0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
3D Studio Max
« -: Август 06, 2008, 13:52:53 pm »
Здравейте  :D
Търся съмишленици - хора, които се занимават от скоро с тази програма или вече с опит, но  и с търпение да обесняват на начинаещи. :wink:
Хайде момичета да си помагаме взаимно  :D
От близо месец се занимавам  и ми е доста трудно сама - понякога за нещо елементарно се мъча с дни.
Ще се радвам да обменяме опит

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: 3D Studio Max
« Отговор #1 -: Август 06, 2008, 14:28:44 pm »
Здравей denis, много ми се иска да ти помогна, но за съжаление не се занимавам с това, но пък мъжа ми в момента я разучава денонощно и ходи от известно време на курсове, така че ако искаш питай а аз ще препредавам - дано само не се получи развален телефон;-)))
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: 3D Studio Max
« Отговор #2 -: Август 06, 2008, 19:26:46 pm »
Невероятно си мила, мерси. :D
Ако много закъсам - ще се възползвам.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: 3D Studio Max
« Отговор #3 -: Август 06, 2008, 19:30:18 pm »
Denis дано да мога да ти помона и аз. Ето какво открих дано да ти е от полза. Както винаги съм ти казвала- сптравяш се всичко.  :wink:
http://studio-bg.com/index.php?show=cat&id=6
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: 3D Studio Max
« Отговор #4 -: Август 07, 2008, 07:08:43 am »
Мерси Фанта  :D
Дано успея - много искам да се науча да правя хубави неща - за сега главно интериори.
Искаше ми се да се съберем няколко момичета и взаимно да си понагаме, когато някоя 'удари на камък'.
Ето аз вече втори ден не мога да разбера защо ми изчезват прозорците - правя един хол - мебели, настилки всичко е ОК, но когато сложа прозорците и вратата, преместя ли курсора - всичко потъва в стените.
 Направо откачам - за първи път ми се случава и не мога да разбера къде бъркам. Както и да е.
Абе луда работа.
 :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: 3D Studio Max
« Отговор #5 -: Август 07, 2008, 09:39:49 am »
3D Studio MAX наистина изисква повече усилия и време, както и търпение, никой няма време, за да седне да ти я разяснява тази програма, има курсове във ВИАС. Тя е доста голяма с подпрограми и има много какво да се рови и учи на нея. Това става с годините-трупаш практика и опит. Има по-лесни програмки за 3D моделиране и визуализации - 4D Cinema, Artlantis, Archicad, Architecturaldesctop, 3D Revit i t.n. По-добре е може би да си правиш модела на друга програма и после да го вкараш на MAX-а да му сложиш материали и светлини и да го рендваш.....аз лично нямам време за да я донауча, знам я съвсем повърхностно. Аз обикновено работя на други програми и там си правя визуализациите. Успех!  :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: 3D Studio Max
« Отговор #6 -: Август 07, 2008, 10:39:32 am »
Това е ясно, но идеята ми беше друга.
Както и да е. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: 3D Studio Max
« Отговор #7 -: Август 07, 2008, 14:28:54 pm »
Имало опция за готови прозорци и трябва да ползваш нея, иначе потъвали да, защото стените са 3 измерни, ако не можеш да я намериш опцията ще питам къде е точно;-))))
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: 3D Studio Max
« Отговор #8 -: Август 07, 2008, 17:44:37 pm »
Да, нея ползвам.
Мерси все пак

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум