0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,как да си запиша даните в овулациония календар къде да натисна за да ги запиша 10х предварително :)
По ДоБрЕ сЕгА оТ кОлКоТо НиКоГа
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
помогнете за овулациония календар
« Отговор #1 -: Юни 07, 2006, 08:59:06 am »
На страницата на която попълваш данните над и под тях има няколко активни бутона- натискаш " запиши и към календара" например и се запаметяват данните, въведени за съответния ден.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
помогнете за овулациония календар
« Отговор #2 -: Юни 07, 2006, 09:01:00 am »
благодаряти много че ми помогна  :D
По ДоБрЕ сЕгА оТ кОлКоТо НиКоГа
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
помогнете за овулациония календар
« Отговор #3 -: Юни 07, 2006, 13:11:55 pm »
А за какво ползваш календара сега, когато си бременна? Питам, защото имаме идеи за доразвиването му и по време на бременност. ще е интересно за нас да  споделиш защо и как го ползваш и с какво ти е полезен, макар и не по основното мупредназначение.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #4 -: Юли 15, 2009, 22:21:57 pm »
nykoi 6e mi obysni li kak moga da razbera koga e ovulaciyta mi,tapi4ak vapros,no neznay koga nastapva,i koy e normalnata t.za zabremenyvane.blagodary.iz4etoh vsi4ko,no ne namerih otgovor.
*
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #5 -: Юли 26, 2010, 23:10:25 pm »
А за какво ползваш календара сега, когато си бременна? Питам, защото имаме идеи за доразвиването му и по време на бременност. ще е интересно за нас да  споделиш защо и как го ползваш и с какво ти е полезен, макар и не по основното мупредназначение.

Не съм cool_f, но ще кажа за себе си.

За мен този календар е невероятно улеснение. Сега отнова съм бремеменна и от ден първи си записвам ежеседмично какво ми се случва. С първата бременност си пишех ръкописно в книжен календар. Но откакто ме осени "гениалната" идея, че хартията не може да се погледне или допише от всяка кътче на света(живея в чужбина), най-удобен за използване си остана Овулационния календар.

Благодарение на нововъведението за лесен достъп на предишни години почнах да си вписвам какво ми се е случило и в предната бременност, Така си правя много лесно сравнение какво е било преди и какво се случва сега.

След раждането пак ще го изпозлвам. :) Тъй като се вписва много лесно от кои храни лактацията се е подобрила, дали има отражение върху бебето. Освен това е лесно за отбелязване  скоковете в растежа на детето. би могло да се направи графика подобна на овулационната, но... тъй като все пак се нарича Овулационен календар, не смея да го предложата в заковата тема горе.
*
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #6 -: Юли 27, 2010, 08:44:27 am »
И аз продължавам да използвам календара през бременността. Цикълът ми е нередовен, но за щастие знам (от преглед) датата, на която е била последната овулация и съм си сменила спрямо нея деня на ПРМ 2 седмици назад. Така ми дава гестационните седмици и мога да проверявам като планирам нещо в коя г.с. ще бъда. Отбелязвам си предстоящите прегледи и изследвания и впоследствие резултатите от тях.
Винаги съм била скарана с женските календарчета, не винаги се сещах да си отбелязвам в тях, а на компютъра съм всеки ден. Откакто открих овулационния календар на Зачатие нямам пропуснат месец.
Благодаря ви!
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 08:51:32 am от Meme »
*
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #7 -: Юли 27, 2010, 12:14:47 pm »
...
След раждането пак ще го изпозлвам. :) Тъй като се вписва много лесно от кои храни лактацията се е подобрила, дали има отражение върху бебето. Освен това е лесно за отбелязване  скоковете в растежа на детето. би могло да се направи графика подобна на овулационната,
...
Календара се казва "Овулационен", но всъщност е "Личен Календар" и всякакви идеи какво би било полезно да има в него може да се пускат в темата с предложения за развитието му.

Понеже последните 3-4 години почти нямам свободно време прогреса по календара е много малък, но като имаме събрани идеите винаги когато имам свободно време правя по нещо.

Поздрави
*
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #8 -: Юли 27, 2010, 16:28:23 pm »
Което значи, че всичко, което ми хрумне ще го съобщавам вече в горната тема. :idea:
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #9 -: Декември 09, 2010, 08:29:52 am »
Здравейте аз съм нова в този форум. Извинявам се предварително ако сте изяснявали този проблем. Може ли някой да ми помогне с тази графика. Правилно ли съм си изчислила овулацията на база мерена температура?

« Последна редакция: Декември 09, 2010, 10:09:53 am от violeta_rd »
*
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #10 -: Декември 09, 2010, 10:19:50 am »
Здравейте аз съм нова в този форум. Извинявам се предварително ако сте изяснявали този проблем. Може ли някой да ми помогне с тази графика. Правилно ли съм си изчислила овулацията на база мерена температура?


Здравей,
графиката ти не е споделена и затова никой не може да я види.
Влез профила на календара си и избери че искаш да споделяш графиките си.

Поздрави
Re: помогнете за овулациония календар
« Отговор #11 -: Декември 09, 2010, 10:37:39 am »
готово!
Съжалявам