0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1720 -: Юли 06, 2006, 09:19:17 am »
Денис, разби ме! :lol: Добре, ще послушам по-старшия:) и ще се оставя на лятото:) Но същото важи и за теб, да знаеш - лятото е за всички :beach1:
Между другото, в момента пия мляко с канела и мед - страхотна комбинация е и създава добро настроение за началото на деня. Така че, ако обичаш мляко - пробвай :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1721 -: Юли 06, 2006, 10:47:57 am »
Здравейте,може ли да ми погледнете графиката.Моя цикъл е от 27-29 дена.Още не ми е дощло, според вас има ли надежда нещо да е станало.Цикъла много рядко ми е 29 дена ,а днес же4е е 31 ден.Благодаря предварително
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1722 -: Юли 06, 2006, 13:59:06 pm »
Здравей Денис, пиша, за да ти благодаря за помощта. За съжаление ние ще можем да опитаме да си имаме бебче чак след 3 месеца, тъй като ми предписаха Диане 35 - имам поликистоза... Пожелавам на всички успех...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1723 -: Юли 06, 2006, 14:04:59 pm »
Денис, ти си Прекрасна!!!!!  :balk_104:
  Много ти благодаря.
 Не съм сигурна, че ще успея с изследванията този месец, но другия на всяка цена. А витамин Е го спрях да почина малко, нали така пише, но ще го почна отново :balk_21: Все пак ще опитам утре да видя прогестерона, освен да е сутрин и да съм гладна, жадна и починала има ли и нещо друго? За пръв път ще ми е... :bighug: Благодаря отново
Вит. Е може да го пиеш постоянно, само гледай да не е повече от 800мг на ден, ако говорим пък за 300-400мг повече от година може да го пиеш без проблем.
За прогестерона - може да си яла, пила ....- няма проблем..- само да е сутрин   по-рано изследването - друго изискване няма.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1724 -: Юли 06, 2006, 14:08:59 pm »
Денис, разби ме! :lol: Добре, ще послушам по-старшия:) и ще се оставя на лятото:) Но същото важи и за теб, да знаеш - лятото е за всички :beach1:
Между другото, в момента пия мляко с канела и мед - страхотна комбинация е и създава добро настроение за началото на деня. Така че, ако обичаш мляко - пробвай :balk_21: :balk_21: :balk_21:
На диета съм...но щом е за теб - ето правя си...да си пием заедно :coffee: :balk_69:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1725 -: Юли 06, 2006, 14:27:24 pm »
Здравейте,може ли да ми погледнете графиката.Моя цикъл е от 27-29 дена.Още не ми е дощло, според вас има ли надежда нещо да е станало.Цикъла много рядко ми е 29 дена ,а днес же4е е 31 ден.Благодаря предварително
Не съм много сигурна, дали е имало овулация.
От 13 до 25 ден на МЦ нещо става - има едно бавно , но несигурно покачване на БТ - но все още не е като покачване при О.
Не е и като при киста - ако беше така , БТ трябваше да падне, а не само да се покачва.От 25 до 31 ден, графиката е по-хубава - като след овулация.
А да си с поликистоза? - защото, ако са се образували повече от 1 фоликул - може причината за тази конфигурация да е това /ПК/.
Не съм сигурна дали е имало О. - но ако е имало, според мен може да е била на 19/20 ден от МЦ - ако е така до 2-3 дена прябва да ти дойде/предполагаема М./
Така че според мен е рано за тест.
Това са само предположения - въпреки всичко,може да е имало О., може и да си заченала. Стискам палци да е така и от сърце ти го пожелавам. :D



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1726 -: Юли 06, 2006, 14:29:13 pm »
Здравей Денис, пиша, за да ти благодаря за помощта. За съжаление ние ще можем да опитаме да си имаме бебче чак след 3 месеца, тъй като ми предписаха Диане 35 - имам поликистоза... Пожелавам на всички успех...
:balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1727 -: Юли 06, 2006, 17:34:00 pm »
Денисче, това е за теб: :a_rabbit_01: Щом си надиета, няма да те изкушавам - да минем на плодове и зеленчуци тогава:)
Д ати кажа честно, направо ти се възхищавам как успяваш на всички да ни отговориш и обърнеш внимание! Супер си!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1728 -: Юли 06, 2006, 17:37:46 pm »
Денисче, това е за теб: :a_rabbit_01: Щом си надиета, няма да те изкушавам - да минем на плодове и зеленчуци тогава:)
Дати кажа честно, направо ти се възхищавам как успяваш на всички да ни отговориш и обърнеш внимание! Супер си!
Млякото беше супер!   :balk_602:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1729 -: Юли 06, 2006, 17:44:37 pm »
Привет момичета, този месец меря както Денис ме посъветва и сега може ли ако имате възможност да хвърлите един поглед върху новата ми графика, благодаря предварително :D
Здравей!
Графиката ти е добра, според мен овулацията може да е била на 14 ден от МЦ.
Късничко си започнала с тестовете и за това не си отчела (+) тест.
Ако О. е била на 14 ден, теста е трябвало да бъде (+) на 12 или 13 ден на МЦ.
До тук всичко е наред и не мисля, че трябва да се притесняваш.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1730 -: Юли 07, 2006, 09:53:25 am »
Цитат на: denis Млякото беше супер!   :balk_602:
[quote

Радвам се :balk_177:
*

    sps

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1731 -: Юли 07, 2006, 10:02:30 am »
Цитат
Не е нужно да се извиняваш, правя го с най-голямо удоволствие
Графиката ти е супер.Овулацията според мен може да е била на 15/16 ден (късно вечерта на 15 ден от МЦ) Може и на 16 да е била???!
Има спад на 21 ден от МЦ - но това не е проблем.Нормално е.
Пожелавам ти и стискам палци да е станало 
Денис, много ти благодаря за надеждата, която ми даваш. :balk_48: много се бях отчаяла, даже ме е страх да си направя тест за да не се разочаровам предврително... Сега със страх и скрита надижда очаквам последният ден неделя... Още веднъж ти благодаря...
[/url]
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1732 -: Юли 07, 2006, 17:40:03 pm »
 Момиче ще ми погледнете ли и моята графика... и да си кажете мнението ако обичате... Благодаря предварително  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1733 -: Юли 07, 2006, 17:50:47 pm »
каде мериш бт
Момиче ще ми погледнете ли и моята графика... и да си кажете мнението ако обичате... Благодаря предварително :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1734 -: Юли 07, 2006, 17:55:41 pm »
Denis моля виж графиката ми правилно ли съм изчислила ову
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1735 -: Юли 07, 2006, 17:57:04 pm »
каде мериш бт
Момиче ще ми погледнете ли и моята графика... и да си кажете мнението ако обичате... Благодаря предварително :bighug:

 Вагинално... :roll:
*

    sps

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1736 -: Юли 07, 2006, 18:12:52 pm »
Денис, има ли нещо притеснително във факта, че БТ след 22 ден започва да ми играе с 0,1 гр. 36,9 - 37,0 и друго ми притеснява няма го скока да трета по висока стойност, той задължителен ли е? Неискам да храня празни надежди  :(
[/url]
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1737 -: Юли 07, 2006, 19:13:21 pm »
Момиче ще ми погледнете ли и моята графика... и да си кажете мнението ако обичате... Благодаря предварително  :bighug:
До тук графиката ти  е добре. Може би следващите дни ще е Овулацията. За да е по-сигурно използвай трестове за О./дори и днес, защото БТ пада и теста може да не я отчете-ако го правиш в следващите дни/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1738 -: Юли 07, 2006, 19:21:36 pm »
Denis моля виж графиката ми правилно ли съм изчислила ову
Не пести тестовете   :D - прави и следващият ден - след (+) резултат.
Тогава  дори сама ще разбереш кога е пика на ЛХ.
Добре си означила О. на 14/15ден от  МЦ. Късно вечерта на 14 или много рано сутринта на 15 ден от МЦ.
Дано да е станало. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1739 -: Юли 07, 2006, 19:25:22 pm »
Всеки ден си меря температурата и не мога да разбера защо всеки ден в продължение на около 8 дена температурата ми вясака сутрин, мерена вагинално за по 4 минути е почти еднаква, само вчера беше висока и не ми се вярва да имам овулация, но все пак , да питам специалистите тук...  :) :o
Съжалявам, но не съм сигурна дали е имало О. Мисля че не е имало, но пък поддържаш висока БТ?
Нека да видим какво ще стане следващите дни, защото и без това тези стойности са недостатъчни за да се коментира графиката.
Пиеш ли някакви лекарства?
С какъв термометър мериш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум