0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #180 -: Декември 03, 2006, 19:18:08 pm »
   Не е вярно, че не може да ти дойде докато си на утрогестан. При мен и при двата опита ин витро си ми дойде при прием 3х2.
   
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #181 -: Декември 03, 2006, 20:20:23 pm »
Здравейте момичета! Аз съм новичка и не съм много в час с тези неща. Пожелавам късмет на всички. На Дари и Теоха много кураж, сили и горе главата с усмивка. Аз също съм се ориентирала към инвитрото, но ще почна със стимулациите след празниците. Искам да попитам irka_s, при кой д-р ходи в Тина Киркова.Предварително благодаря.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #182 -: Декември 03, 2006, 20:44:29 pm »


Каси, как си? какво каза днес док? няма причина за притеснения, нали?

да направя ли един таен тест в понеделник, а? прегнила в сряда го сложихме, може и да си е отишъл вече...

Куки, всичко е ок. имам вече 10 фоликулчета, всичко е ок. във вторник съм пак на преглед и ще ти пиша.
Относно теста, какво да ти кажа, като знам аз как ще се чувствам  :? щом са минали 5 дни от този гаден прегнил, давайййййййййй! с теб сме!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #183 -: Декември 04, 2006, 11:06:56 am »
Касик, ти като каза давай и аз дадох... кръв... и сега ми треперят ръцете и през 5 минути проверявам сайта на кандиларов...
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #184 -: Декември 04, 2006, 11:09:14 am »
coookie , успех! Стиснала съм всички възможни  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #185 -: Декември 04, 2006, 11:24:30 am »
40.65.
13 ден от трансфер
6ти ден след прегнил..
Не смея да се зарадвам... Може би е от прегнила?
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #186 -: Декември 04, 2006, 11:30:22 am »
Айде Куки, дано да не е от Прегнила  :lol: :lol: :lol: Айде Коледната серия... :lol:
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #187 -: Декември 04, 2006, 11:33:41 am »
Ох, Куки, дано не е от Прегнила!
Стискам палци, миличка и много, много те прегръщам!

На мен днес се показа и втора бледа на уринния тест, но толкова много ме е страх да се зарадвам, че е толкова рано... иначе си чакам 3-ия кръвен тест, за да видя тези ниски стойности дали са трепнали...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #188 -: Декември 04, 2006, 11:35:03 am »
Ех, че хубави новини! Хайде стискаме палци дядо Коледа да ви посети!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #189 -: Декември 04, 2006, 11:35:58 am »
Касик, ти като каза давай и аз дадох... кръв... и сега ми треперят ръцете и през 5 минути проверявам сайта на кандиларов...

Куки, иде ми да подскачам от радост!!! но кучето ще ме налае, така че се смея сама пред компа и потривам доволно ръце!!! Знам какво е да чакаш новини от сайта на Кандиларов, и как тупка сърцето, нали?? Всички знаем, естествено. Ако действието на "гадното" прегнилче е 5 дни, то тогава  :balk_600: :balk_602: :balk_68:  с теб съм :balk_50: и сега чакаме срядата да повториш тестчето, нали??? хехе, пази се! и забрави за глупавите симптоми, дрън-дрън!! с обич: касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #190 -: Декември 04, 2006, 11:39:42 am »
Хайде, Бисквитке и  Бора-зарадвайте ни и ни стоплете сърцата с хубави новини!Чакаме с вас!
А относно цикъла-само за протокола да споделя,1 ден след като спрях естрофема и утрогестана-ми дойде-като по часовник.В упътването на естрофема пише,че има действие на хормонозаместителна терапия,предполагам,че е така-след като ги спрях ми дойде.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #191 -: Декември 04, 2006, 11:44:17 am »
Хайде момичета, време е за Коледна серия :lol: :lol: :lol:
Стискам палци и чакаме хубави новини!!!!!!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #192 -: Декември 04, 2006, 11:52:19 am »
благодаря, момичета. аз не смея да се зарадвам. може да е от прегнила.  8O сложиха ми 3 000 единици, днес се брои 6ти ден откакто това е станало - от сряда до днес.... уф... сърцето ми е в гърлото.
бора, ама ти имаше нарастващи стойности, както те притеснява? аз сега от това почвам да се боя - че до четвъртък няма нищо да нарастне... затова шшшш, ад не се раздваме предварително... аз лично почвам втора порция страхове
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #193 -: Декември 04, 2006, 11:54:40 am »
40.65.
13 ден от трансфер
6ти ден след прегнил..
Не смея да се зарадвам... Може би е от прегнила?


coookie,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ДАНО!!!!!! yahoo_17
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #194 -: Декември 04, 2006, 12:00:03 pm »
Куки, казвам ти, мила - с тея тестове е като разходка в ада - вярно е, че нарастнаха, но бяха толкова ниски, че чак не ми се говори... Чета разни американски форуми, там за какви стойности говорят - направо не е за вярване. Е, намерих и някоя друга подобна на моята, но е рано да се успокоявам...
А, мисля, че при теб Прегнила си е заминал - имаше някъде една таблица, дето се изчисляваше колко дни влияе на тестовете и ми се струва, че можеш да отдъхнеш малко. Знам, че ще полудееш до четвъртък, но аз съм мислено ей там, точно до теб! Чуваш ли ме?  :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #195 -: Декември 04, 2006, 12:04:27 pm »
Куки, Бора, с вас съм!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #196 -: Декември 04, 2006, 12:11:13 pm »
Куки, Бора много се радвам за вас. Не се плашете, всичко е ок.
Сега моля всички ви за съвет - кога да се престраша и да направя теста. Доктора ми каза на 11-я ден от трансфера с кръвен или на 14 с уринарен. Прегнил ще ми поставят утре - 5 000 ед. Трансвера ми беше в четвъртък. Опитвам се да мисля положително, но се страхувам да не рухна
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #197 -: Декември 04, 2006, 12:11:58 pm »
Имам въпрос към момичетата, посещаващи Стаменов. Знаете ли кога екипа излиза отпуск и кога ще е първия им работен ден следващата година?
Стискам палци на всички, които чакат резултати и потвърждения на положителните си тестове! :D
« Последна редакция: Декември 04, 2006, 12:37:16 pm от Galia »
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #198 -: Декември 04, 2006, 12:24:35 pm »
Куки, Бора успех момичета!
Дано да ни зарадвате и да ни вдъхнете надежда!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #199 -: Декември 04, 2006, 12:37:52 pm »
Имам въпрос към момичетата, посещаващи Стаменов. Знаете ли кога екипа излиза отпуск и кога ще е първият има работен ден следващата година?

В отпуск са от 10 Дек до 6 Ян.

А ето и отчет за котешките неволи:

3 ин витро опит. Днес - пункция. 6 фоликула пак само в десния яйчник. Спукали се предварително, трансфер няма да има. Все си мислех, че по-зле от 2 броя не може, но се оказва, че може. Очевидно, не ми е било писано тази година.

На всички момичета в голямото очакване: много ви стискам палци! В момента имам такава нужда от положителна енергия, че се надявам всеки ден да виждам поне по една добра.  :bighug: