0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #300 -: Април 09, 2019, 17:01:54 pm »
Тери, това е много хубав въпрос, дано някой по-компетентен се включи в темата и отговори. Ако отоадне изискването за 4 неуспешни процедури би било много добра новина. Никоя жена не би тръгнала към инвитро просто ей така, без да има пробкем...
Маги, чакаме хубави новини от теб, този чуден отбор ембриончета да се гушкат при теб ;)
Кукапетъл още веднъж силна прегръдка! Явно тези трудности и препятствия се случват на силните хора. Ще успееш и ти и всички ние тук  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #301 -: Април 09, 2019, 17:08:41 pm »
Обадиха се, утре към 11 да стискате силно палци, че съм на трансфер. За сега всичките вървят. Ще разбера повече утре.

Тери, не съм имала време да седна да прочета новите промени. От една страна е ОК ако го свалят като бройка, но от друга не съм съгласна. еха всеки втори ще си прави ин витро, което е натоварващо и ненужно.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #302 -: Април 09, 2019, 17:19:32 pm »
Оооо, много се радвам, Маги. Успех утре. Май ще правиш тест преди мен :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #303 -: Април 09, 2019, 17:22:38 pm »
Маги, много се радвам, а палците не съм ги пускала  :bighug:
Тери и за теб също е много важен ден утре, така че и ти си включена в моите стиснати палчета  :kiss:
Ще гледаш ли резултата или само Мишо ще го знае? Макар че сигурно ще се издаде по някакъв начин.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #304 -: Април 09, 2019, 17:49:14 pm »
Никой от двама ни няма да гледа резултата. 9 ден от трансфер ще ми е, рано е да гледаме. След седмица. Ще го погледна на път за лабораторията, да не им счупя другата сряда пак сървъра с рефреш.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #305 -: Април 09, 2019, 18:26:14 pm »
О, Маги, много се радвам за теб! Успех утре и се наспи хуубавичко тази вечер :-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #306 -: Април 09, 2019, 19:04:30 pm »
Момичета, ако съществуват знаци, то какъв знак има у нас на двора. Бяло и черно перо от щъркел :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #307 -: Април 09, 2019, 19:32:38 pm »
Ми разучавал е маршрута щъркела. Да знае къде живееш.
Добър знак е.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #308 -: Април 09, 2019, 19:37:03 pm »
Страхотен знак, Тери!

Стискам силно 🤞, Маги!
« Последна редакция: Април 09, 2019, 20:33:38 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #309 -: Април 09, 2019, 20:00:20 pm »
Маги, започвам още от тази вечер :)  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Тери, знака си е знак - твой си е, за добро е! Стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #310 -: Април 09, 2019, 21:01:45 pm »
Тери, много вълнуващо! :-)

А пък относно АМХ, аз ще съм от щастливите. Миналото лято беше на ръба и на косъм минахме за фонда и сега за втория опит минах със същото изследване
. Много се притеснявах, че ако не стане сега, ще ми е паднал АМХ и няма да стигне до стойност над 1 за 3ти опит. Тери, мерси за инфото и предния път като писа, и сега, се успокоявам много.
 
« Последна редакция: Април 09, 2019, 21:14:17 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #311 -: Април 10, 2019, 09:16:33 am »
Аз пуснах днес FSH, LH,Естрадиол и Пролактин на 3 ден от МЦ, в петък ще са готови резултатите
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #312 -: Април 10, 2019, 10:03:10 am »
Magi, стискам палци упорито! <3 браво, djuliq92 браво. Независимо от обилността на цикъла си се пускат на този ден, чакаме добри резултати.

Относно фонда, то добре че отпада 4 инсеминации, но например аз , с АМХ 4,36 значи че не се класирам за фонд ли? Водим се с неизяснен стерилитет.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #313 -: Април 10, 2019, 10:18:56 am »
Апбт, и аз не разбрах много условието за инсетата и АМХ, ако може някой да разясни... Момичета исках да ви попитам, помня, че някоя от вас споделяше, че е ходила на физиотерапия за яйчниците, моля да споделите какво представлява и къде сте били?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #314 -: Април 10, 2019, 10:24:28 am »
Успех днес, Маги. Дано е последната ти процедура и да завърши с успех. Един бебок ли ще трансферират?
Джулия, много време излизат тези хормони. По принцип са за няколко часа.
Говорейки за знаци, тоалетната ни е запушена. Това знак за какво е? - предполагам за добра перисталтика :D Добре, че по подразбиране тези проблеми се приспадат към мъжките задължения :D
« Последна редакция: Април 10, 2019, 10:58:46 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #315 -: Април 10, 2019, 10:52:57 am »
Успех Маги, още малко и ще си прибереш бебчовците. Двечки ли ще ти върнат?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #316 -: Април 10, 2019, 10:53:19 am »
Тери, знак е, че на Мишо ще му се отвори работа. И че ще му се наложи, да изхвърля съдържанието на бебешки гърнета скоро (е скоро, скоро поне след 2 години).

Маги, най-прекрасния/те ембриончета да ти върнат и най-упоритите и борбени.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #317 -: Април 10, 2019, 10:59:00 am »
Пешек, добра си :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #318 -: Април 10, 2019, 11:06:51 am »
Tер,така е при нас в Пазарджик, пролактина щял да се работи утре,затова. Иначе др ще са готови след обяд
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #319 -: Април 10, 2019, 11:08:59 am »
Slunce i luna, аз ходих скоро и процедурите които ми изписаха бяха ултразвук с репарил гел( ще го проверя пак името) +магнити+лазер.
Ултразвук е като масажни вълни навътре, магнитите засилват и подобряват кръвоснабдяването и кръвообращението на органите, а лазера е все едно вкарват слънце вътре :-) доколкото помня беше свързано с витамин Д и ензимите, но може да напиша някоя глупост като обяснение. Физиотерапевка прави програмата. От личен лекар взимаш направление за гинеколог и той ти дава направление за физиотерапевт. По здравна каса минават 2 процедури, допълнителните си ги плащаш ( аз използвах допълнителното здравно осигуряване и не плащах 3тата ) .
Иначе има и компреси с луга от Поморие, но ги правят в определени часове само заради времето за затопляне.
Доколкото разбрах ултразвука+магнитите + лазера е много хубава комбинация. Мен кръста ме болеше, след процедурите на корема, спря да ме боли.
2 направления х 2,90 +още един път х 2,90 платих за 10 дни работни в процедури.
Да не спамим много тук, пиши ми на лично ако те интересуват още детайли.
« Последна редакция: Април 10, 2019, 11:10:58 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.