0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3360 -: Февруари 24, 2007, 09:41:52 am »
Денис оформями се от началото на новият МЦ абсолютно странна графика и имам по нормални БТ като 36 и 5 и не е чак кошмарно висока БТ и общо взето за началото на цикъла май е нормално да имам такива стойности. Почнах да си харесвам графиката, а ти какво ще кажеш..  :P :)
До тук графиката ти е супер - дано да продължи да е такава.  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3361 -: Февруари 24, 2007, 13:39:57 pm »
Тази тема я отварям за да си следим графиките по-лесно!

Да се разпишат тези, които имат графики във ФФ за да се следим по-лесно, а не да се търсим из целия форум!

Щото ми отнема два часа докато ви открия, за да видя кой до къде е стигнал с меренето на температурите!
здравейте,опитах да си сложа графиката следвайки инструкциите ви и надявам се да е станало не мога да рзбера кои ден би трябвало по графиката да ми  е била овулацията според вас? :(
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3362 -: Февруари 24, 2007, 13:53:23 pm »
Този месец май пак не стана :(. Сигурно ще кажете, че много рано съм правила тестове за бр., но много от момичетата тук ще ме разберат. Много е трудно да изчакаш да минат 6-7 дни, камо ли 2 седмици. За пръв път от няколко месеца си харесвам графиката, което също не е малко, но целта е една за всички ни-а резултат няма.Мислите ли, че Утрогестана, който приемам влияе върху БТ и ако е така какъв е смисълът да продължавам да меря.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3363 -: Февруари 24, 2007, 14:14:28 pm »
пак съм аз вече стана,радвам се ,но не ме радва факта че едни ми казват че след като температурата почне да спада след най високата стойност тогава е най добре да се прави секс,тогава било най добре ,други ми казват че трябва да е 4 дена преди най високата стойност.Ако някой може да ми каже найстина кога е времето -фертилните дни ще се радвам ,вече се обърках май трябва да го правим нон стоп 4 дена преди и 4 дена след :) благодаря предварително.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3364 -: Февруари 24, 2007, 14:51:59 pm »
пак съм аз вече стана,радвам се ,но не ме радва факта че едни ми казват че след като температурата почне да спада след най високата стойност тогава е най добре да се прави секс,тогава било най добре ,други ми казват че трябва да е 4 дена преди най високата стойност.Ако някой може да ми каже найстина кога е времето -фертилните дни ще се радвам ,вече се обърках май трябва да го правим нон стоп 4 дена преди и 4 дена след :) благодаря предварително.
Току що видях една малка грешчица в календара на 15-ти не е 35.9 а е 36.9
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3365 -: Февруари 24, 2007, 17:16:21 pm »
пак съм аз вече стана,радвам се ,но не ме радва факта че едни ми казват че след като температурата почне да спада след най високата стойност тогава е най добре да се прави секс,тогава било най добре ,други ми казват че трябва да е 4 дена преди най високата стойност.Ако някой може да ми каже найстина кога е времето -фертилните дни ще се радвам ,вече се обърках май трябва да го правим нон стоп 4 дена преди и 4 дена след :) благодаря предварително.
Току що видях една малка грешчица в календара на 15-ти не е 35.9 а е 36.9
Оправи си графиката.
Първият ден на М е първи ден от МЦ. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3366 -: Февруари 24, 2007, 17:25:19 pm »
Този месец май пак не стана :(. Сигурно ще кажете, че много рано съм правила тестове за бр., но много от момичетата тук ще ме разберат. Много е трудно да изчакаш да минат 6-7 дни, камо ли 2 седмици. За пръв път от няколко месеца си харесвам графиката, което също не е малко, но целта е една за всички ни-а резултат няма.Мислите ли, че Утрогестана, който приемам влияе върху БТ и ако е така какъв е смисълът да продължавам да меря.
Според мен, ако е имало О. то тя е била на 21/22 ден от МЦ.
Днес ти е 9 ден след О., ако станат 16 и не ти дойде - станало е чудото.
Стискам палци за това  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3367 -: Февруари 24, 2007, 18:11:44 pm »
пак съм аз вече стана,радвам се ,но не ме радва факта че едни ми казват че след като температурата почне да спада след най високата стойност тогава е най добре да се прави секс,тогава било най добре ,други ми казват че трябва да е 4 дена преди най високата стойност.Ако някой може да ми каже найстина кога е времето -фертилните дни ще се радвам ,вече се обърках май трябва да го правим нон стоп 4 дена преди и 4 дена след :) благода
Току що видях една малка грешчица в календара на 15-ти не е 35.9 а е 36.9
Оправи си графиката.
Първият ден на М е първи ден от МЦ. :D
ok denice съгласна съм с теб и ще съм ти благодарна ако можеш да ми дадеш някаква насока как става номера ,защото аз влизам в календара и си нанасям по дата кога ми е дошло именно на 1.02.ми  дойде и си пиша всеки ден ,но сега видях че доло се отбелязват дните. и на мен ми стана смешно ,но както и да е сега най важното е да рзбера наистина кога е била овулацията ,ако трябва ще се мъча някак да го оправя тоя календар  и аз не знам как
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3368 -: Февруари 24, 2007, 18:25:04 pm »
  Денис ще ми видиш ли графиката?  :P Пия Оргаметрил от 16 ден и дали е възможно това стъпаловидно покачване да се дължи на него?А и никога досега,когато съм мерила БТ не съм имала висока температура като 37.3!  :o
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3369 -: Февруари 24, 2007, 19:05:36 pm »
  Денис ще ми видиш ли графиката?  :P Пия Оргаметрил от 16 ден и дали е възможно това стъпаловидно покачване да се дължи на него?А и никога досега,когато съм мерила БТ не съм имала висока температура като 37.3!  :o
Не съм сигурна дали е имало О.
Притеснява ме това стъпаловидно покачване.
Оргаметрила едва ли може да повиши чак толкова БТ.
Ако БТ се задържи висока - е добре, но ако започне да пада - пак стъпаловидно- не е добре.
Трябва да се консултираш с лекар.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3370 -: Февруари 24, 2007, 19:19:57 pm »
  Да, другия цикъл до 16-ден трябва да отида на преглед да ми видят кистата дали се е махнала.Дано да я няма и заради нея сигурно няма и овулация този месец.Помислих,че покачването може да е от Оргаметрила,защото от както започнах да го пия има все по-голамо покачване  :? Благодаря ти за бързия отговор Денис!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3371 -: Февруари 24, 2007, 19:34:03 pm »
Мила Денис, може ли да погледнеш графиката ми, дали има нещо нередно? Объркана съм от тази температура, която не е нито висока като при бременност нито пък е ниска. Днес трябваше да ми дойде, но няма никой и тест правих - по отрицателен не можеше да бъде. Последните дни имам розово-кафяво зацапване, което днес понамаля. Ходя често до тоалетна, но това при мен е предменструален симптом :(
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3372 -: Февруари 24, 2007, 20:48:05 pm »
Пак съм аз ,ох най накрая успях май :) denis моля те наистина погледни сега и кажи какво мислиш според теб
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3373 -: Февруари 25, 2007, 16:43:46 pm »
Здравейте, момичета! Малко се бях поизгубила последните дни, но вече съм на линия. Моята БТ тоя месец си играе повече от обикновено :), но след 2-3 дни чакам да ми дойде и се надявам да няма повече вариации в БТ дотогава.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3374 -: Февруари 25, 2007, 18:27:03 pm »
kokodi надявам се нямаш нищо против да ти отговоря вместо Денис.
Успяла си да си направиш графиката както е при другите момичетал сега се надявам и при теб да има  :bfp:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3375 -: Февруари 25, 2007, 18:35:42 pm »
kokodi надявам се нямаш нищо против да ти отговоря вместо Денис.
Успяла си да си направиш графиката както е при другите момичетал сега се надявам и при теб да има  :bfp:
Здравеи,Fanta_22аз също се надявам,този месец с милото ще пропуснем понеже той си чака резултатите от хормоните и понеже му казаха че има бактерии от които аз се излекувах сега се пазим докато той не ги изтрепе . За сега ми е важно да знам кога са ми фертилните дни  и кога трябва да е била овуто ние се опитваме да имаме малко чудо от 4 години и пропуснахме много време в чакане без да търсим помощ и чак сега твърдо започнахме да се занимаваме с изследвания и много неща ми станаха чак сега ясни .Надявам се при вас да има резултат и съветвам всеки да не чака толкова дълго .Ще се надяваме другия месец да стане нещо ,но ще поживеем и ще видим .
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3376 -: Февруари 25, 2007, 19:34:11 pm »
Мила Денис, може ли да погледнеш графиката ми, дали има нещо нередно? Объркана съм от тази температура, която не е нито висока като при бременност нито пък е ниска. Днес трябваше да ми дойде, но няма никой и тест правих - по отрицателен не можеше да бъде. Последните дни имам розово-кафяво зацапване, което днес понамаля. Ходя често до тоалетна, но това при мен е предменструален симптом :(
Провери си първо термометъра, може той да е причината за по-ниските стойности.
Иначе конфигурацията е супер.
Най-важното е че О е имало/според мен/ и все още няма М.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3377 -: Февруари 25, 2007, 19:37:08 pm »
Пак съм аз ,ох най накрая успях май :) denis моля те наистина погледни сега и кажи какво мислиш според теб
Според мен О е била на 13/14 ден от МЦ.
 Графиката ти е хубава. Дано да е станало ;)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3378 -: Февруари 25, 2007, 19:38:38 pm »
Здравейте, момичета! Малко се бях поизгубила последните дни, но вече съм на линия. Моята БТ тоя месец си играе повече от обикновено :), но след 2-3 дни чакам да ми дойде и се надявам да няма повече вариации в БТ дотогава.
Супер ти е графиката - аз пък се надявам да не ти дойде  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3379 -: Февруари 25, 2007, 20:21:49 pm »
Мила Денис, може ли да погледнеш графиката ми, дали има нещо нередно? Объркана съм от тази температура, която не е нито висока като при бременност нито пък е ниска. Днес трябваше да ми дойде, но няма никой и тест правих - по отрицателен не можеше да бъде. Последните дни имам розово-кафяво зацапване, което днес понамаля. Ходя често до тоалетна, но това при мен е предменструален симптом :(
Провери си първо термометъра, може той да е причината за по-ниските стойности.
Иначе конфигурацията е супер.
Най-важното е че О е имало/според мен/ и все още няма М.
Дано да е станало  :D
Благодаря Денис, аз продължавам да чакам, зацапването почти спря. Мисля, че термометъра е наред защото през ноща се събудих в 3.30 и тогава Т. беше 37.06, а сутринта 36.95. За първи цикъл пия кломид, знаеш ли дали удължава лутеланата фаза?