0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3600 -: Март 20, 2007, 16:40:18 pm »
Denis,
здравей отново и от мен!
Отдавна не съм писала ,но нямам много време,защото се премествам в нова къща и така...
Ходих и този месец на лекар да проследи какво става с кистите...
Отново разочарование:((((.
Пак има кистички, в което вече се съмнявам дали наистина са такива или не са фоликули.
На десния имам една и на левия 2,но са малки по 12,13мм.Аз я попитах докторката и така до кога с тия хапчета и че все пак правехме опити преди това и дали значи това,че никога не трябва да имам бебе,като ги пия тия хапчета?!?
Тя каза,че трябва да няма нищо в началото на цикъла-да е чисто,за да може да имам овулация и да забременея.Сега ми смени хапчетата от Регулон на Линдинет 30.Незнам дали ефект ще има и от тях,но силно се надявам.
Ти какво можеш да ми кажеш за тези хапчета,дали ще помогнат или действито им е общо взето като на Регулона.Пита ме и дали сме изследвали хормони,но аз и казах,че не сме и тя реши другия път като види дали има резултат от Линдинета тогава да ги изследваме.И така....
Това вече е 4-ти месец и съм много тъжна ,че се получава така.
Благодаря ти предварително...

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3601 -: Март 20, 2007, 16:57:06 pm »
Здражеите моми4ета,нова съм и засега само 4ета и следя форума,и да ви кажа 4есно съвсем се изкукуригах.Ако можете да ми кажете какви марки тестове за ову. използвате,и о6те 1 молба,хвърлете 1 око на графиката ми,ако въоб6те успея да я изкарам.Предварително мерси. :D
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3602 -: Март 20, 2007, 17:15:58 pm »
Момичета,хайде вижте и моята графика!Мисля,че този месец нищо не е станало :cry:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3603 -: Март 20, 2007, 17:28:35 pm »
pepito, аз използвам Clear Ovu Test и за сега съм доволна. Има 5 бр лентички за О. тест + 1 бр. тест за бременност в комплекта. Много ниска ми се вижда твоята БТ?!... Как я мериш, да не би нещо термометъра да не ти е наред?!
buba, мисля че още е рано да си правиш изводи дали е станало или не. Можеш да се надяваш на положителен резултат само ако БТ се задържи над 37 повече от 11 дни след О. А на теб кога мислищ че ти е била О.?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3604 -: Март 20, 2007, 17:38:20 pm »
Около 13.03.По принцип цикъла ми е 26 дни,но....нещо с тази ниска Т...май няма да се надявам този месец! :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3605 -: Март 20, 2007, 18:30:44 pm »
Да си кажа 4есно и мен ме у4удва ниската БТ,но незнам,меря с дигитален под езика,а за тестовете питам,за6тото жижея в 4ужбина в 1 малко град4е с 1 аптека,в която няма по4ти ни6то,и трябва да си го поръ4ам,но като не знам имената няма как да стане.И според теб на какжо може да се дължи тази ниска БТ.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3606 -: Март 20, 2007, 18:34:57 pm »
Да си кажа 4есно и мен ме у4удва ниската БТ,но незнам,меря с дигитален под езика,..........И според теб на какжо може да се дължи тази ниска БТ.
Ами ниската БТ се дължи именно на мястото на мерене.Мери ректално( в ануса) или вагинално, защото е най-точно.И винаги сутрин преди да станеш по едно и също време.
ЖЕЛАЯ ТИ КЪСМЕТ :blowingdust2: :goodluck: ДАНО ЩАСТИЕТО СКОРО ТЕ СПОХОДИ И СЕ РАДВАШ НА МАЛАКО ПАЛАВНИЧЕ :babyflips:.
« Последна редакция: Март 20, 2007, 18:36:38 pm от mama*07 »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3607 -: Март 20, 2007, 18:47:20 pm »
Зна4и предлага6 да запо4на вси4ко на ново за по сигурно?за6тото предполагам не мога сега изведнъж да запо4на да меря ректално или вагинално,ида нанасям данните в старата графика.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3608 -: Март 20, 2007, 20:28:57 pm »

Зна4и предлага6 да запо4на вси4ко на ново за по сигурно?за6тото предполагам не мога сега изведнъж да запо4на да меря ректално или вагинално,ида нанасям данните в старата графика.

ПРАВИЛНО ПРЕДПОЛАГАШ!Изчакай края на този МЦ,продължавай да мериш,а от следващият МЦ започни да мериш ректално .Ако можеш мери още от първия ден на М.така графиката ще е най-точна и ясна.но ако ти е неприятно,почни да мериш  от последният ден на М.трябва да мериш поне 3м ,за да може да определяш ОВУ.КЪСМЕТ И ДАНО НЕ ТИ СЕ НАЛОЖИ ДЪЛГО ВРЕМЕ ДА ПРИЛАГАШ ТОЗИ МЕТОД
« Последна редакция: Март 20, 2007, 20:33:15 pm от mama*07 »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3609 -: Март 21, 2007, 10:54:35 am »
Привет момичета :D
Denis, ходих на преглед. Прегледаха ме на вагиналния видеозон - всичко е ОК и матка и яйчници, имам си овулация, този месец е била от десен яйчник, затова нямало нужда от хормонални изследвания (те се правели ако няма овулация или е нередовна нещо. Назначи ми изследвания за хламидия и нова спермограма на "Пилето".Имам всички ПМС, така че днес утре ще ми дойде, но ще дерзаем  :lol:Просто исках да споделя резултатите и ще пиша пак на новия цикъл, ако има нещо да коментираш, ще се радвам...
Успех на всички сладурки !
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3610 -: Март 21, 2007, 15:58:41 pm »
Привет
Едно въпрос4е  по принцип ов не е ли всеки МЦ в едни и съшти дни?
Много не съм в 4ас,нали?Но за това е форума,за обмяна на опит и инфо.
Благодарско предварително,моми4ета.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3611 -: Март 21, 2007, 17:13:42 pm »
pepi, на теория и в идеалния случай би трябвало да е така. Ако и в реалния живот всичко беше така идеално нямаше да има подобни форуми... :) За съжаление в действителност нещата зависят от много фактори и изглеждат по друг начин...Проследи си графиките поне 3 месеца и сама ще се ориентираш как е при теб.
*

    gery_mur

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3612 -: Март 21, 2007, 18:19:44 pm »
Момичета бихте ли погледнали и моята графика, какво ще кажете, това зацапване днес май не е надобре.Благодаря Ви!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3613 -: Март 21, 2007, 20:03:26 pm »
gery, за да видим графиката ти, трябва да ни дадеш линк към нея.
cygnus е обяснила как става това:

За да поставите линк към своята графика направете следното:

1. Преверете дали сте включили опцията за споделяне на графиките си с други потребители.
2. Изберете от лявото меню линка: Графики на потребители
3. Напишете своето потребителско име
4. Натиснете бутона "покажи графиките"
5. Отворете Вашата графика
7. Копирайте линка й тук
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3614 -: Март 21, 2007, 20:47:44 pm »
ето ми графиката....
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3615 -: Март 22, 2007, 07:21:50 am »
Привет момичета :D
Denis, ходих на преглед. Прегледаха ме на вагиналния видеозон - всичко е ОК и матка и яйчници, имам си овулация, този месец е била от десен яйчник, затова нямало нужда от хормонални изследвания (те се правели ако няма овулация или е нередовна нещо. Назначи ми изследвания за хламидия и нова спермограма на "Пилето".Имам всички ПМС, така че днес утре ще ми дойде, но ще дерзаем  :lol:Просто исках да споделя резултатите и ще пиша пак на новия цикъл, ако има нещо да коментираш, ще се радвам...
Успех на всички сладурки !
Радвам се, че всичко е наред.  :D
Дано да е станало.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3616 -: Март 22, 2007, 07:27:09 am »
Привет
Едно въпрос4е  по принцип ов не е ли всеки МЦ в едни и съшти дни?
Много не съм в 4ас,нали?Но за това е форума,за обмяна на опит и инфо.
Благодарско предварително,моми4ета.


Ако МЦ-ли при теб са винаги 30 дена е възможно да е на един и същи ден.Напр. 16 ден от МЦ.Но ако има разлика в дължината на МЦ - например 28-30-32 дни, овилацията може да е съответно на 14-16-18 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3617 -: Март 22, 2007, 07:31:49 am »
ето ми графиката....
Според мен О е била на 13, най-късно на 14 ден от МЦ.Защо си означила че е на 15 ден от МЦ?
Графиката ти е супер.  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3618 -: Март 22, 2007, 08:58:44 am »
Денис,ще погледнеш ли и моята графика.Мисля че О. е била на 16 ден от МЦ,т.е. вчера,а имах и ч почуствах,за съжеление мъжа ми се прибира утре така че няма възможност за кеск,дано този от деня преди това да е бил достатъчен, :D Благодаря ти!!!
*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3619 -: Март 22, 2007, 09:50:42 am »
Denis,здравей!
Писах ти онзи ден,но ти не ми отговори,може би не си видяла,че съм писала.
Моля те ако имаш възможност погледни и ще очаквам твоят отговор.
Благодаря...