0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #220 -: Април 09, 2012, 09:05:43 am »
Момичета,знае ли някоя от вас до колко часа е отворена лабораторията,че днес съм по- късно на преглед и искам да си пусна микробиология? Бебе,браво на теб! :)Страхотно си се справила.Скоро да си ги прибереш :sucky: :sucky:!Боги,успех днес :crossfingers:!
« Последна редакция: Април 09, 2012, 09:11:12 am от sole »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #221 -: Април 09, 2012, 09:07:43 am »
my bebe първо искам да те поздравя за добрата бройка, на мен от 20 фоликула, ми извадиха 12 яйцеклетки и се чувставах като балон, много ме болеша корема, а от този достинекс картинката ставаше наистина "цветна". Не се чуди от какво ти е лошо - от него е, аз само като го видех и ми се повдигаше, като знам какво ме чака след поредната доза. Ставаше ми лошо, виеше ми се свят и така до 2 дни след трансфера, после нещата се успокоиха. Когато видях и  :bfp: , вече бях забравила колко зле се чувствах.
  Пожелавам ти късмет, отдай се на много спокойствие, положителни мисли и релакс!

sole , мисля че лабораторията работи до 18:00 часа, дано да успееш :)
« Последна редакция: Април 09, 2012, 09:10:08 am от sis_i »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #222 -: Април 09, 2012, 09:13:41 am »
Благодаря ви за бързите отговори,значи от достинекса било всичко,имам още 5 хапчета,данно няма повече.
sis_i,да ти кажа засега се чувствам добре,3 дни след пункция,има ли вероятност от тук нататък да ми се подува корема или по-лошото вече мина?
Аз също имах леко подуване,но нищо особенно,и яйчниците не са ме боляли изобщо,нито ми е било тежко,данно да е така и занапред  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #223 -: Април 09, 2012, 09:20:19 am »
Здравейте момичета!
Искам да започна седмицата с една добра новина.Моя близка е бременнна от инвитро на ЕЦ и то първи опит.Много се радваме и ще чакаме бебчо да се роди :D
На всички желая много късмет!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #224 -: Април 09, 2012, 10:20:45 am »
имам гъбички - candida albicans.
На мен са ми предписвали против Candida: Нистатин (Nystatin) таблетки.
Моя близка е бременнна от инвитро на ЕЦ и то първи опит.Много се радваме и ще чакаме бебчо да се роди :D На всички желая много късмет!
Процедура слънце :sunshine: Успех!
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #225 -: Април 09, 2012, 12:59:11 pm »
Здравейте момичета!
Искам да започна седмицата с една добра новина.Моя близка е бременнна от инвитро на ЕЦ и то първи опит.Много се радваме и ще чакаме бебчо да се роди :D
На всички желая много късмет!


Браво,наистина добра новина :) Дано това е само началото на такъв род новини!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #226 -: Април 09, 2012, 14:18:54 pm »
Да се отчета - днес извадихме 2 Я.
След "леката" стимулация с доста меногон, менопур, цитротид и аримидекс (за около 1400 лв.) да ви кажа малко се разочаровах от малкия им брой.В петък Е2 беше 804 и разчитах поне на 3. Но се надявам да се оплодят и двете, да се размрази добре едничкото, което имаме вече.
Дадох кръв за РВМС днес и в сряда пак.
На мъжа ми са му казали, че ще приложат MACS този път.
Дано вече да се получи!
Днес докторът реши да съм с упойка и ми е малко гадно.
Чао засега!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #227 -: Април 09, 2012, 14:22:14 pm »
Момичета,знае ли някоя от вас до колко часа е отворена лабораторията,че днес съм по- късно на преглед и искам да си пусна микробиология?
Ами да ти кажа, предната седмица пуснах и микробиология и цитонамазка.
Но мисля направо при прегледа ми взеха секрета. Единствено за микоплазма, уреаплазма и токсоплазмоза носих в имунологичната лаборатория.
Направо си кажи при прегледа, че искаш такова изследване.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #228 -: Април 09, 2012, 14:40:54 pm »
Браво Боги, значи пак ще правите трансфер :lol:!Успех, дано наистина да стане този път, ти си герой ! :youwoman: :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #229 -: Април 09, 2012, 17:10:55 pm »
Браво Боги.
Три си е перфектна бройка за ЕТ. Дано Я да се оплодят и отново ЕТ.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #230 -: Април 09, 2012, 17:51:12 pm »
Боги,стискам палци за 3 ембриончета и успешен трансфер!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #231 -: Април 09, 2012, 18:49:37 pm »
mira_m66, от кога чакам завръщането ти в темата! От всичко най-много искам да се прехвърлиш в онази другата тема  :wink:

Хич не ми се излиза на ринга - почивката ми се отрази добре. Ама ще ми се наложи!
А как само искам да ти върна жеста!!! Казвай бързо кога ти е рожденния ден - та да изчислим кога трябва да правя ин-витро  :lol: (прелестната Елиа е родена на моя рожден ден).
Поздрави и благодарности за участието ви в "Такъв е животът" по БТВ - бяхте страхотни, безумно смели и неотразими!
« Последна редакция: Април 09, 2012, 18:51:59 pm от mira_m66 »
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #232 -: Април 09, 2012, 20:38:19 pm »
Bogi, точно както и при мен се получи, все едно за моята "лека" стимулация чета, едно към едно. Стискам палци обаче при теб крайният резултат да е различен :) 
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #233 -: Април 09, 2012, 22:14:13 pm »
Благодаря ви, момичета!

Bogi, точно както и при мен се получи, все едно за моята "лека" стимулация чета, едно към едно. Стискам палци обаче при теб крайният резултат да е различен :) 
Дано, Ива!
И на мен ми се иска най-после да стане. Този път всичко малко изневиделица ми дойде и разчитам, че най-хубавите неща идват точно ей така.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #234 -: Април 09, 2012, 22:30:07 pm »
Дано Боги, силно се надявам тази изневиделица да ти е на късмет.  yahoo_17 Веднага ли ще връщате или ще събирате?
Миналия път аз направих ужасно тежка стимулация и в крайна сметка - нищо. Извадихме едва 3 яйцеклетки, от които само 2 се оплодиха. Бях толкова разочарована  :(. Сега като чета и се сетих за моите терзания.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #235 -: Април 09, 2012, 22:41:58 pm »
mira_m66, от кога чакам завръщането ти в темата! От всичко най-много искам да се прехвърлиш в онази другата тема  :wink:

Хич не ми се излиза на ринга - почивката ми се отрази добре. Ама ще ми се наложи!
А как само искам да ти върна жеста!!! Казвай бързо кога ти е рожденния ден - та да изчислим кога трябва да правя ин-витро  :lol: (прелестната Елиа е родена на моя рожден ден).
Поздрави и благодарности за участието ви в "Такъв е животът" по БТВ - бяхте страхотни, безумно смели и неотразими!


Ооо, Мира изчислила съм го аз. Давам ти време да излезеш на ринга и с първите бройки септември месец да преминеш в редиците на бременните.
 Бебето да се появи на 2-ри май искам  :D
Извинявам се за спама! :oops:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #236 -: Април 09, 2012, 23:05:46 pm »
Назначена ми е биопсия-д-р Шевкетова ми каза да си запиша час за проследяване на ову-може и в Плевен,и ако док каже за заминавам за Сф за биопсията.Моля ви кажете на кой ден се прави биопсия?    Къди ,много се радвам за Вас!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #237 -: Април 09, 2012, 23:42:43 pm »
Назначена ми е биопсия-д-р Шевкетова ми каза да си запиша час за проследяване на ову-може и в Плевен,и ако док каже за заминавам за Сф за биопсията.Моля ви кажете на кой ден се прави биопсия?    Къди ,много се радвам за Вас!

До колкото знам биопсия се прави на 5 ден след доказана овулация.
Боги,много стиснати палчета и от мен!Късмет,миличка,дано това е твоят успешен ЕТ!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #238 -: Април 10, 2012, 00:31:24 am »
Момичета имам въпрос. Пуснах си микробиология и цитонамазки, но незнам на кой точно телефон да се обадя, за да ми кажат дали са ми готови резултатите. Разбрахме се с д-р Стаменов, когато са готови да се чуем по тел. и ако има проблем да ми каже какво да взема да пия.

Боги браво на теб. Стискам палци всичко да мине добре и естествено с положителен краен резултат.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #239 -: Април 10, 2012, 07:05:34 am »
epetrova, за дали са готови резултатите може да звъниш на 965 57 44 - секретарки (не за часове). Но самите резултати няма да ти кажат, а само дали са готови.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг