0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Задължително ли след Диферелина..
« -: Ноември 17, 2006, 17:01:37 pm »
Момичета, Стаменов ми каза ,че след Диферелина  може да ми дойде М.   Диферелина го направихме на 22-я ден от цикъла. Сега 31-ви ден а М я няма.Това нормално ли е  Т.е. задължително ли трябва да има  М или може да няма?


Re: Задължително ли след Диферелина..
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2006, 17:36:49 pm »
Обади му се и питай какво да правиш. На мен например ми зацапа 2-3 дни, след което спря (а по принцип имам доста обилен М). Звънни, да не изпуснете момента.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Crystal

Re: Задължително ли след Диферелина..
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2006, 18:13:02 pm »
Докато не ти дойде не можете да започнете стимулацията. Ако се притесняваш може да питаш в клиниката.
Re: Задължително ли след Диферелина..
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2006, 21:18:30 pm »
Задължително трябва да има кървене.
Може да не е типичен цикъл, но трябва да има.
Не се притесанявай, ще дойде.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Задължително ли след Диферелина..
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2006, 23:46:13 pm »
Аз също мисля, че трябва да ти дойде след Диферелина и тогава да започнете стимулацията. Поне при първото ми икси беше така. Имай търпение още ден-два, пък ако много се притесняваш се обади на Стаменов и го питай.
Късмет!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Задължително ли след Диферелина..
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2006, 19:40:12 pm »
Здравейте. И аз да се разпиша. На мен ми сложиха диферелин 7 дни/на 13.11/ преди очаквания МЦ на 20 ноември. Док каза че ще ми дойде и че може да продължи малко по-дълго, аз по принцип съм с 3-дневен цикъл. Това е, което знам. И на 25 започвам с др. инжекции за иксито. Успех на всички!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Задължително ли след Диферелина..
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2006, 14:22:45 pm »
Благодаря на всички!  Наистина ме гони параноята :x