0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #560 -: Май 02, 2012, 22:36:12 pm »
Боги, страхотни новини!!! Много се радвам за теб, следях те отблизо :)Така ми вдъхна кураж да продължа напред! Пожелавам ти най-прекрасната бременност, и накрая 2 прекрасни бебчета
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #561 -: Май 03, 2012, 09:31:08 am »
На мен в началото на април мисля на 02,04, ми дадоха Прегнил струваше 10 или 11 лв ако не се лъжа!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #562 -: Май 03, 2012, 11:29:08 am »
Днес бях в клиниката, и дочух, че са докарали прегнил днес! :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #563 -: Май 03, 2012, 11:30:37 am »
Момичета,имам въпрос към вас, т.к. сте пациентки на Малинов- аз правя там ИНСЕ, но ме изпраща друг лекар само за процедурата- вярно ли е,че като стигнем до инвитро или икси, от Малинов задължително изискват лапароскопия преди това?

Относно прегнила- още го няма, но много успешно се намира във фитнес салоните- инструктурите го набавят,защото се използва за анабол. В Турция и Гърция също го има на много добра цена,ако някой ваш познат пътува.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #564 -: Май 03, 2012, 11:37:56 am »
Момичета,имам въпрос към вас, т.к. сте пациентки на Малинов- аз правя там ИНСЕ, но ме изпраща друг лекар само за процедурата- вярно ли е,че като стигнем до инвитро или икси, от Малинов задължително изискват лапароскопия преди това?

не е вярно, не е задължителна лапароскопията.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #565 -: Май 03, 2012, 11:44:55 am »
не е вярно, не е задължителна лапароскопията.


Благодаря! Тъй като този месец ни откриха варикоцеле и ще прекъснем инсетата, мислех, ако е задължителна да използвам да я направя, но щом не е,ще спестим някой лев и малко стрес.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #566 -: Май 03, 2012, 12:39:41 pm »
Момичета,имам въпрос към вас, т.к. сте пациентки на Малинов- аз правя там ИНСЕ, но ме изпраща друг лекар само за процедурата- вярно ли е,че като стигнем до инвитро или икси, от Малинов задължително изискват лапароскопия преди това?

Лапароскопия се назначава единствено, ако е необходима в твоя конкретен случай. При мен например не е имало. Лекарите преценяват строго индивидуално.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #567 -: Май 03, 2012, 13:44:44 pm »
Успех на всички момичета!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #568 -: Май 03, 2012, 16:10:43 pm »
Здр момичета!Обещах като се прибера да разкажа за биопсията ми.Подсигурих се с аулин+свещичка,както ме посъветхавете.Мина много леко-не ме боля,д-р Стаменов ми я прави-еййй много лека ръка има нашият док :lol:,само дето ми беше голям страха.Няма никаква болка-освен едно леко неразположение-след процедурата,та до вечерта.Много леко зацапване-защото бил защипал шииката.След това отскочихме при д-р Кацаров,за да каже какво да пие моят мечо.Смени ни лекарствата-сега ще пие Клостилбегийт/по 1 вечер/,Андрозитол/по 2 прахчета на ден/ ,бърканицата с мед и ако искаме и от билките на Симеоновският билкар.Успех на всички,благодаря за отговорите на rtfrtf,Боги,kozich-успех и на теб,сега прочетох че си в процедура имаш стиснатите ми палчета,Боги да пръсне вълшебен прашец за теб :pink_dust_1:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #569 -: Май 03, 2012, 19:13:33 pm »
Прегнил вече има.Днес ми дадоха,струва 6лв.,къде са 75лв. за Овиетрил.В събота ми е пункцията.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #570 -: Май 03, 2012, 20:17:15 pm »
Прегнил вече има.Днес ми дадоха,струва 6лв.,къде са 75лв. за Овиетрил.В събота ми е пункцията.
Не мога да ги разбера тези цени. Плащала съм Прегнил 8 лева, в повечето от случаите плащах по 20 лева, сега виждам, че е 6лв.  osi_10  Важното е да го има, колкото-толкова.
Късмет на всички в процедури  :goodluck:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #571 -: Май 03, 2012, 20:21:51 pm »
Преди 2 седмици платих за Прегнила 30лв,плащала съм и по 20лв,и по 7лв.Сигурно го вземат от различни фирми.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #572 -: Май 03, 2012, 20:31:47 pm »
Момичета,днес ми е 10-ти ден от трансфера.Понеже си имам всички симптоми пред цикъл,не се стърпях и пуснах кръвен тест-резултата е 183.9 8OДа вярвам ли на очите си???????
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #573 -: Май 03, 2012, 20:40:22 pm »
Момичета,днес ми е 10-ти ден от трансфера.Понеже си имам всички симптоми пред цикъл,не се стърпях и пуснах кръвен тест-резултата е 183.9 8OДа вярвам ли на очите си???????
И аз си имах сиптомите като преди цикъл. И аз така реагирах, но повярвай!:lol:
Щом на 10-ти ден ти е 183.9, само се представи като се удвоява колко ще е станало до деня на "официалния" тест  :wink:
Много се радвам за теб!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #574 -: Май 03, 2012, 21:24:37 pm »
Здравейте отново момичета,днес бях на трансфер върнаха ми 3 прекрасни ембриончета.Имам питане към по-опитните от вас какъв режим спазвахте до теста?
Успех на всички и повече бебета за всички нас!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #575 -: Май 03, 2012, 21:32:04 pm »
Леле, Перличка, как се радвам, тихо много тихо честито и голяма прегръдка от мен.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #576 -: Май 03, 2012, 21:53:37 pm »
Здравейте отново момичета,днес бях на трансфер върнаха ми 3 прекрасни ембриончета.Имам питане към по-опитните от вас какъв режим спазвахте до теста?
Успех на всички и повече бебета за всички нас!
При всеки един опит най-различни режими при мен :?
При последния:  три-четири дни пълно спокойствие у дома и повечко почивка и лежане. Следващите дни леки разходки, а на 9-тия ден от трансфера се върнах на работа. Но моята работа е зад бюро :wink: Като имаш предвид, че на мен ми върнаха ембрионите на 5-ти ден.
Никакво дигане на тежки предмети, пускане на прахосмукачки, мъкнене на торби, скачане, тичане и други подобни физически дейности :lol:.
Без кафе и шоколад. И си попийвам прясно мляко с мед. Повечко плодове и зеленчуци и без храни, дето подуват и запичат.
Това е моят режим! Ако въобще има такова нещо като режим!

Успех на теб и дано не ти се налага да ставаш "по-опитна"!  :balk_602:
« Последна редакция: Май 03, 2012, 21:56:00 pm от Bogi »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #577 -: Май 03, 2012, 22:05:35 pm »
Момичета,днес ми е 10-ти ден от трансфера.Понеже си имам всички симптоми пред цикъл,не се стърпях и пуснах кръвен тест-резултата е 183.9 8OДа вярвам ли на очите си???????

Браво,страхотни новини!Тихичко честито!

Последно април месец платих за Прегнил 9 лв.-явно цените варират постоянно.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #578 -: Май 03, 2012, 22:06:30 pm »
Перличкаааааа - много се радвам! Знаех си аз!!! Иха
Боги - и за теб много се радвам - макар, че не съм писала!
Страхотно ме обнадеждавате момичета!!! Само така! Браво на клиника Малинов!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #579 -: Май 03, 2012, 22:11:34 pm »
Perlichka , честито и от мен :) Все такива хубави новини да има :)

 
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)