0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: графиката на Акси
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2015, 18:28:40 pm »
Акси, според мен, ако е имало овулация, е била около 15,16 ден на МЦ, би трябвало още малко да се повиши температурата, ще проследим в следващите дни, до тук графиката е добре.
Мила Марси моя термом.в указанията пишеше че отчита след една минута и аз го спазвах. но една мацка от сайта ми каза че трябвало поне 4/5 мин.та следващия график ще го даржа повече.
защото го пробвах вчера 1-я път 1 мин.36,8   2-я път 4мин.37,0  и май наистина е така.Та мисля че затова варира около 38,0 незнам и аз.Ти слънце какво ще кажеш.
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2015, 23:04:01 pm »
да, повече трябва да държиш:
дигитален    3-4 мин. след сигнала
живачен      10 мин.

*
Re: графиката на Акси
« Отговор #22 -: Февруари 06, 2015, 10:03:09 am »
Акси, тъкмо гледах графиката ти :), температурата се повишава добре в последните дни.
Ще проследим и в следващите дни .....  до тук графиката изглежда добре :).

скъпа Марси дали ову-то е била на на 15 тия ден как мислиш :)
Много добре изглежда температутата. Стискам палци.  :)
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #23 -: Февруари 06, 2015, 13:21:26 pm »
 :cheerleader:
Акси, тъкмо гледах графиката ти :), температурата се повишава добре в последните дни.
Ще проследим и в следващите дни .....  до тук графиката изглежда добре :).

скъпа Марси дали ову-то е била на на 15 тия ден как мислиш :)
Много добре изглежда температутата. Стискам палци.  :)

благодаря ти слънце дано всичко е на ред
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #24 -: Февруари 17, 2015, 08:27:36 am »
Акси, тъкмо гледах графиката ти :), температурата се повишава добре в последните дни.
Ще проследим и в следващите дни .....  до тук графиката изглежда добре :).

скъпа Марси дали ову-то е била на на 15 тия ден как мислиш :)
Много добре изглежда температутата. Стискам палци.  :)



здравей мИличка Като гледам този месец май не се получи Т днес падна оффф  :(
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #25 -: Февруари 17, 2015, 08:32:20 am »
Здравей, добре, но има ли изгелди МЦ да дойде, някакво зацапване, или кървене? Ти тест направи ли си? Ако днес не ти дойде цикълът, пусни утре сутрин един тест с първа сутрешна урина. Късмет!
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #26 -: Февруари 17, 2015, 08:58:10 am »
Здравей, добре, но има ли изгелди МЦ да дойде, някакво зацапване, или кървене? Ти тест направи ли си? Ако днес не ти дойде цикълът, пусни утре сутрин един тест с първа сутрешна урина. Късмет!
нямам нищо освен че имам тъпа болка в десния яйчник и гърдите.А на 15,02 имах нещо като слуз малко количество еднократно,но едва ли това е симптом  :?
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #27 -: Февруари 17, 2015, 08:59:57 am »
Здравей, добре, но има ли изгелди МЦ да дойде, някакво зацапване, или кървене? Ти тест направи ли си? Ако днес не ти дойде цикълът, пусни утре сутрин един тест с първа сутрешна урина. Късмет!
нямам нищо освен че имам тъпа болка в десния яйчник и гърдите.А на 15,02 имах нещо като слуз малко количество еднократно,но едва ли това е симптом  :?
Може да е еднократно понижение. До края на деня, или утре сутрин ще стане ясно. Стискам палци!
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #28 -: Февруари 17, 2015, 09:05:37 am »
 
Здравей, добре, но има ли изгелди МЦ да дойде, някакво зацапване, или кървене? Ти тест направи ли си? Ако днес не ти дойде цикълът, пусни утре сутрин един тест с първа сутрешна урина. Късмет!
нямам нищо освен че имам тъпа болка в десния яйчник и гърдите.А на 15,02 имах нещо като слуз малко количество еднократно,но едва ли това е симптом  :?
Може да е еднократно понижение. До края на деня, или утре сутрин ще стане ясно. Стискам палци!

 :) :bighug:  квото е рекъл Господ това да е приятен ден ти желая и мн усмивки :lol: :lol:
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #29 -: Февруари 17, 2015, 09:11:17 am »
Благодаря и на теб. :)
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #30 -: Февруари 18, 2015, 09:05:59 am »
Благодаря и на теб. :)
как мислиш слънце
 :( :( :( падна още ако не ми дойде лелката днес макар че се съмнявам при тази ниска Т,но утре сутринта ще си направя тест  :(
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #31 -: Февруари 18, 2015, 09:22:19 am »
Благодаря и на теб. :)
как мислиш слънце
 :( :( :( падна още ако не ми дойде лелката днес макар че се съмнявам при тази ниска Т,но утре сутринта ще си направя тест  :(
В интерес на истината малко съм озадачена. Ако искаш пиши на Денис да коментира също. Не съм имала такъв случай. За съжаление при този спад много вероятно е да няма бременност.  :? Не знам защо обаче не ти идва МЦ.  :?
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #32 -: Февруари 18, 2015, 09:45:12 am »
И аз гледам на Акси графиката и в началото си мислех, че О е била на 15-16 ден. Но сега, при по-пълна графика, започвам да си мисля, че О е била на 21-22 ден. Тогава днес е 12ти ден от О и този спад може да е преди цикъл...
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #33 -: Февруари 18, 2015, 10:13:51 am »
 :( много интересно и аз незнам какво става но предполагам днес ще съфна но нямам никакво симтоми на МЦ
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #34 -: Февруари 18, 2015, 10:16:21 am »
ааа този месец ще си взема тестове за О знам ли аз какво да правя :?
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #35 -: Февруари 18, 2015, 10:20:41 am »
Благодаря и на теб. :)
как мислиш слънце
 :( :( :( падна още ако не ми дойде лелката днес макар че се съмнявам при тази ниска Т,но утре сутринта ще си направя тест  :(
В интерес на истината малко съм озадачена. Ако искаш пиши на Денис да коментира също. Не съм имала такъв случай. За съжаление при този спад много вероятно е да няма бременност.  :? Не знам защо обаче не ти идва МЦ.  :?

странно но факт уживим увидим малко хумор да вмъкнем  :)
 
макар че Т е измерена 50мин.по рано от всеки път но 2-пъти я мерих защото ми ходеше до вс-то
т.е.5,40 я мерих а аз по принцио 6,30 я меря ,но съм сигурна че не от това. нали?
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #36 -: Февруари 18, 2015, 10:24:56 am »
Хубавото на първия месец измерване е, че се добива горе долу представа за температурата в двете фази. Вече ще е по-лесно за определяне :) На теб редовен ли ти е цикълът , Акси? И на колко дни ?  А тестовете помагат, когато ти е сравнително редовен цикъла, иначе трудно знаеш от кога и колко време да ги правиш.
« Последна редакция: Февруари 18, 2015, 10:27:43 am от lilitu »
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #37 -: Февруари 18, 2015, 10:31:59 am »
Да, аз забравих да те питам, Акси, ти всъщност кога си очкаваш цикъла? Колко дни ти е по принцип?
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #38 -: Февруари 18, 2015, 10:33:06 am »
Aми горе долу е редовен минaлия месец ме пропуснa с 12 дни зaкъснение явно ще се боря и с товa кaкто със всичко до сегa  :)
*
Re: графиката на Акси
« Отговор #39 -: Февруари 18, 2015, 10:35:44 am »
По-ранното мерене също оказва влияние върху стойността на температурата. Все пак, ако до края на деня не ти дойде, пусни утре сутрин един тест, че взе да ми става много странна тази ситуация.