0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #880 -: Октомври 28, 2016, 23:12:24 pm »
f_32,какво се случи,миличка,какво стана.Сподели,ако искаш,съжалявам  ,горе главата :hug2:
Павле,Силви,здравейте,стискаме палци и на вас.Явно ноември е важен за много от нас и имаме по специални очаквания.Гушкам ви силно :bighug:
Минавайте по често от тук,да живнем малко :wink:
Павле,този резултат защо те радва.Не съм наясно,сега какво следва
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 23:23:59 pm от Елица84 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #881 -: Октомври 29, 2016, 10:22:43 am »
Здравейте! Преди половин час ми върнаха едно прекрасно ембрионче :) Дай Боже да се имплантира! Благодаря отново, че сте с мен ❤
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #882 -: Октомври 29, 2016, 10:24:57 am »
 :balk_46:
Браво,Петя.Кога е датата за теста?
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #883 -: Октомври 29, 2016, 10:32:43 am »
Петя ,с теб сме дано дано дано  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #884 -: Октомври 29, 2016, 12:12:31 pm »
Пете, стискам палци!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #885 -: Октомври 29, 2016, 12:29:28 pm »
Радваме, Ели, защото най- накрая има нещо, което реално пречи на забременяването, а до сега нямаше никаква причина и все не ставаше. А и тази причина е лесно преодолима.

Късмет, Пете :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #886 -: Октомври 29, 2016, 13:45:14 pm »
:balk_46:
Браво,Петя.Кога е датата за теста?
Според мен - след 14 дни,което е на 12.11, а според клиниката - след 18-ти ден :) Но, ще видим  :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #887 -: Октомври 29, 2016, 17:31:19 pm »
Радваме, Ели, защото най- накрая има нещо, което реално пречи на забременяването, а до сега нямаше никаква причина и все не ставаше. А и тази причина е лесно преодолима.


Разбирам,четох малко за това изследване и пише, че е едно от първите,които се правят.Или във Франция е различно? 8O
Знам, че в чужбина е по сложно и трудно това да те следи лекар,чела съм коментари-твои и на makyiaki :D
Надявам се от тук нататък да сте в правилната посока :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #888 -: Октомври 29, 2016, 19:44:34 pm »
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ето прашец от мен за всички :)

Петя, успех! Стискам палци за успешна имплантация на ембриончето и положителен тест.

Павла, като има причина, наистина е по-лесно - поне знаеш какво е и какво следва оттук нататък.

Успех на всички още веднъж!


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #889 -: Октомври 29, 2016, 20:22:20 pm »
 :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:
Бързам да се отъркалям :)
Благодаря DreamOn :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #890 -: Октомври 29, 2016, 22:41:52 pm »
 :balk_46:  Да посъбера и аз от прашеца  :thankyousign:
Леко бременеене :)
ПЕТЯ, ще чакаме с нетърпение резултата, та дано е добър .  :babyflips:

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #891 -: Октомври 30, 2016, 17:15:56 pm »
Момичета, имам въпрос. 8O
Когато бях на преглед преди няколко дни,лекарката ми каза, че предстои овулация.Каза ми, че не трябва да бъркаме кекс всеки ден(за да се възстановят войниците) и ми написа точно в кои дни да нападам мъжлето :)
Аз си меря температурата и правя тестове за овулация.Вчера температурата ми беше 36.3,днес се покачи на 36.8.Току що направих един тест и той е доста положителен :lol:
Това значи,че овулацията ще е много скоро и трябва да набъркаме един кекс тази вечер.Ето и въпроса:дните, които лекарката ми каза да се трудим не включват днес,а чак утре 8O 8O
Да я послушам ли,или да нападам? :balk_159:
« Последна редакция: Октомври 30, 2016, 17:23:12 pm от Елица84 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #892 -: Октомври 30, 2016, 17:27:40 pm »
Момичета, имам въпрос. 8O
Когато бях на преглед преди няколко дни,лекарката ми каза, че предстои овулация.Каза ми, че не трябва да бъркаме кекс всеки ден(за да се възстановят войниците) и ми написа точно в кои дни да нападам мъжлето :)
Аз си меря температурата и правя тестове за овулация.Вчера температурата ми беше 36.3,днес се покачи на 36.8.Току що направих един тест и той е доста положителен :lol:
Това значи,че овулацията ще е много скоро и трябва да набъркаме един кекс тази вечер.Ето и въпроса:дните, които лекарката ми каза да се трудим не включват днес,а чак утре 8O 8O
Да я послушам ли,или да нападам? :balk_159:

Много са ти хубави чертичките  :balk_47: , но според мен изчакай до утре  СУТРИН ! В случай , че вчера е имало С ...Ако вчера не сте правили ....Нападаййййй :) и дано го стигнете това яйце  :pleasantry:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #893 -: Октомври 30, 2016, 18:51:34 pm »
Вчера нямаше кекс,няма как да отложа за сутринта,не можем сутрин,а само вечер.
 :?
Есения,с теб какво става?Симптомите продължават ли?5-ти наближава.Стискам палци за красив двучертичков тест :bfp: :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #894 -: Октомври 30, 2016, 19:05:43 pm »
Вчера нямаше кекс,няма как да отложа за сутринта,не можем сутрин,а само вечер.
 :?
Есения,с теб какво става?Симптомите продължават ли?5-ти наближава.Стискам палци за красив двучертичков тест :bfp: :crossfingers:


Тогава никаква прошка   :bed: :lol: за по -сигурно даже повторете :)  Някой твърдят, че имало ефект   :dontknow:  Апък аз си имам болки в гърдите при допир. ..нещо нормално вече за периода. ..бях озадачена, че започна от Ову та до сега. Не смея да правя ПРЕСТО, за да няма разочарование. Чакам си 5-6
..и дай Боже да се ококоря   8O
От  :bfp: :sucky:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #895 -: Октомври 30, 2016, 19:29:29 pm »
Апък аз си имам болки в гърдите при допир. ..нещо нормално вече за периода. ..бях озадачена, че започна от Ову та до сега. Не смея да правя ПРЕСТО, за да няма разочарование. Чакам си 5-6
..и дай Боже да се ококоря   8O
От  :bfp: :sucky:
Ооо,не osi_8
Никакви тестове толкова рано,няма  смисъл.На 5 едно тестче и поне да си знаеш,ама с тия болезнени гърди....ясна тя osi_9
Мен гърдите изобщо не ме болят,ни преди О ,нито след нея.Всеки цикъл мачкам ,дърпам,а дано ме заболят......ммба.....тц :D
Айде,милички,отивам да сипя на либето малко винце и го почвам,да го загрея хубавичко :lol:
Лека и Набебе
« Последна редакция: Октомври 30, 2016, 19:31:25 pm от Елица84 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #896 -: Октомври 30, 2016, 19:52:19 pm »
 osi_9  Това ми хареса  osi_9
 Нека да е НАБЕБЕ  :goodluck: :babyflips:

А с такива болезнени гърди откачам, аз си ги имам преди гадната леля да се яви. И нещо не ми вървеше днес  :bed:  ама го избутах  :balk_69:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #897 -: Октомври 31, 2016, 09:32:11 am »
Привет и от мен.Изгубих се почивните дни ама при мен тогава е лудница в къщи.

Прочетете си много хубаво листовката на Овулационите тестове.По спомен двете наситени чертички показват отминал пик на ЛХ и това значи че овулацията вече е настъпила.Но по спомен пак казвам.Аз заради тия тестове отказах мъжът си от секс и прекратих правенето им много бързо.

На бебе на всички!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #898 -: Октомври 31, 2016, 15:34:57 pm »
TО са положителни при пик на ЛХ, което означава, че О ще настъпи 8-48ч след положителен тест.
Според мен най- удачно е да се прави секс през ден, а при положителен ТО 2-3 дена последователни.
Късмет!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #899 -: Октомври 31, 2016, 16:06:55 pm »
.Аз заради тия тестове отказах мъжът си от секс и прекратих правенето им много бързо.

На бебе на всички!
Маги,Мм изобщо няма идея, че правя тестове,не му казвам,че правя,не му обясних и, че лекарката ми каза кои дни да кексим. Според мен е излишно,ако му кажа може би ще постигна само това да се притесни.Като видя +тест,просто нападам :D