0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sneki97

  • *
  • 36
  • това което не ме убива , ме прави по силна
Re: Инициатива на Зачатие или поредната измама?
« Отговор #20 -: Февруари 17, 2009, 22:27:27 pm »
При нас в Пловдив вече ги има,аз също си закупих нямах нужда от убеждаване. В момента в които споменаха "ЗАЧАТИЕ" , аз я държах в ръцете си вече.... Инициативата е страхотна, поздравления ...
Re: Инициатива на Зачатие или поредната измама?
« Отговор #21 -: Февруари 20, 2009, 16:52:00 pm »
тя нагласата е друга щом още от сега се правят разни списъци по различните клиники при неприети условия за фонда каква нагласа да имаме  ние хората от провинцията
Re: Инициатива на Зачатие или поредната измама?
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2009, 07:41:52 am »
тя нагласата е друга щом още от сега се правят разни списъци по различните клиники при неприети условия за фонда каква нагласа да имаме  ние хората от провинцията

Каква викаш е нагласата, няма никакво значение дали си от Каспичан или от Нови пазар, ако си за инвитро и ще искаш да го направиш, така или иначе трябва да започнеш да посещаваш клиника по стерилитет, съответно там ще ти подготвят документи за кандидатстване.Не промявам какъв е този негативизъм.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Инициатива на Зачатие или поредната измама?
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2009, 19:31:25 pm »
да посещава ме такава клиника минали сме всички процедури  даже на 160209 пак ходихме но доктора свива ръце и той незнае кога ще започне да работи тоя прословут фонд
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инициатива на Зачатие или поредната измама?
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2009, 22:50:20 pm »
Ми как да знае на 16-ти като, тогава не са били приключени критериите и набора от документи необходими за кандидатстване. Днес Ани ни представи окончателния вариант, а днес е 23-ти.