42:59 pm »
Хоп троп и аз в новата темичка.  :)

Да се пълни с много бъдещи мами ! и да се разчиства от тези, чийто термин е наближил, дошъл...подминал...уф!  :lol:
Съжалявам, че ще разваля няколко празненства, но девойката се е заклещила с ръце и крака, запънала се е и не и не - не ще да излиза.
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2010, 18:21:19 pm »
Честита нова тема!Това отдавна не се е случвало  в темите,бебчетата май си харесват много топлото убежище у мама  :D!Леко раждане,момичета,а на останалите лека бременност!
 На мен също ми се е случвало да имам силно сърцебиене,при предната бременност съм споделяла с док,но ме увери ,че е нормално и не е нещо тревожно.

*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2010, 18:51:13 pm »
Хайде Дианка, Стерче до утре да сте родили, че май аз ще изпревря всички!
Утре е секциото ми, стискайте палци, а на всички очакващи желая леко раждане на останалите момичета лека и щастрива бременност  :D.
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #18 -: Октомври 06, 2010, 19:01:27 pm »
Tais   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: успех на тебе!
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #19 -: Октомври 06, 2010, 19:05:23 pm »
Хоп и аз в новата тема  :D
Тайс - стискам палци   :goodluck: както и на другите майчета, които са на финала  :goodluck:

Крис и аз имам сърцебиене и питах вчера доктора, успокои ме, че така било при много момичета, особено с близнаци натоварването е доста. Преди не съм имала проблеми, само по време на стимулацията дигнах кръвно за около 4-5 дни и тогава имах обстоен преглед при кардиолог, но със сърцето не съм имала проблем. Магнезият по принцип го предписват и заради това.