0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ендометриоза - Диферелин - НЗОК
« -: Декември 23, 2007, 20:59:25 pm »
 Пише ви едно момиче затворено в омагьосания кръг на ендометриозата. След направена коремна операция преди 4 години по повод диагноза ендометриоза, наскоро  отново претърпях операция по повод новопоявилата се "гостенка", този път беше  лапароскопия. За да съм сигурна относно успеха на поредната операция, с последни усилия и много помощ и подкрепа успях да събера 800лв. за лапароскопията, сега се оказва, че трябва спешно да започна лечение с Диферелин , обаче Здравната каса ще го отпусне с месеци закъснение, Какво да правя?, помогнете ми, откъде да намеря диферелин, ако някой има информация по какъв начин мога да се сдобия с диферелин, който ми е така нужен и спешен, нека ми помогне със съвет, Благодаря ви предварително! Едно вече неусетно  пораснало момиче в борбата с ендометриозата, което има една мечта... да разбие оковите и отвори омагьосаният кръг на болестта! :P
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 21:13:42 pm от vth »
Re: Ендометриоза - Диферелин - НЗОК
« Отговор #1 -: Декември 28, 2007, 23:55:36 pm »
Кога беше операцията и вече имаше ли първи цикъл след нея? Кога трябва да започнеш лечението? Подготвиха ли ти документи в болницата за кандидатстване по програмата? Напоследък отпускат лечението в законовия 20-дневен срок и ако си кандидатствала (най-вероятно ще те одобрят), ще ти трябва евентуално една инжекция, с която са започнеш докато ти отпуснат останалите.