0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3860 -: Май 08, 2007, 06:55:07 am »
Момичета при мен май нещо не е наред. М. ми дойде на 3.05. следобед. На 2 и 3 ден беше нормален. На 4-ти ден почти нищо, а днес - 7.05. само леко зацапване. температурата ми тази сутрин беше 36,25. Това нормално ли е? Някой може ли да ме светне?
Нормално е  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3861 -: Май 08, 2007, 06:56:51 am »
Здравей,Дениз.Аз пак съм на линия,но не6то ми се стува,4е не е в ред.
Много високи стойности на БТ имам този мц.Нямам хрема или някакьж друг
здравосложен проблем.
Ти какво мисли6,нормални ли са тези температури според теб? :ask:
Мисля, че стойностите ти са нормални. Точно такива трябва да са.
Не се притеснявай  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    ma6uki

  • *
  • 16
  • Бог ще въздаде справедливост
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3862 -: Май 08, 2007, 08:38:26 am »
 Здравей Denis !!!! Би ли ми помогнала с графиката ?Тези температури  не са ли  много високи? :ask:По принцип са от 36.40 до 36.6 най-много.?И до момента няма ову нали?
Мерси предварително. :ballons: :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3863 -: Май 09, 2007, 06:36:58 am »
Здравей Denis !!!! Би ли ми помогнала с графиката ?Тези температури  не са ли  много високи? :ask:По принцип са от 36.40 до 36.6 най-много.?И до момента няма ову нали?
Мерси предварително. :ballons: :bighug:
Супер ти е графиката , не се притеснявай  :D
Направи тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3864 -: Май 09, 2007, 09:51:06 am »
Denis4e здравей!
Исках да те помоля да погледнеш графиката ми,защото от 2 денс съм изпаднала в криза.
Не знам какво се случва с мен-първо лявата гърда страшно ме боли,имам само гадене без повръщане на периоди почти през целия ден;бодежи(придръпвания) в яйчниците а от снощти и болки в корема заедно с разстройство.Тази нощ не съм спала почти-събудих се в 3.20,ходих до тоалетна и пак легнах,но не мога да заспя.Напоследък по често ходя да пишкам, а и цялото ми лице се е покрило с пъпки.Много съм притеснена,защото МЦ не идва,вчера беше 28 ден,а температурата ми не спада-37.00.Сутринта напражих тест за бременност,но за съжаление беше :bfn:.Ти какво би могла да ми кажеш....?
Мисля все пак ако след 2 дни не дойде пак да направя тест.Възможно ли е да има някаква промяна в МЦ от това,че 4 месеца пих противозачатъчни?
Много зле се чувствам и физически и психически :balk_146:.Имам чувството ,че ще се срина скоро.Моля те ако можеш ми дай съвет.
Благодаря.....
*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3865 -: Май 09, 2007, 09:53:18 am »
Не мога да си вляза с регистрацията не знам защо?Виж графиката ми малко по напред в предното ми обръщение към теб.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3866 -: Май 09, 2007, 15:35:44 pm »
Денис вчера БТ ми падна по 36 и 7 и беше 36 и 5 но аз не съм много сигурная в  тая температура , а грифакат ми почна да прилича на Права Линия защото нещо БТ не се вдига и Пада и вече стой на 36 и 7... Ти какво мислиш...  :P :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3867 -: Май 09, 2007, 19:00:23 pm »
Denis, много те моля да се произнесеш и по моята графика. Това ми е първият месец с мерена БТ и бих искала да знам дали всичко ми е наред. Мерси

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3868 -: Май 09, 2007, 19:56:40 pm »
Денис,скъпа,и аз като ма6уки съм у4удена от високите ми температури.
 :balk_113:Но пове4е ме у4ъдва 3ти ден отрицателен тест.Дали овуто не ме е споходило
по рано този цикъл.Ти какво мисли6.
 
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3869 -: Май 10, 2007, 07:12:16 am »
Не мога да си вляза с регистрацията не знам защо?Виж графиката ми малко по напред в предното ми обръщение към теб.
Графиката ти е супер.Дано да е станало.
Може да е рано още за тест, изчакай и пак направи.
На всеки се случва понякога да му е зле - стегни се и не се поддавай на лоши мисли.Направи нещо приятно за теб- фризьор, козмерик, фитнес, разходка, среща с приятели и т.н.
Колкото повече се 'вглеждаш' в себе си толкова повече се изострят сетивата и болката и малка да е - става голяма.
Стискам палци да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3870 -: Май 10, 2007, 07:13:23 am »
Денис вчера БТ ми падна по 36 и 7 и беше 36 и 5 но аз не съм много сигурная в  тая температура , а грифакат ми почна да прилича на Права Линия защото нещо БТ не се вдига и Пада и вече стой на 36 и 7... Ти какво мислиш...  :P :)
Графиката ти е Прекрасна  :D Точно така трябва да е

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3871 -: Май 10, 2007, 07:19:55 am »
Denis, много те моля да се произнесеш и по моята графика. Това ми е първият месец с мерена БТ и бих искала да знам дали всичко ми е наред. Мерси
Според мен О. може да е била на 16/17 ден от МЦ.
Къде мериш БТ?
Мери анално по-точно е.
Малко са ниски стойностите за ЛФ, но ако мериш орално може да е от това.


ПП.ЛФ/лутеална фаза- фазата след О./овулация/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3872 -: Май 10, 2007, 07:22:17 am »
Денис,скъпа,и аз като ма6уки съм у4удена от високите ми температури.
 :balk_113:Но пове4е ме у4ъдва 3ти ден отрицателен тест.Дали овуто не ме е споходило
по рано този цикъл.Ти какво мисли6.
 
Според мен -не.
Продължавай с тестовете.Мисля, че О предстои.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    ma6uki

  • *
  • 16
  • Бог ще въздаде справедливост
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3873 -: Май 10, 2007, 09:05:34 am »
Здравей Denis!!! Малко ме притеснява кривата която описва графиката ми. И тези скокове до 37,8.Не трябва ли постепено БТ да пада.Ако се задържи така няма да има О нали?????? :balk_144: :balk_133:
Благодаря ти предварително.!!!!
 :bighug: :ballons:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3874 -: Май 10, 2007, 12:44:52 pm »
Благодаря ти, Денис ,но искам да те питам нещо..
До тук има ли следа по гряафиката ми според теб от О. тоест минала ли е или те първа предстой защото при това положение с фоликулите ми- знаеш според мен нямам шанс за О. този път.  :P :)
*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3875 -: Май 10, 2007, 13:54:39 pm »
Denis4e,за съжаление днес температурата ми падна на 36.85 и преди обяд се появи вече неочаквания МЦ  :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_136:.
Чувствам се много зле,имам чувството,че никога няма да мога да се преборя и аз да имам едно малко бебенце,което да осмисли живота ми.Не мога да разбера какъв е проблема вече.Пак ще ида да види лекарката дали пак не съм задържала фоликули и да са станали на кисти.Някога си мислех,че става много лесно и то е така,но при повечето ,които дори не са се замисляли за дете и да же при някои ,които дори не искат.
За такива като нас в зачатие е такава неистова борба,че направо се чудя на някои жени как са издържали по толкова години.Аз 6 месеца се боря и толкова отчаяна се чувствам,че....
Благодаря ти все пак за помоща.И все пак ще проодължавам да се боря,защото само това ме крепи в тоя живот.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3876 -: Май 10, 2007, 14:41:21 pm »
Малечка, скъпа, естествено че ще се бориш ! И дума не помисляй да падаш така духом !!! Това отчаяние ще изцеди и последните сили в нас !
Ние толкова силно желаем бебенца, а представяш ли си онези, които ги оставят в домовете ! Защо е тази несправедливост !! Не искат деца, забременяват и хайде в домовете , милите !!!!  А НИЕ ????
ААААААА , НЕ !!! НЯМА, НЯМА НЯМА ДА СЕ ОТЧАЙВАШ  !! ЧУ ЛИ !! ВСИЧКИ ТУК СЕ БОРИМ ! ВИЖ КАКВИ ПРЕКРАСНИ ЖЕНИ ИМА ТУК, КОИТО ЕДИН ДЕН ЩЕ СТАНАТ МАЙКИ !!!!
ВСИЧКИ !!!
А и 6 месеца са малко, за да се отчайваш така !! Целувки !!
           
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3877 -: Май 11, 2007, 06:41:39 am »
Благодаря ти, Денис ,но искам да те питам нещо..
До тук има ли следа по гряафиката ми според теб от О. тоест минала ли е или те първа предстой защото при това положение с фоликулите ми- знаеш според мен нямам шанс за О. този път.  :P :)
Предстои

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    ma6uki

  • *
  • 16
  • Бог ще въздаде справедливост
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3878 -: Май 11, 2007, 08:43:41 am »
Здравей Denis!!! Малко ме притеснява кривата която описва графиката ми. И тези скокове до 37,8.Не трябва ли постепено БТ да пада.Ако се задържи така няма да има О нали?????? :balk_144: :balk_133:
Благодаря ти предварително.!!!!
 :bighug: :ballons:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3879 -: Май 11, 2007, 18:30:02 pm »
Здравей,Дениз.Аз ве4е съм в 6ахмат.Пети ден отрицателни тестове(днес има6е втора бледа
линия) и температурата не се понижава.Ве4е не знам какво да си мисля,според теб има ли
смисъл да продължавам с тестовете.
Предварително благодаря. :flower: