0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #620 -: Юни 24, 2012, 15:48:35 pm »
s.wasi, аз съм тази с танците :wink:
Шегата настрани, но Александров все ми повтаряше в дебелата глава, че ин витрото не е моето решение. Имам два опита, като втория го направих почи против волята му :oops:
И когато отидох след година отсъствие той доста се намръщи. Мислеше, че пак опит ще правя. Да, ама не. Отидох да види малката точица :D
И той победоносно ми каза- Казах ли ти аз, ама кой да ме слуша :D

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #621 -: Юли 03, 2012, 15:29:02 pm »
Предполагам, че екипа е вече в заслужена почивка!
Нека презаредят батериите и на есен в тази тема да валят само положителни резултати!
Успех, момичета и момчета!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #622 -: Юли 25, 2012, 10:31:21 am »
 Здравей, s.wasi,не съм писала отдавна,но винаги си струва да дадеш надежда. И при мен д-р Александров препоръча да чакаме и не сгреши. След неуспешно ин витро, неуспешна инсеминация и категоричната препоръка на доки да не правя второ ин витро забременях спонтанно само три месеца след като той ми обеща да се случи. За съжаление първата ми бременност приключи бързо (мисед), но въпреки страховете ми само два месеца по-късно бях бременна с моето слънчице,което чаках да зачена точно 2 години - 2 години, прекарани в лаборатории и генекологични кабинети. Моето момченце вече е на шест месеца и осмисля всеки ден, в който съм се борила да го има :) Стискам ви палци, момичета, всяко усилие си заслужава, вярвайте и очаквайте! :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #623 -: Август 07, 2012, 21:17:29 pm »
  Отиваме на планина .
 Наесен на поправителен...за кой ли път :lol:
 Надявам се да освежим всичко,че бая подгряхме това лято-не се живее -жега .
 
  :grouphug:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #624 -: Август 08, 2012, 08:52:19 am »
Искрено ви завиждаме!!!! :) Пожелаваме ви незабравими "прохладни" мигове и вечери! :wink: В какво посока сте?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #625 -: Август 09, 2012, 20:32:37 pm »
 Родопи,близо до Пловдив :D  Пътуваме на 13-понеделник. Дано всичко мине добре,определено няма да ми се пребира :lol:
 На есен в Истанбул на лекарствен туризъм   :P
На всички пожелавам Здраве и много късмет през Новия сезон !!!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #626 -: Август 13, 2012, 15:37:48 pm »
Момичета имам един въпрос-в сряда АГ ще работи ли.Нали е празника на Варна.Ние скоро стартираме нашия първи и надявам се последен опит.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #627 -: Август 13, 2012, 16:03:31 pm »
Оооооох,прохладата и красивата зеленина на Родопите..... 8)Миналата година видяхме 1/100 от тая красота. А колко други кътчета прекрасни чакат из цяла България....??? :)
Гучи,последен ще е този опит!  :wink: Той Док рядко повтаря! Само в "специални" случаи. :lol: За работния ден -не мога да помогна,но не мисля ,че клиниката  се влияе от празниците,та били те и на Варна!! :lol: :lol: И на "по-тежки" празници Док е бил на работното място!
« Последна редакция: Август 13, 2012, 16:11:41 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #628 -: Август 13, 2012, 16:06:45 pm »
Рачо от твоите уста в божиите уши.Ние също преди опита ще се разходим за пореден път из Родопите.Моя мъж е от там и наистина е приказно красиво.Въпреки че вече почти всичко сме видяли там прохладата на планината и красотата е незаменима.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #629 -: Август 13, 2012, 20:39:11 pm »
Момичета,клиниката започна ли вече процедурите?Питам защото и аз трябва да продължа поредната процедура и не съм звъняла още в клиниката да питам дали са започнали.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #630 -: Август 13, 2012, 21:17:30 pm »
  Привет от мен-нас :)
Тук е най-най за почивка.Леко хладно вечер,денем -басейн ,спа ,спорт и леки разходки---това му трябва на човек! :)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #631 -: Август 13, 2012, 22:36:53 pm »
Ili,ти да не си във Велинград?Ако да мога да ти покажа какви бебета "прави" Док:)))Малко ревливичко ни се падна,ама рекламации не приемат:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #632 -: Август 14, 2012, 01:04:08 am »
Малко ревливичко ни се падна,ама рекламации не приемат:))


Да добавя: Само поправки  :lol:  :lol:  :lol:  приемат
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #633 -: Август 14, 2012, 06:56:43 am »
 Не,на  ЕКО Хотел Здравец,до Пловдив.Чудно  е  !!!
 :bighug:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #634 -: Август 20, 2012, 10:33:30 am »
Здравейте, как сте, как я карате през отпуските?

Аз понеже си разсъждавам сама и правя разни схеми се чудя ако може по вещите да ми поразяснят док дали прави комбинация на ембриони от естествен цикъл със замразени и дали би се навил на такъв вариант.
Много бих се радвала ако някой сподели за успешна бременност от замразен трансфер, че май до сега не съм попадала.
 :bighug: :bighug: :bighug:
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #635 -: Август 21, 2012, 22:17:34 pm »
Здравейте  момичета и момчета !
вчера пуснах профилактично хормончета на 3-4 ден.Мисля ,че са добри.Пуснах и АМХ,но той ще излезе по-късно.Трябва ли да пусна и прогестерон на 20-и ден ?
Днес бяхме на Аквапарк  и ако пусна пролактина :lol:  ще  е...
Насочваме се за поредния,дано последен опит .
Ето ги резултатите ми,какво мислите?
LH 4.79 мъже 1,1 - 7,0 mu/ml жени фоликулярна фаза 1,5 - 8,0 mu/ml жени овулаторен пик 9,6 - 80,0 mu/ml жени лутеална фаза 0,2 - 6,5 mu/ml жени менопауза 8,0 - 33 mu/ml
FSH 6.86 мъже 1,7 - 12 mu/ml жени фоликулярна фаза 2.9 - 12 mu/ml жени овулаторен пик 6,3 - 24 mu/ml жени лутеална фаза 1,5 - 7,0 mu/ml жени менопауза 17 - 95 mu/ml
Estradiol 102.4 мъже <62 pg/ml жени фоликулярна фаза 18 - 147 pg/ml жени овуларен пик 93 - 573 pg/ml жени лутеална фаза 43 - 214 pg/ml жени менопауза <58 pg/ml
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #636 -: Август 22, 2012, 17:00:49 pm »
Здравейте,чета ви отдавна,престраших се да пиша най-после.

Мисля да започна втория си опит ИКСИ при др Александров през септември.Дали докторът е вече на работа ? Утре мисля да си пусна хормоните на 3 ден...и се чудя дали да му се обадя преди това?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #637 -: Август 22, 2012, 17:15:36 pm »
Здравейте,чета ви отдавна,престраших се да пиша най-после.

Мисля да започна втория си опит ИКСИ при др Александров през септември.Дали докторът е вече на работа ? Утре мисля да си пусна хормоните на 3 ден...и се чудя дали да му се обадя преди това?
Привет Лагримита! Да,д-р Александров е вече на работа.Пусни си хормоните като искаш,пък може и да му звъннеш да доуточните нещата.Късмет с този ти опит и положителен тест :)
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #638 -: Август 22, 2012, 17:19:33 pm »
Ili,ти да не си във Велинград?Ако да мога да ти покажа какви бебета "прави" Док:)))Малко ревливичко ни се падна,ама рекламации не приемат:))
Теди, ние живот и здраве ще идваме до Велинград към началото на октомври. Надявам се поне един ден да сме с Митака, може да се видим, ако имате време.

Утре мисля да си пусна хормоните на 3 ден...и се чудя дали да му се обадя преди това?
Аз бих се обадила преди това.

Успех на всички, стартиращи процедури!  :bighug: :bighug: :crossfingers:

Shoko, аз познавам една страхотна руса принцеска от ЗЕТ при д-р Александров, мисля след един неуспешен опит при него. Ще разровя да видя какъв беше ника на момичето, но има нейни постове в предните теми на АГ Варна.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #639 -: Август 22, 2012, 17:44:00 pm »
Аз като че ли се страхувам повече за този опит и от една страна нямам търпение да започна опита,от друга се чудя как да не отида в клиниката,че като вляза и ми се "обръща" всичко....явно съм доста объркана:(

На някои от вас да му предстои сега на есен пореден опит?Как се чувствате?