0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #580 -: Септември 29, 2014, 09:07:12 am »
мисля че  е добре един МЦ да се мери с един термометър а на следващия може да се смени , тази смяна по време на МЦ от един към друг дава  по неточни резултати и отклонения. аз винаги мепя с един и същ и ако искам да го сменя изчаквам нов Мц  :P
Електронния Т вече напълно откачи, аз го включвам, а той ми показва, че вече измерва температурата, без да съм го сложила. :( Ако наистина О ми е била на 23 ден от МЦ дали вече мога да си направя тест или още е много рано? Днес ми е 33 ден. Но вече нямам търпение!!!  :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #581 -: Септември 29, 2014, 09:28:17 am »
мисля че  е добре един МЦ да се мери с един термометър а на следващия може да се смени , тази смяна по време на МЦ от един към друг дава  по неточни резултати и отклонения. аз винаги мепя с един и същ и ако искам да го сменя изчаквам нов Мц  :P
Електронния Т вече напълно откачи, аз го включвам, а той ми показва, че вече измерва температурата, без да съм го сложила. :( Ако наистина О ми е била на 23 ден от МЦ дали вече мога да си направя тест или още е много рано? Днес ми е 33 ден. Но вече нямам търпение!!!  :)
Здравей, рано е за уринен тест. Пробвай след два дни с по-чувствителен уринен тест, или направи кръвен тест. Успех
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #582 -: Септември 29, 2014, 09:51:29 am »
мисля че  е добре един МЦ да се мери с един термометър а на следващия може да се смени , тази смяна по време на МЦ от един към друг дава  по неточни резултати и отклонения. аз винаги мепя с един и същ и ако искам да го сменя изчаквам нов Мц  :P
Електронния Т вече напълно откачи, аз го включвам, а той ми показва, че вече измерва температурата, без да съм го сложила. :( Ако наистина О ми е била на 23 ден от МЦ дали вече мога да си направя тест или още е много рано? Днес ми е 33 ден. Но вече нямам търпение!!!  :)
Здравей, рано е за уринен тест. Пробвай след два дни с по-чувствителен уринен тест, или направи кръвен тест. Успех
Блягодаря ти много! Пожелавам много успех на всички
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #583 -: Септември 29, 2014, 10:00:09 am »
Suzka_87 тъй като и аз меря с ел. термометър - напълно нормално е като се включи да започне да измерва температурата веднага с включването. Все пак се предполага,че той не може да прецени сам кога трябва да започне да мери и кога да "чака". По тази причина аз първо го слагам и после го включвам. И съм забелязала, че започва да подава сигнал когато температурата се е задържала една и съща няколко секунди - т.е. докато има смяна на температурата, термометъра не подава сигнал. Така че не се притеснявай - дори да го включиш и после да го сложиш, той ще отчете, че има промяна в температурата и няма да спре меренето :wink:
Аз пък да ви кажа честно много се страхувам да меря с живачен термометър - сутрин както съм сънена, да взема да го счупя без да искам и ще стане една ... 8O


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #584 -: Септември 29, 2014, 10:08:03 am »
Suzka_87 тъй като и аз меря с ел. термометър - напълно нормално е като се включи да започне да измерва температурата веднага с включването. Все пак се предполага,че той не може да прецени сам кога трябва да започне да мери и кога да "чака". По тази причина аз първо го слагам и после го включвам. И съм забелязала, че започва да подава сигнал когато температурата се е задържала една и съща няколко секунди - т.е. докато има смяна на температурата, термометъра не подава сигнал. Така че не се притеснявай - дори да го включиш и после да го сложиш, той ще отчете, че има промяна в температурата и няма да спре меренето :wink:
Аз пък да ви кажа честно много се страхувам да меря с живачен термометър - сутрин както съм сънена, да взема да го счупя без да искам и ще стане една ... 8O
И мен ме е страх да меря с живачен. Меря с най-обикновен електронен. Даже звуков сигнал не издава. Слагам го, включвам го и чакам 4-5 минути.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #585 -: Септември 29, 2014, 10:15:24 am »
Suzka_87 тъй като и аз меря с ел. термометър - напълно нормално е като се включи да започне да измерва температурата веднага с включването. Все пак се предполага,че той не може да прецени сам кога трябва да започне да мери и кога да "чака". По тази причина аз първо го слагам и после го включвам. И съм забелязала, че започва да подава сигнал когато температурата се е задържала една и съща няколко секунди - т.е. докато има смяна на температурата, термометъра не подава сигнал. Така че не се притеснявай - дори да го включиш и после да го сложиш, той ще отчете, че има промяна в температурата и няма да спре меренето :wink:
Аз пък да ви кажа честно много се страхувам да меря с живачен термометър - сутрин както съм сънена, да взема да го счупя без да искам и ще стане една ... 8O
Помислих, че не е наред, тъй като до сега не ми е правил така. И все пак продължавам да си меря и с двата всяка сутрин за по-сигурно уж.  :) Благодаря ти много!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #586 -: Септември 29, 2014, 11:35:44 am »
Благодаря ви момичета,интересно ми е че и днес темп ми е 36,6 като вчера,не ми пада все още рязко за ден и след това рязко да се покачи,но все пак ще го отбележа теста + и така,днес съм и на фоликуметрия 12ти ден,снимката където дават док. след фолик. можем ли да си я разчетем ние и обясним,аз не разбирам нищо като я гледам и ако е така ще ви я кача да ми кажете какво значи,ще чакам да ми пишете мили момиченца и успех на всички :bfp:


« Последна редакция: Септември 29, 2014, 11:39:43 am от mimon4e99 »
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #587 -: Септември 29, 2014, 11:50:20 am »
Деси,линка за графика ти ми дава гре6ка мила
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #588 -: Септември 29, 2014, 12:02:44 pm »
Мимонче и според графиката и според теста ти( за мен от вчера е отрицателен, може би днес ще е положителен) - има време до О. Ако можеш - въпреки фоликулометрията - направи си и днес тест, за да ги сравниш :) Иначе  докторката би трябвало да ти обясни на място - колко е голям доминантният фоликул и лигавицата :) А ние ще помагаме доколокото можем :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #589 -: Септември 29, 2014, 13:01:32 pm »
Лилиту на 1вата фолик. докито каза само че всичко е наред,в листовката където е обяснено как се прави пише че по време на процедурата няма време или нещо такова за коментари,а теста ще го направя към 14 часа и ще пиша какъв е резултата
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #590 -: Септември 29, 2014, 13:46:58 pm »
ХМ, ех тия доктири бе, как няма време, нали за това ходим, питай само за доминантния фоликул и лигавицата колко са, това е важното :) Стискам палци :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #591 -: Септември 29, 2014, 14:25:27 pm »
Момичетa днешния тест е отрицaтелен..по блрдa е вторaтa чертичкa от вчерaшния който предположих че е положителен
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #592 -: Септември 29, 2014, 14:37:04 pm »
Момичета, не съм писала доста време, защото бях тъжна. Имах положителен тест, който отново завърши с много ранен мисед. Както каза моята лекарка, време е да се намесим и ние. Та така, в понеделник си записах час да видим каква ще я вършим



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #593 -: Септември 29, 2014, 14:58:55 pm »
Момичета, не съм писала доста време, защото бях тъжна. Имах положителен тест, който отново завърши с много ранен мисед. Както каза моята лекарка, време е да се намесим и ние. Та така, в понеделник си записах час да видим каква ще я вършим

Горе главата  не се отказвай, всичко ще се нареди!

  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #594 -: Септември 29, 2014, 15:18:49 pm »
Крисче, мила, гледах ти графиката тези дни с надежда, че след като не пишеш - всичко е наред :) Най-важното е, че бременност настъпва :) Може проблемът да е нещо мъничко :) С лекарката ти ще оправите нещата, сигурна съм  :bighug:  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #595 -: Септември 29, 2014, 15:22:59 pm »
Момичетa днешния тест е отрицaтелен..по блрдa е вторaтa чертичкa от вчерaшния който предположих че е положителен

Мимонче, супер. Явно при теб не се насища до край, но всички сме различни :) От колкоо си на лекар, може и да се е пукнало фоликулчето до тогава :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #596 -: Септември 29, 2014, 15:29:22 pm »
От 17.30 съм...aко се е пукнaло докито ще рaзбере ли...извинявaй може и дa сa ми тъпи въпросите но нищо не рaзбирaм..и кaто се пукне кaкво стaвa..ужaс срaм ме е чaк кaто питaм
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #597 -: Септември 29, 2014, 15:34:43 pm »
Лилиту a кaкво ще кaжеш зa товa че не ми е пaднaлa рязко бт всеоще...вчерa и днес съм 36.6
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #598 -: Септември 29, 2014, 16:02:46 pm »
От 17.30 съм...aко се е пукнaло докито ще рaзбере ли...извинявaй може и дa сa ми тъпи въпросите но нищо не рaзбирaм..и кaто се пукне кaкво стaвa..ужaс срaм ме е чaк кaто питaм
да, има налична течност.

... в листовката където е обяснено как се прави пише че по време на процедурата няма време или нещо такова за коментари,а теста ще го направя към 14 часа и ще пиша какъв е резултата

Въпреки това, по време на ехографския преглед попитай за фоликула и вярвам, че лекарят ще ти обясни какво вижда, не може да те оставят сама да си разчиташ УЗ снимката :)
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 16:26:25 pm от marsi »

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #599 -: Септември 29, 2014, 16:11:31 pm »
Мимонче, не винаги пада температурата, но трябва да се вдигне, сигурно утре вече ще е по-висока :) О е минала, когато Т се вдигне поне с 0.2 градуса и се задържи висока. Доки ще разбере дали се е пукнал, да, трябва да има свободна течност изтекла от фоликулчето при спукването, а и размера и формата на фоликула се променят - превръща се в жълто тяло  :) Със сигурност ще го види докторката :)
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 16:13:06 pm от lilitu »