0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    roko

за Майчин дом и доц. Маркова
« -: Октомври 27, 2005, 17:20:35 pm »
Момичета, искам да питам някоя от вас правила ли е инвитро при доц. Маркова и какви са отзивите?
     Благодяря Ви предварително:)) :)
*

    zinzin

за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2005, 12:22:09 pm »
до инвитро не съм стигала при нея-отказах се предварително
първо тя има адски много пациенти и не може или не иска да обръща достатъчно внимание на всеки един после час при нея можеш да си запишеш чак за след месец а прегледа трябва да е на точно определен ден от цикъла, нали?ами ако ти закъснее или подрани
основната причина да се откажа е че два месеца ме кара да пия костилбегит без изобщо да ми направи хормонални изследвания в последствие се оказа че имам много много висок пролактин и тоз костилбегит и в тройна доза да го пия пак няма да стане овулация
и още много мога да ви кажа за доц.Маркова може и да е добра но спрямо мен се отнесе безотговорно и непрофесионално  8O
*
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2005, 12:49:46 pm »
Аз лично съм много доволна още от самото начало от доц. Маркова. Истина е, че доста по-рано си записах преглед - месец и нещо беше, но пък има смисъл. Запозна се с абсолютно всички изследвания и резултати от процедури, които  представих, че съм правила досега, говорихме доста, прегледа ме и забелязах, че толкова дълъг и задълбочен преглед досега не съм имала. Вярно, че се чака много за нея, но съгласете се, че наистина има много пациенти и в Майчин дом и в ин витро центъра. А и се води един от най-добрите специалисти, особено по стерилитет. Ин витро екипа, в който работи също е много силен.
*

    zinzin

за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2005, 13:05:45 pm »
мисля, че доц.Маркова пренебрегва по-младите жени,а пък ако нямаш брак просто забрави да и станеш пациентка
*
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2005, 14:14:52 pm »
Цитат на: zinzin
мисля, че доц.Маркова пренебрегва по-младите жени,а пък ако нямаш брак просто забрави да и станеш пациентка

Твърде лишено от логика за да е вярно  :wink: И определено не се имам за стара   :oops:
*

    Anonymous

за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2005, 14:43:48 pm »
първия път като отидох при нея още не бях омъжена но близо две години бяхме правили опити за бебе. като разбра факта че не съм омъжена ми каза че нямам място при нея. Явно такива са и принципите.Аз просто споделям моите впечатления, защото изхабих много нерви и хвърлих много притеснения заради доц.Маркова, а както знаем едно от важните неща за бебеправенето е спокойствието и позитивното мислене. Всеки си преценява сам, но мисля че е добре да се споделят мнения за лекарите, разбира се че те ще са относителни, но просто да си имаш едно на ум
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2005, 17:27:56 pm »
Аз също не съм доволна от това, което тя направи по отношение на моя проблем. Донякъде я оправдам, защото беше точно в момента, когато се събираха документи за ин-витро по НЗОК. Но аз загубих много време и нерви.
Убедена съм, че тя и д-р Александров са страхотни професионалисти и са много добри при ин-витро. Последните радостни новини тук го доказват. На мен обаче, тя не ми обърна достатъчно внимание и не прояви професионализъм. Не искам да влизам в подробности. Бях убедена, че е специалистът, който ще ми помогне и отидох с пълно доверие при нея.
Много ще се радвам да няма други подобни на моето мнения.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #7 -: Ноември 09, 2005, 17:44:28 pm »
Цитат на: roko
Момичета, искам да питам някоя от вас правила ли е инвитро при доц. Маркова и какви са отзивите?
     Благодяря Ви предварително:)) :)

Аз съм правила един опит с екипа в който работи доц. Маркова и не съжалявам за избора си, за разлика от предишните ми опити с друг екип в друг инвитро център. Вярно е, че имах трудно начало с нея при първите разговори и прегледи, но пак ще повторя - не съжалявам за избора си на лекар за първи път от 4 години насам. Пожелавам ти да направиш най-удачния избор за себе си и пълен напред!
*

    roko

Re: за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2005, 12:34:55 pm »
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА ЗА ОТГОВОРИТЕ.АЗ КАТО ПУСНАХ ВЪПРОСА НЕ БЯХ СТИГАЛА ДО КАБИНЕТА Й ОЩЕ.СЕГА СЛЕД КАТО ОТИДОХ И ВИДЯХ доц.МАРКОВА И СЛЕД ВСИЧКО НАПИСАНО ОТ ВАС НЕ МИ ОСТАВА НИЩО ДРУГО ОСВЕН ДА СИ МИСЛЯ,ЧЕ ТАЗИ ЖЕНА ОПРЕДЕЛЕНО РАБОТИ ПО СИМПАТИИ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО.
   АЗ ОТ 5 ГОД. ХОДЯ ПО МЪКИТЕ И ОБЯСНИХ ВСИЧКО.БЕШЕ МНОГО ЛЮБЕЗНА,ПРЕГЛЕДА МЕ ВНИМАТЕЛНО,ДОРИ БЕШЕ ГОТОВА ДА ЗАПОЧНЕМ ИНВИТРО,САМО ЧЕ СЕ ОКАЗАХА МАЛКИ ПРОБЛЕМЧЕТА С ФУНКЦИОНАЛНИ КИСТИ В ДЯСНО И ЩЕ ПОИЗЧАКАМЕ МАЛКО.
  СЕГА СЪМ НА ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ 2 МЕСЕЦА,ПЪК ПОСЛЕ ЩЕ ГО МИСЛИМ. НОВА ГОДИНА НОВ КЪСМЕТ .
 

  ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВИ СЪС ИЛИ БЕЗ ИНВИТРО,ЩЕ СТАНЕМ МАЙКИ РАНИ ИЛИ КЪСНО....
  НЕ СПИРАЙТЕ ДА ВЯРВАТЕ!!!
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2005, 19:51:01 pm »
И аз съм се насочила към Доц.Маркова.Особено след успеха на Сигнуса и добрите отзиви много се навих.Много интересно наистина колко противоречиви са мненията за нея.Дори само от любопитство ще отида.Като си помисля,че идват хора от други градове при нея,а на  мен ми е под носа...Един месец,един месец-ще почакам,то и без това нямам друг избор.А пък дали ще ме хареса ще видим. 8) Явно това е критерия  :balk_159: Обаче ако ми помогне съм готова да я изтърпя.Ама като ми починат малко нервите 8OСамо,че как ли ще стане това :?: Значи,какво беше...стара и омъжена...ех,мамка му - не съм нито едното,нито другото,какво да правя незнам :lol:
*

    ROKO

OTNOSNO DOTZ.MARKOVA
« Отговор #10 -: Декември 01, 2005, 15:27:00 pm »
EKIP/SAMI PO SEBE SI STRAHOTNI SPETZIALISTI/VISOKO INTELIGENTNA JENA-DALE4E OT ELEMENTARNI MAHLENSKI PREDRAZSADATZI,V KAKVITO 4ETA 4E IA OBVINIAVATE.PODTISNETE SEBELUBIETO I MNITELNOSTTA I NE IZPUSKAITE VAZMOJNOSTTA DA SE SRE6TNETE OTNOVO S NEIA I DA I SE DOVERITE.POSLU6AITE PATILO/AZ NE SAM OMAJENA.../GOST

Пиши на кирилица!
*

    haks

за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #11 -: Март 07, 2006, 13:01:48 pm »
I az hodq pri neq,kato se ima predvid,4e az jiveq mnoogo dale4e ot Varna.Naistina mnogo se 4aka i pari mnogo ni kostva,no si zaslyjava.Az naprimer sum na 22godini i ot 3 godini ne moga da zabremeneq,no tq se otnese mnogo dobre s men.

Пиши на кирилица!
*
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #12 -: Март 07, 2006, 22:15:37 pm »
здравеи  аз сашто ходя   при маркова   и ми предстои  инитро  много сам доволна от нея    страхотен специалист   успех и дано стане от  парвия  пат
*
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #13 -: Март 07, 2006, 22:16:01 pm »
здравеи  аз сашто ходя   при маркова   и ми предстои  инитро  много сам доволна от нея    страхотен специалист   успех и дано стане от  парвия  пат
*
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #14 -: Март 11, 2006, 17:29:30 pm »
Обадих се на доц.Маркова в понеделник.Ка3а ми 4е евентуално есента може нещо да се направи.Октомври.Като се вьрнат.Не попитах от кьде.Може би от отпуска.Не беше никак ра3говорлива.Ка3а да си направя хормонални и3следвания и да отида.Поисках да се ра3берем 3а някаква дата.Не може да ми каже.А как да ида бе3 да 3нам колко ще стоя.Ка3ах сьщо 4е не живея в Бьлгария и искам да се ра3берем 3а някаква дата.Октомври ве4е няма полети от Варна 3а Германия,как да се прибера след трансфера.Попита ме на колко сьм години,и като ка3ах на 39,ка3а 4е 3ву4и 3ле.А3 отговарям много добре на стимулациите.
И сега какво?
Да 4акам или и3общо да се откажа.
Май и на мен в3е да ми писва.
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #15 -: Март 11, 2006, 17:43:10 pm »
Във Варна май са доста претоварени. Ти изчерпа ли вече всички възможности там където си?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #16 -: Март 11, 2006, 20:14:03 pm »
във Варна наистина се чака май доста за инвитро процедура... а Перличка няма излишно време за губене...
непременно ли трябва да е Варна?
ако да - може би момичетата, които ходят при Маркова, да те посъветват за подход към нея...
ако не - в София също има клиники добри... защо не се свържеш и с някои от тях?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #17 -: Март 11, 2006, 20:16:38 pm »
Перла, аз бих ти препоръчала в София при това положение.
*
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #18 -: Март 12, 2006, 07:27:39 am »
Перла, оставям ти телефона си на лични. Обади се.
*
за Майчин дом и доц. Маркова
« Отговор #19 -: Март 12, 2006, 18:12:20 pm »
перла  аз в вторник  имам  записан 4ас  можеш  да доидеш  с  мен ште ти оставя  ли4ния си  телефон