0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #780 -: Ноември 05, 2009, 17:51:01 pm »
rtfrtf, аз мисля че няма съмнение че Мегито има + тест и е бременна. Кръвния само ще докаже, че бременност има. Лошото е, че доктора не вижда плоден сак в матката и тя е с кървене.

Ама нали целта е да се види как расте ЧХГ-то и дали расте или пада, за да се разбере какъв е проблема.


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #781 -: Ноември 05, 2009, 17:53:41 pm »
Немога да повярвам преди два часа от същата тази лабораторияСевтополис ми казаха че правят такова изследване,никъде не са ме пращали и че струва 15.30+7 лв.Утре пак ще отида да питам защо лъжат ,и на един казват едно а на друг друго.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #782 -: Ноември 05, 2009, 17:56:06 pm »
Меги, то тук има и други доктори с вагинален ехограф. Ако можеш, намери парички за пътни до Ст. Загора не /вярвам да са толкова много/, а аз ще ти помогна колкото мога! Само ти да си на ред. Не се притеснявай.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #783 -: Ноември 05, 2009, 17:57:54 pm »
rtfrtf, аз мисля че няма съмнение че Мегито има + тест и е бременна. Кръвния само ще докаже, че бременност има. Лошото е, че доктора не вижда плоден сак в матката и тя е с кървене.

Ама нали целта е да се види как расте ЧХГ-то и дали расте или пада, за да се разбере какъв е проблема.
Има извънматочни бремености, при които ЧХГ си расте правилно. Няма да пиша какво става в тези случаи. Меги, наистина не искам да те плаша. Предполагам, че вече никак не ти се четат постингите ми. Само искам да те предпазя, но мисля че повече няма какво да напиша.
 Джиджи, освен това при положение, че цената на кръвния тест е над 20лв., а тя трябва да направи поне два такива теста, за да проследи как нараства ЧХГ-то, а е писала, че никак не е добре финансово - е по добре да видят дали плода си е на мястото.
 Повече наистина ще гледам да не пиша в темата по този въпрос, защото се изчерпах от към идеи.
 Меги - желая ти всичко най-добро и наистина стискам палци скоро да ни пишеш добри новини за себе си.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #784 -: Ноември 05, 2009, 18:00:15 pm »
И аз мисля, че най-доброто в момента е да отидеш на вагинален ехограф.Успех
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #785 -: Ноември 05, 2009, 18:00:56 pm »
И най интересното е че когато попитах за този тест имаше четери жени там и никой незнаеше колко струва,и едната от тях взе някаква папка и взе да се рови като казваше е когато не го търся това точно първо него виждам а сега немога да го намеря,след което вече го откри и аз го видях с очите си сумата която пишеше.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #786 -: Ноември 05, 2009, 18:03:21 pm »
И най интересното е че когато попитах за този тест имаше четери жени там и никой незнаеше колко струва,и едната от тях взе някаква папка и взе да се рови като казваше е когато не го търся това точно първо него виждам а сега немога да го намеря,след което вече го откри и аз го видях с очите си сумата която пишеше.
Меги, не знам какво да кажа!  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #787 -: Ноември 05, 2009, 18:14:12 pm »
Мила все пак ти благодаря че си потърсила лаборатория и че си се обадила,това е много мило от твоя страна.Момичета просто никога не съм вярвала че тук ще срешна толкова много разбиране,подкрепа и даже финансова подкрепа която ДЖИДЖИ ми предложи.За което съм и страшно благодарна,макар да не вярваш че може да има толкова добри хора,който без да познаваш и знаеш да ти помогнат.Просто съм трогната ов вашите добри сърца.Благодаря ви за всичко което направихте и правите за мен в този най труден момент от живота ми.ДЖИДЖИ ,мила обичам те много  и те прегръщам силно за това което дори и мойте родители не правят за мен,А ТИ НАПРАВИ,ти си АНГЕЛ.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #788 -: Ноември 05, 2009, 18:38:58 pm »
Петя,благодаря ти за пореден път и на теб :DМного се радвам че имах честа да контактувам с вас.Мила просто няма начин да намеря толкова пари за пътни и за преглед,но ти благодаря.Ако нещо ми се наложи на по-късен етап ще ти пиша,в смисъл ако ходя в Ст.З ,с радост ще приема да ме упътиш и да се запознаем.Желая ти много късмет и щастие мила,и на всички вас.Прегърнете и целунете вашите мъничета и от мен,дано и аз скоро да си гушна моето.Бог да е с нас!Благодаря ви,че ви има.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #789 -: Ноември 05, 2009, 19:54:55 pm »
Искам тук пред всички,да благодаря за пореден път на тези две момичета с добри сърца:ДЖИДЖИ и ПЕТЯ,който ми върнаха вярата,че все още има добри хора със златни сърца.Много ми е неудобно,но те решиха да ми помогнат,като не само ще ми заплатят прегледа но и Петя ще ме вземе от тук и ще ме върне обратно.Това никога не съм мислила,че може да се случи на мен.Извинете ме ако пиша несвързано но много се вълнувам.Просто нямам думи с който да опиша този жест и от от напълно непознати за мен момичета.За мен това си е истинско чудо,че ми ги прати.Дано всичко да не е било напразно.Момичета никога няма да забравя какво направихте за мен.Незнам как ще ви се отблагодаря.Обичам ви и ви прегръщам.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #790 -: Ноември 05, 2009, 20:03:49 pm »
Меги, ти сега си почивай, а утрото е пред нас! Дано всичко е ОК! Ще ти помогнем, разбира се!  :D Айде лека вечер и ще се видим!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #791 -: Ноември 09, 2009, 19:01:41 pm »
Здравейте!Днес си пуснах кръвен тест за бременност,резултата е 380.03mIU/ml като над 25 е положителен,АГ ми каза ,че е добре за 6 ден закъснение,но аз още не мога да се зарадвам и да повярвам.Според вас това достатъчно ли е,за да не се съмнявям?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #792 -: Ноември 09, 2009, 19:04:38 pm »
Здравейте!Днес си пуснах кръвен тест за бременност,резултата е 380.03mIU/ml като над 25 е положителен,АГ ми каза ,че е добре за 6 ден закъснение,но аз още не мога да се зарадвам и да повярвам.Според вас това достатъчно ли е,за да не се съмнявям?
Бременна си ! Честито.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #793 -: Ноември 09, 2009, 19:05:57 pm »
Бременна си!
Друг е върпоса дали всичко е наред. Ние тук не сме екстрасенси, но за твое успокоение ще ти кажа че в начална бременност има момичета с доста ниски ЧХГ и нормална бременност.
При всеки е индивидуално!
Най-добре е да повториш теста след 48 часа и като стигне 2000 ЧХГ да отидеш на гинеколог.

За твое успокоение можеш да видиш този линк http://www.betabase.info/showBasicChart.php?type=Single Тук ще видиш че в ранна бременност има доста жени с много много ниско ЧХГ
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #794 -: Ноември 09, 2009, 19:17:17 pm »
Аз мисля, че ЧХГ не е никак ниско. Напротив много добре си е според мен.
Все пак gbg123 е само с ден-два закъснение доколкото разбирам ?
gbg123 - според мен всичко е наред - изчакай да минат тогава въпросните 6-7 дена от датата на МЦ и посети гинеколог.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #795 -: Ноември 09, 2009, 19:21:50 pm »
Не мога да пусна нов тест след няколко дни,т.k. днес пътувах 140 км да го направя,тук не правят-гледаха ме като голям камък като питах.Другата седмица ще чакам прегледа...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #796 -: Ноември 09, 2009, 19:22:23 pm »
Гардже просто казвам на момичето че има много ниски ЧХГ и въпреки това прекрасни бременности!
Искам да кажа че едни стойности като нейните нищо неможе да се каже
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #797 -: Ноември 09, 2009, 19:25:24 pm »
Крис, никак не са й ниски стойностите за ден-два закъснение :)
Повечето момичета с такова закъснение са така .. :)  :wink:
В тази таблица за 16-17 дена след овулация се дават такива стойности за нормални. Нито за ниски, нито за високи, а за нормални  :wink:

http://betabase.info/showBasicChart.php?type=Single
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #798 -: Ноември 09, 2009, 19:28:55 pm »
Благодаря ви,много сте бързи и на мен ми се виждат нормални :lol:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #799 -: Ноември 09, 2009, 20:51:29 pm »
gbg123, да хвърля и аз малко мерудия в гърнето:
Не е толкова важна единичната стойност на ЧХГ, а как нараства хормонът в рамките на 48 часа. Този тест е толкова важен колкото и първото УЗИ.
На твое място бих пропътувала отново 140км, за да съм сигурна, че плодът се развива добре.