0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #740 -: Март 21, 2010, 20:32:23 pm »
desinka71,имаш стиснати палци от мен, не се притеснявай болката е за миг.Аз съм толкова страхлива и го преживях.Успех  :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #741 -: Март 21, 2010, 22:03:45 pm »
Здравей те,моми4ета имам едно питане след като се спрят лекарствата как сте се 4увствали ако сте пили естрофем,утрогестан,фолиева киселина,аспирин протект и нош-па.А МЦ веднага ли тръгва след спирането на лекарствата .Питам защото на мен ми беше много зле със треска,горещи вълни,силно главоболие и т.н да ли е нормално незнам.Благодаря и ви желая късмет.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #742 -: Март 21, 2010, 22:55:58 pm »
Твърде вероятно е да е от хормоните и от напрежението. На мен и при двата неуспешни опита ми идваше без да съм спирала лекарствата. :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #743 -: Март 22, 2010, 09:02:33 am »
Момичета, добро утро и честита да ни е пролетта! Нека ни донесе най-съкровеното.
Знаете ли колко е цената на ПКК в клиниката? Благодаря предварително.
Живей за мига!


*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #744 -: Март 22, 2010, 09:04:36 am »
23 лв. - декември 2009 г.

Късмет! :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #745 -: Март 22, 2010, 09:36:25 am »
Момичета, добро утро и честита да ни е пролетта! Нека ни донесе най-съкровеното.
Знаете ли колко е цената на ПКК в клиниката? Благодаря предварително.

18 лв. - правих я преди 1 седмица
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #746 -: Март 22, 2010, 10:09:18 am »
Благодаря ви TaIChi и anmar. Проверих в страницата на клиниката, но там няма информация за цената на ПКК.
Живей за мига!


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #747 -: Март 22, 2010, 15:55:59 pm »
Знаете ли как да намеря Силвия за подготвяне на нови документи, на 9655728 никой не вдига цял ден.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #748 -: Март 22, 2010, 16:09:08 pm »
Знаете ли как да намеря Силвия за подготвяне на нови документи, на 9655728 никой не вдига цял ден.
Това е номера на Силвия. Аз също преди седмица се свързах с нея ,но след упорито звънене.
Така ,че само търпение . Ще я откриеш !
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #749 -: Март 22, 2010, 21:27:19 pm »
Добър вечер момичета!Преживях цветната снимка.Това е защото f..не е пускала палците,за което благодаря!Нищо не усетих,само много беше чакането от 14 до 16.30часа.Всичко е наред слава богу.Тръбите са перфектни.Продължаваме нататък! :balk_46:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #750 -: Март 22, 2010, 22:45:02 pm »
Браво Деси  :)
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #751 -: Март 23, 2010, 09:58:28 am »
Здравейте, момичета. Silvanchence, какво стана? Неуспешен ли е опита?
Искам да ви попитам дали имате главоболие по време на стимулацията, нормално ли е и какво пиете за него?
Живей за мига!


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #752 -: Март 23, 2010, 10:07:47 am »
Здравейте, момичета. Silvanchence, какво стана? Неуспешен ли е опита?

Да, за съжаление  :( .
Чуствам се ужасно, всичките усилия и надежди са били напразно!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #753 -: Март 23, 2010, 10:10:14 am »
silvanche,  :bighug:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #754 -: Март 23, 2010, 10:14:51 am »
Silvanchence, не се отчайвай. Сега ти е много трудно, не забравяй, че сега всички ние сме с теб.  :bighug: :hug2:
Живей за мига!


*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #755 -: Март 23, 2010, 10:31:44 am »
Искам да попитам момичетата с положителни тестове дали са усещали нещо различно още по-време на "дългото чакане". Аз не усещам нищо освен болка в яйчниците все още, а си мисля, че би трябвало да има някакви индикации ако има имплантация на ембрион.

Silvanchence,  :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #756 -: Март 23, 2010, 10:47:20 am »
Силвенце, съжалявам  :bighug:
Гледай напред!



Искам да ви попитам дали имате главоболие по време на стимулацията, нормално ли е и какво пиете за него?

Аз имах много силно главоболие, пиех аналгин не по-често от веднъж на ден, но го спрях след пункцията. Общо взето не ми минаваше съвсем и от него.

Искам да попитам момичетата с положителни тестове дали са усещали нещо различно още по-време на "дългото чакане". Аз не усещам нищо освен болка в яйчниците все още, а си мисля, че би трябвало да има някакви индикации ако има имплантация на ембрион.

Не търси симптоми, не винаги има. Късмет!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #757 -: Март 23, 2010, 10:48:28 am »
Silvanchence,не се отчайвай ,мила! Искрено те прегръщам ,защото зная колко ти е трудно !
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #758 -: Март 23, 2010, 10:55:27 am »
Silvanchence,не се отчайвай ,мила! Искрено те прегръщам ,защото зная колко ти е трудно !

А днес ми е още по-тежко, миналата година на тази дата ме приеха по спешност в болницата и после загубихме бебетата, нямам сили вече  :balk_145: .
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #759 -: Март 23, 2010, 11:00:59 am »
Силве, съжалявам много.  :( Прегръщам те.

Лъки, симптоми не винаги има. А и да има, те са индивидуални. Мога да ти кажа моите, бяха еднакви и при двата опита.
- подуване на корема 5-6 дни след трансфера
- кафето доби странен вкус и като цяло не ми се пиеше вече 6-7 дни след трансфера
- 8-9 дни след трансфера ареолите на гърдите потъмняха, станаха тъмнокафеви
- чувствах се като при настинка, без сили, спеше ми се

Деси, пробвай Парацетамол. Иначе веднъж, когато бях с адско главоболие от клиниката ми дадоха Нимезил еднократно.
« Последна редакция: Март 23, 2010, 11:02:33 am от Жабче »
  09.11.2007