0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #680 -: Май 09, 2012, 12:47:37 pm »
avalon съжалявам за неуспеха,горе главата и само напред .
при мен на 11-ти ден чхг ми беше 130,53. днес 13-ти ден ми е 311 ,73. според вас добре ли се развиват нещата.

*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #681 -: Май 09, 2012, 14:19:05 pm »
Според мен много добре :)обикновенно на 48 часа ЧХГ -то се удвоява- така ,че спокойно - отпусни душата и се зареди с положителни емоции!Успех ти желая -лека и безпроблемна бременност!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #682 -: Май 09, 2012, 14:27:12 pm »
avalon съжалявам за неуспеха,горе главата и само напред .
при мен на 11-ти ден чхг ми беше 130,53. днес 13-ти ден ми е 311 ,73. според вас добре ли се развиват нещата.


Благодаря за подкрепата. И според мен добре изглежда - удвоява си се.
Дано и на мен ми се случи да видя подобни стойности след време.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #683 -: Май 09, 2012, 14:39:10 pm »
със сигурност съвсем скоро мила avalon ще ги видиш. след 5 години ходене по мъките и безброй разочарования нита за миг не се предадохме
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #684 -: Май 09, 2012, 14:44:52 pm »
така, че само търпение и позитивни мисли. успех и благодаря за отговорите.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #685 -: Май 09, 2012, 14:51:34 pm »
Ето ме и мен. Много съм развълнувана. Видяхме и две ембриончета и докторът ми пусна и да чуя как тупкат  :lol:
Едното беше малко на по-неудобно място за чуване място и докторът не искаше да ме натиска, но каза че и при него всичко е наред.
Продължавам с утрогестана, неупогена, клексана и неофолика. Естрофемът го спирам от другата седмица. В понеделник и вторник съм на вливания с киовиг. А в събота 19-ти пак на преглед.
И аз като Поли да кажа, никога да не се предаваме.
Омъжена съм от 1997 г. и вярно не веднага поискахме да станем родители, но от 2005г. активно работим по въпроса.
Щастлива съм, че намерих ЦРЗ "Надежда" и с волята на Господ, ето ни след има-няма година и половина в клиниката, Чудото се случи.
Това ми беше 4-ти ИКСИ опит, правили сме и 4-ри инсеминации преди това, но нито за миг не съм си помислила да се отчайвам.
Прегръщам ви!!!
Продължавайте да стискате палци, защото се справяте много добре!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #686 -: Май 09, 2012, 14:58:57 pm »
Bogi,много ти се радвам! :bighug:Ех,че хубаво ми стана!  Желая ти лека бременност,миличка!Такива новини ми вдъхват надежда!Искам да ви зарадвам и аз,преди малко прочетох,че се удължава срокът от шест месеца на една година  за извършване на процедурата на жените, одобрени за изкуствено оплождане със средства от Фонда за асистирана репродукция.Ура! :) Стискайте ми палци утре! :)                                                                            П.С.Боги,само да те питам,тези вливания с киовиг,защо се правят или по-скоро кога? :ask:
« Последна редакция: Май 09, 2012, 16:25:03 pm от sole »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #687 -: Май 09, 2012, 15:03:09 pm »
Браво,Боги.Нали не забрави да повлечеш и двете крачета :DАз на 18-ти съм на преглед и ми е напрегнато,дано новините да са хубави.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #688 -: Май 09, 2012, 15:07:35 pm »
Момичета, какви изследвания трябват преди хистероскопия, че ми дадоха един доста дълъг списък. Питам, защото жената първо ми даде един, който се оказа, че е за лапароскопия и след това друг, но и той ми се вижда голям.
ПКК
Време на кървене
Време на съсирване
Кръвна захар
Урея
Креатинин
Общ белтък
Албумин
Асат
Алат
HIV
Хепатит B и C
Васерман

Това ми е листчето за хистероскопия, този месец ми го дадоха. Има разлика с листчето от есента - тогава от вирусологията имах HIV и хепатит А.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #689 -: Май 09, 2012, 15:09:13 pm »
П.С.Боги,само да те питам,тези вливания с киовиг,защо се правят или по-скоро кога? :ask:
Вливанията ги правим, тъй като съм с повишени НК-клетки. Преди една седмица бяха 22 %. Друга седмица ще вливаме 10 гр. Тъй като имам един спонтанен аборт с неизяснена причина, просто се застраховаме.

Браво,Боги.Нали не забрави да повлечеш и двете крачета :DАз на 18-ти съм на преглед и ми е напрегнато,дано новините да са хубави.

Ако можеше и на четири крака бих ходила, за да има ефект.
Стискам ти палци за прегледа! Аз малко се поуспокоих, като ги чух днес. Но както казва мъжо, ще ги мислим още доста.  :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #690 -: Май 09, 2012, 15:12:44 pm »
Боги,много се радвам миличка!Леко бременеене и дано всичко е наред и да нямаш повече тревоги!Повличай крачета и ръси бременен прашец ,че я гледай колко народ сме се наредили на опашката :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #691 -: Май 09, 2012, 15:31:39 pm »
[[/quote]
ПКК
Време на кървене
Време на съсирване
Кръвна захар
Урея
Креатинин
Общ белтък
Албумин
Асат
Алат
HIV
Хепатит B и C
Васерман

Това ми е листчето за хистероскопия, този месец ми го дадоха. Има разлика с листчето от есента - тогава от вирусологията имах HIV и хепатит А.
[/quote]
Благодаря, значи имам правилния списък.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #692 -: Май 09, 2012, 16:41:10 pm »
:

Вливанията ги правим, тъй като съм с повишени НК-клетки. Преди една седмица бяха 22 %. Друга седмица ще вливаме 10 гр. Тъй като имам един спонтанен аборт с неизяснена причина, просто се застраховаме.

:
Точно това си мислех-завишени НК клетки :BangHead:  Моите от 18% ги смъкнах на 12%...точно на границата са!Надявам се до започването на стимулацията да паднат още малко!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #693 -: Май 09, 2012, 16:56:41 pm »
Bogi браво!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #694 -: Май 09, 2012, 17:07:27 pm »
Благодаря ви, момичета!
Аз толкова се развълнувах от тоновете, че забравих да питам д-р Стаменов за разните му придърпвания и затова, че гърдите ми вече не са подути.
Викнахме и мъжа ми и той да чуе тази прекрасна музика, а д-р Стаменов като ме гледаше как се хиля като дете, на което са му дали захарно петле на клечка, каза:
"Май на всички тук тази музика им е любима!?" :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #695 -: Май 09, 2012, 17:34:40 pm »
Браво ,Боги :D Лека бременност до края ти пожелавам. И на останалите бременелки също :D
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #696 -: Май 09, 2012, 19:08:52 pm »
Лека бременност на всички бъдещи мами!Така се радвам за вас и благородно ви завиждам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #697 -: Май 09, 2012, 19:43:33 pm »
И аз да те поздравя Боги, много вълнуващо  :D. Радвам се за вас.
Дано и ние постигнем вашия успех  osi_9
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #698 -: Май 09, 2012, 20:57:40 pm »
Момичета нека и аз да се присъединя към чакащите.Днес беше и моя трансфер на две ембриончета.Сега предстоят двете ми най-дълги седмици и се надявам и аз да се похваля с добър финал :bori_004: :bori_007:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #699 -: Май 09, 2012, 21:11:29 pm »
Пак съм аз :balk_48: Да ви питам преди биопсия трябва ли да пия вода( да съм с пълен мехур) както преди РВМС или не?