0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на PRESS
« Отговор #40 -: Февруари 03, 2008, 15:02:58 pm »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графика на PRESS
« Отговор #41 -: Февруари 08, 2008, 08:44:03 am »
Добро утро, Денис!
След съмненията ми, че може и да се е получило нещо предния месец, се оказва(по мое мнение), че тези високи стойности в началото на цикъла са от претоварване и недоспиване. Това, което сега се питам е, дали да продължа с меренето. Дали ще може да се засече ову независимо от тези аномалии, ако има разбира се такава.  Правя сравнение с предни графики- най-често ову е на 12,13,14 ден МЦ, но има случай и с по-късна като предниа месец-17 ден МЦ. Какво би ме посъветвала.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на PRESS
« Отговор #42 -: Февруари 09, 2008, 08:35:01 am »
За сега графиката ти е добре.
Направи тестове за О., за да не я изпуснете.
Да може претоварването и недоспиването да се отразят на БТ, но пък това е доста субективна преценка.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графика на PRESS
« Отговор #43 -: Февруари 09, 2008, 13:34:50 pm »
Най-вероятно е така.Спях по ниаколко часа и то разкъсано -Баща ми е болен :balk_146:
А и вече реших да не меря. Ще си почина малко, че взех да се депресирам.Все пак трябват двама за да стане бебе, а явно моето момче оше не е осъзнало проблема и си продължава с мастичките и въобще по старо му :coke: :rockon:Снощи се скарахме и мисля, че е по-разумно да изчакам докато той се вземе в ръце (макар да не съм сигурна вече, че това ще стане).
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на PRESS
« Отговор #44 -: Февруари 10, 2008, 09:00:23 am »
За баща ти  - съжалявам, дано по-бързо да се оправи.
За твоето момче - не го притискай никога и ако не понася мисълта за бебе , не говори за това.
Ще видиш че след време, той сам ще започне да пита: Кога ти е О.,... Мина ли вече,... Не ти дошло още нали? и т.н.
На мъжете им трябва време  да осъзнаят нещата и да се почувстват свободни сами да вземат решение..
За да не те загуби ще видиш как бързо бързо ще започне да иска и той бебе. Е не веднага, може да мине месец-два, което не е чак толкова много,  но пък си струва.
Не се прави на сърдита, просто не говори за това и не го притискай.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графика на PRESS
« Отговор #45 -: Февруари 10, 2008, 09:52:25 am »
Не го притискам, Денис.
Той има проблем с пиенето, който не е от вчера и от време на време се отчайвам.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на PRESS
« Отговор #46 -: Февруари 10, 2008, 10:43:30 am »
Какво значи проблем с алкохола? Ако пие по едно уиски/ракия и 1-2 бири на ден, не мисля, че има проблем с алкохола.
Освен това ако няма медицински противопоказания за консумацията на алкохол, какъв е проблема?

Според мен всеки човек по малко трябва да употребява алкохол.
Имам една приятелка, която не може без нейният ксанакс.
От скоро започна да пие по чаша бира /а до тогава не близваше алкохол/ и почти 'отказа' ксанакса.
С това /нейните успокоителни/ се борих повече от 5-6 години.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графика на PRESS
« Отговор #47 -: Февруари 10, 2008, 17:54:52 pm »
Не ми се иска да коментирам тази тема. Смятам че е прекалено деликатна, за да може някой, който не ни познава, да даде адекватно мнение. Примера ти ме успокоява донякъде. Знам че е въпрос на време и че навици градени с години много трудно се променят. Но понякога напрежението си казва думата и ситуацията се изостря. Аз мисля, че известно време трябва да си починем от бебеправенето, защото това гонене на дати също е напрежение. Смятам като тебе, че той ще попита скоро за това : какво става кога е овулацията ти....и прочие. Наистина се интересува и иска силно да имаме детенце. Мъжете ни са такива деца понякога. Трябва много да ги пазим и обичаме :heartbeat:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на PRESS
« Отговор #48 -: Февруари 11, 2008, 09:47:41 am »
Така, търпение и всичко ще си дойде на мястото.
 :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на PRESS
« Отговор #49 -: Февруари 11, 2008, 09:48:48 am »
Така е, търпение и всичко ще си дойде на мястото.
 :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графика на PRESS
« Отговор #50 -: Февруари 11, 2008, 12:42:50 pm »
Така, търпение и всичко ще си дойде на мястото.
 :D

Така така...
Ама ето аз въпреки, че реших да не меря този месец, за да не се натоварвам излишно, не удържах. :D Вчера имах всички симтоми за ову- обилна цервикална слуз, остри бодежи в десния яйчник, мека и високо разположена матка и силно желание за :bed:(не съм убедена, че това е показателно, но при мен винаги е така и си знам, подгони ли ме желание значи съм в ову :oops:) Днес преди да стана (30 мин по-късно) не издържах на изкушението а и термометъра ми беше под ръка. БТ се е покачила. Няма да му споменавам нищо на моето момче. Той забелязва така или иначе промените понякога даже по-добре от мен. Аз ще си меря, защото това ме вълнува. Все пак става въпрос за тялото ми и искам да съм убедена, че поне при мен нещата се развиват добре. Денис, ще съм ти благодарна ако погледнеш графиката ми като понапредне малко. Длагодаря ти искрено, че ме подкрепящ и си тук винаги, когато имам нужда от съвет :balk_21:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на PRESS
« Отговор #51 -: Февруари 11, 2008, 18:11:33 pm »
Ще ти помагам с всичко което мога. :D
Радвам се за теб, че разсъждаваш така и ти се възхищавам за търпението / зная какво ти струва/.
Ще видиш, че търпението винаги се възнаграждава  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум