0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

До юли трябва да пия противозачатъчни ,поради уголемени яйчници и хормонален дисбаланс. Конова препоръча вливане на интралипид заради 17% НК клетки .Имам мисед в 10г.с. Кога е добре да си направя вливката - сега юни и да бебеправим края на юли или да изпия противозачатъчните и тогава .Кого има по -голям ефект от вливката ?
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #1 -: Юни 12, 2008, 22:37:43 pm »
  Според мен ,най - добре е вливането да е в месеца , в който започвате отново опитите. Аз лично така направих.Имай предвид , че Интралипида действа за около 2 месеца, като след този период НК - клетките могат да се повишат отново.
*
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #2 -: Юни 14, 2008, 11:36:38 am »
на мен вливането ще ми го направят във вторник,когато ще е шести ден от цикула ми.Аз съм в процедура...така ,че трябва наистина да е в месеца,когато ще бебеправите и може би в началото на цикъла,та да не изпуснете овуто
*
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #3 -: Юни 14, 2008, 18:38:41 pm »
Правих вливането месец преди да забременея и след това до 13 г.с.Значи се събират 4 последователни месеци.
*
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #4 -: Юни 14, 2008, 18:56:54 pm »
Интралипида го влях заедно с първата вливка имуновенин - 5 ден от стимулацията.
*
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #5 -: Юни 14, 2008, 20:18:31 pm »
Мари,колко струва този Интралипид.На мен имуновенин няма да ми вливат...Някой чел ли е някъде кога,кое от двете се влива?
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #6 -: Юни 14, 2008, 20:21:59 pm »
Инталипида е към 20 лева някъде-но трябва да си го поръчаш,защото не се продава по аптеките.
*
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #7 -: Юни 14, 2008, 21:01:18 pm »
НАИСТИНА ЛИ Божичкоооо,не мога да повярвам...миииии аз се настроих да се простя с още 600лв...
Ми искрено се надявам в пирогов да го имат.Поне по думите на д-р Владимиров останах с впечатление ,че го имат...в Пирогов
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #8 -: Юни 14, 2008, 22:43:03 pm »
Да в пирогов го има,но пък там вливането е малко скъпичко.
*
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #9 -: Юни 15, 2008, 22:13:32 pm »
НАИСТИНА ЛИ Божичкоооо,не мога да повярвам...миииии аз се настроих да се простя с още 600лв...
Ми искрено се надявам в пирогов да го имат.Поне по думите на д-р Владимиров останах с впечатление ,че го имат...в Пирогов

ето ти една приятна изненада :lol:
попитай в св. Пантелеймон, там вливането е 20 лв., а за Пирогов 100 лв. направо не мога да разбера от де ги натъкмиха толкоз бе
*
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #10 -: Юни 15, 2008, 22:21:11 pm »
утре ще мина да попитам непременно.Още повече ,че св.Панталеймон има и до нас/ в Младост/ и ще ми е близичко...
Re: вливка на интралипид и противозачатъчни
« Отговор #11 -: Септември 23, 2008, 17:37:54 pm »
Момичета моля ви за  малко помощ по повод вливане на интралипид.Значи д-р Тодорова ми каза да отида в Св.Панталеймон в Младост обаче аз се обадих по тел.за инфо и ми казаха че те са ортопедична болница и неправят вливания,това доста ме учуди след като Тодорова  ме насочва там.Сега чета че може и в Пирогов и т.н но нищо незнам-трябва ли да нося лекарството или те го имат,колко струва цялата процедура и т.н.?