0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3560 -: Март 16, 2007, 19:35:57 pm »
Moje li da poglednete grafikata mi!Blagodaria predvaritelno
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3561 -: Март 17, 2007, 07:05:27 am »
Moje li da poglednete grafikata mi!Blagodaria predvaritelno

Може би О е била на 16 ден от МЦ, но за да е сигурно това БТ трябва още да се повиши и да се задържи висока.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3562 -: Март 17, 2007, 11:10:27 am »
Денис не ми се вярва да се е развалил термометъра,защото си го взех преди един месец пък и наскоро мъжлето беше болно и като си мереше температурата на него му отчиташе стойности над 37. А за О. док нищо не ми каза...Каза само,ако искам да изчакам и да не приемам никакви хапчета и че до 10-тина дни трябвало да ми дойде...Но все пак ми изписа Оргаметрил...И аз сега съм много объркана защото днес теста е Отрицателен....Така или иначе ако не ми дойде до понеделник,защото вчера ми свършиха хапчетата ще бягам пак на док...А днес БТ достигна рекордната стойност до 37.40...
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3563 -: Март 17, 2007, 12:43:10 pm »
Денис, погледи пак моята графика, плииийййййййййз.БТ си стои над 37.00, но пък не се повишава кой знае колко...Добре ли е така?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3564 -: Март 17, 2007, 17:20:56 pm »
Здравей, Денис искам да те помоля да ведиш и моята графика. Любопитното е, че цикъла ми е на 28-29 дни, а не мога да разбера кога ми е била О, тъй като не получих положителен тест за О. Благодаря ти предварително.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3565 -: Март 17, 2007, 19:47:48 pm »
Денис не ми се вярва да се е развалил термометъра,защото си го взех преди един месец пък и наскоро мъжлето беше болно и като си мереше температурата на него му отчиташе стойности над 37. А за О. док нищо не ми каза...Каза само,ако искам да изчакам и да не приемам никакви хапчета и че до 10-тина дни трябвало да ми дойде...Но все пак ми изписа Оргаметрил...И аз сега съм много объркана защото днес теста е Отрицателен....Така или иначе ако не ми дойде до понеделник,защото вчера ми свършиха хапчетата ще бягам пак на док...А днес БТ достигна рекордната стойност до 37.40...
Стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3566 -: Март 17, 2007, 19:48:59 pm »
Денис, погледи пак моята графика, плииийййййййййз.БТ си стои над 37.00, но пък не се повишава кой знае колко...Добре ли е така?
Супер ти е графиката. Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3567 -: Март 17, 2007, 19:53:15 pm »
Здравей, Денис искам да те помоля да ведиш и моята графика. Любопитното е, че цикъла ми е на 28-29 дни, а не мога да разбера кога ми е била О, тъй като не получих положителен тест за О. Благодаря ти предварително.
Според мен е имало О. на 19 ден от МЦ. Това означава, че МЦ ще бъде по-дълъг от обикновено / ако ЛФ не е къса/
19+14=33 дена
Раничко си започнала с тестовете. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3568 -: Март 17, 2007, 20:06:54 pm »
Денис, погледи пак моята графика, плииийййййййййз.БТ си стои над 37.00, но пък не се повишава кой знае колко...Добре ли е така?
Супер ти е графиката. Дано да е станало  :D

Благодаря, Денис!Целувки и лека вечер!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3569 -: Март 18, 2007, 08:58:03 am »

[/quote]Вмъкни Цитат
Цитат на: lora81 в март 17, 2007, 05:20:56
Здравей, Денис искам да те помоля да ведиш и моята графика. Любопитното е, че цикъла ми е на 28-29 дни, а не мога да разбера кога ми е била О, тъй като не получих положителен тест за О. Благодаря ти предварително.

Според мен е имало О. на 19 ден от МЦ. Това означава, че МЦ ще бъде по-дълъг от обикновено / ако ЛФ не е къса/
19+14=33 дена
Благодаря ти Денис и моята лекарка ми каза , че е възмано да имам къса ЛФ. Но трябва да се прегледата графиките от поне три месеца,
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3570 -: Март 18, 2007, 09:08:35 am »
lora81 
Аз не казах,че имаш къса ЛФ, а че МЦ ще е по-дълъг от обикновено - освен ако, ЛФ не е по-къса, защото ако е така МЦ ще е със същата дължина.
Ако не ти е правена ФМ и не си мерила БТ - лекарката ти няма как да мисли, че ЛФ при теб е къса.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3571 -: Март 18, 2007, 12:22:08 pm »
Искате ли тази тема да бъде оформена като отделен подфорум на този подфорум? Така всяко момиче може да си дава графиката в отделна тема и ще бъде по-прегледно и по-ясно?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3572 -: Март 18, 2007, 12:31:47 pm »
 :lol: Днес си на вълна подредби.
Въпреки че почти не влизам тук, си мисля че ще е значително по-удобно.
 :thankyousign: за всичко!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3573 -: Март 18, 2007, 13:46:04 pm »

Здравейте момичета...бихте ли ми погледнали графиката?аз не меря БТ,правим опити от скоро,но нищо не мога да разбера с тия графики!освен това цикъла ми май хич не го бива-много неща в областа на бебеправенето не са ми ясни....просто чакам +++ :D
и още нещо аз съм на 21,дали съм готова да бъда майка?
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3574 -: Март 18, 2007, 13:54:28 pm »
Blagodaria,Denis!Bi li poglednala otnovo ima li veroiatnost da e stanalo pravihme keks kogato e be6e niskata BT-na 15 den!Normalno li e tova postepenno poka4vane na BT? Moga li ve4e da si napravia test?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3575 -: Март 18, 2007, 13:56:35 pm »
bebence ,Kak  да ти погледнем графиката, като няма нансени стойности ? :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3576 -: Март 18, 2007, 14:17:31 pm »
Тази тема я отварям за да си следим графиките по-лесно!

Да се разпишат тези, които имат графики във ФФ за да се следим по-лесно, а не да се търсим из целия форум!

Щото ми отнема два часа докато ви открия, за да видя кой до къде е стигнал с меренето на температурите!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3577 -: Март 19, 2007, 06:54:49 am »
Blagodaria,Denis!Bi li poglednala otnovo ima li veroiatnost da e stanalo pravihme keks kogato e be6e niskata BT-na 15 den!Normalno li e tova postepenno poka4vane na BT? Moga li ve4e da si napravia test?
Според мен О ти е била на 16 ден от МЦ/не се притеснявай, кекс на 15 е добре/
Стъпаловидното покачване, ако е до 7 дена макс. е добре.
Тест може да направиш на 13-14 ден след О.
Забелязала съм,че най-рано теста отчита на 11 ден след О /може при тези момичета имплантацията да е станала по-рано - 7/8 ден след О./
Иначе кръвният най-рано /на теория/ засича бременност на 11 ден, а уринният в дните на закъснението.
Който тест да  правиш, още е рано - днес ти е едва 5-6 ден след О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3578 -: Март 19, 2007, 07:01:26 am »
Здравейте и от мен! Можете ли да ми кажете дали правилно съм отбелязала О-вуто, ако е имало такова. На десетия и на четиринайстия ден съм спала само 4 часа така, че реалната БТ може и да е по-ниска. Слънчев ден на всички! :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3579 -: Март 19, 2007, 07:06:01 am »
Искате ли тази тема да бъде оформена като отделен подфорум на този подфорум? Така всяко момиче може да си дава графиката в отделна тема и ще бъде по-прегледно и по-ясно?
Да - би било добре. :D
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум