0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #840 -: Декември 09, 2010, 11:55:24 am »
...преди три години се възползвах от час при д-р Стаменов/тук едно момиче си го беше отстъпила/ ...При прегледа ми каза "миомен възел" ,да запиша час за цветна снимка.Три месеца не можех да се доредя и си казах,че това е безобразие...
  След три годин ми се наложи да се върна при него и в момента резултата е на лице в коремчето ми след първи опит и отново доказан и премахван възел.През загубените години имам три опита инвитро в две клиники и никой не сметна за необходимо да каже,че имам възел,който най-вероятно пречи...

  Изводите си направете сами.Моето негодувание на моменти също е било голямо,но в момента ,в който реших,че категорично това е мястото,разбрах,че нищо няма да се получи с припряност и нерви...
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #841 -: Декември 09, 2010, 12:00:09 pm »
До обяд въпросният телефон е в ембриолозите не виждам как те ще помогнат. След това същият този телефон е в някой от лекарите и имайки предвид натовареността на графика едва ли като звъннеш може веднага да ти дадат сведение за биопсията. Не знам какво да ви посъветвам.
Евита,четейки постовете ти оставам с впечатление, че недоволството ти спрямо клиниката е доста по-голямо от удовлетворението, че се лекуваш при един от най-добрите специалисти. Не искам да се превръщам в PR на Малинов, но подобни изявления биха заблудили доста момичета особено новите.

П.С. и в никакъв случай нямам желание да влизам в лични конфронтации.
КЪДИ, аз също искам да ти обесня,че не искам да влизам в конфронтации с теб или когото и да било,но ако момичето напише смс на този телефон , когато после е в някой от лекарите има вероятност да реагират като прочетат и да и се обадят.Всички знаем,че ако не направим ние необходимото, за да се свържем с някой от лекарите няма начин те сами да се присетят,че еди кой си чака обаждане за резултат от нещо си... Това че ти имаш възможност да отидеш по всяко време до клиниката не означава , че ние останалите , които сме далеч можем да го правим.Щом докторката и е казала да не записва час, а да се обади значи така трябва да направи!
Не мисля , че заблуждавам когото и да било така че те моля да внимаваш с квалификациите!Именно от опит знам , че връзката с телефоните на докторите е твърде трудна,да не кажа почти невъзможна или свързана със страшно много усилия и опити !!!
П.С.Аз съм от хората , които споделят както негативите така и позитивите.Не мога да си затварям очите и устата , когато смятам , че нещо не е както трябва без значение дали ме лекува най-добрият или някой друг!Обичам да съм пряма и искрена , а дали това ти харесва или не въобще не ме вълнува!
П.П.С.Не знам къде видя/прочете , че съм поставила под съмнение работата на д-р Стаменов?!?
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 12:02:42 pm от evita1717 »
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #842 -: Декември 09, 2010, 12:07:23 pm »
Момичета, моля ви не исках да създавам напрежение, просто си мислех, че някой се е сблъскал с подобно нещо и може да каже нещо по въпроса, защото за първи път чакам такъв резултат и ми се видя доста дълъг периода от време при положение, че изрично ми казах да чакам обаждане и също така съм от две години и половина в клиниката и вече ме знаят коя съм!!!Но няма значение ще почакам може към края на седмицата пак да звънна на секретарките или на докторите и  така ще се докопам накрая до резултата! osi_9
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #843 -: Декември 09, 2010, 12:08:38 pm »
Евита и в никакъв случай нямам желание да влизам в лични конфронтации и никога не съм твърдяла, че подлагаш на съмнение работата на доктора.
Смятам темата за приключена.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #844 -: Декември 09, 2010, 12:11:00 pm »
Евита и в никакъв случай нямам желание да влизам в лични конфронтации и никога не съм твърдяла, че подлагаш на съмнение работата на доктора.
Смятам темата за приключена.
КЪДИ, няма как да е лично каквото и да било тъй като форумът едва ли е личен контакт ...
За мен е приключена със сигурност!

anajens , не се притеснявай,ти просто потърси отговори!Успех ти желая и дано резултатът от биопсията ти е добър! :wink:
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 12:12:44 pm от evita1717 »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #845 -: Декември 09, 2010, 16:02:43 pm »
Бихте ли споделили какви лекарства са ви изписали след трансфера?Не,4е се сьмнявам в док.,но при пьрвата процедура в др.клиника ми бяха изписали куп лекарства по списьк+фраксипарин,а сега само 2*3 утрогестан,3*2 но шпа,медрол,естрофем*2 на ден и неофолик
В4ера бях на трансфер и се притеснявам да не пропускам не6то!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #846 -: Декември 09, 2010, 16:05:52 pm »
Бихте ли споделили какви лекарства са ви изписали след трансфера?Не,4е се сьмнявам в док.,но при пьрвата процедура в др.клиника ми бяха изписали куп лекарства по списьк+фраксипарин,а сега само 2*3 утрогестан,3*2 но шпа,медрол,естрофем*2 на ден и неофолик
В4ера бях на трансфер и се притеснявам да не пропускам не6то!

При мен са същите + други :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #847 -: Декември 09, 2010, 16:50:39 pm »
Да де,кои са другите ме интересува,за6тото пьрвия пьт бях с доста пове4е!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #848 -: Декември 09, 2010, 17:02:48 pm »
При мен е Фраксипарин 0.4 и Елтирокс 50.
Но,те са специфи4ни за всеки слу4ай.
Това, което са ти изписали е стандартното ,ако може да се каже.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #849 -: Декември 09, 2010, 17:50:50 pm »
O Вале какви хубави линийки си сложила!Браво!Голям боец си ти!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #850 -: Декември 09, 2010, 18:04:18 pm »
Ами аз сьм с хашимото и го припомних,като ми изписваха лекарствата,пия си по принцип л тироксина,но ми направи впечатление,че Шефкетова изобщо нищо не спомена по вьпроса.А на генетичните нямах тромбофилии,но при пьрвото икси ми бяха изписали и фраксипарин.

Моля, не замествай букви с цифри, защото четенето става невъзможно. Малко по-грубо изглежда и името на лекар, написано да започва с 6.

lemon
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 08:56:10 am от lemon »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #851 -: Декември 09, 2010, 22:08:16 pm »
Здравейте момичета, някой знае ли колко време горе долу след секцио, може да се направи следващ опит инвитро?
Благодаря ви предварително!




Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #852 -: Декември 10, 2010, 08:30:40 am »
Здравейте момичета, рано рано имам един въпрос. Правих хистероскопия през октомври. Първия МЦ след това ми дойде нормално, но следващият започна много рано-около 20-21 ден. Да уточня само, че при мен МЦ е на около 24-26 дена, въпреки че след ИКСИ-то беше се удължил на около 29. Започна едно леко зацапване на 20/21 ден. Даже не слагах превръзка. Реших, че е някаква аномалия, но не съм питала докторите. Но май този месец се повтаря същото. При някой случвало ли се е и знае ли на какво може да се дължи? Аз ще питам Док за това, но започнах да се притеснявам какво става с лигавицата на матката. Имах 2 промивки след хистерото, но не са ме викали на контролен преглед.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #853 -: Декември 10, 2010, 09:55:57 am »
Vali, честита нова линийка :) Страхотно!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #854 -: Декември 10, 2010, 13:59:26 pm »
Благодаря ви.

Аз пиша 4 и едно,две и шест ,защото Гого ми заля лаптопа и не работят някой клавиши.
Съжалявам :?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #855 -: Декември 10, 2010, 14:35:29 pm »
Честито и от мен, Валка!

Това за буквите и цифрите не е към теб, поста на момичето съм го оправила, защото много грозно ми се видя "6ефкетова"  8O
Нищо лично към Дани42, разбира се.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #856 -: Декември 10, 2010, 16:34:33 pm »
Искам да попитам, при започване на процедура ИКСИ, кога се обаждате за записване на час. В деня когато ви е дошъл цикъла ли?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #857 -: Декември 10, 2010, 17:18:01 pm »
Vali :) ,поздравления  !Наистина си боец!много щастливи и радостни  :cloud9:


*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #858 -: Декември 10, 2010, 20:26:09 pm »
Здравейте момичета, някой знае ли колко време горе долу след секцио, може да се направи следващ опит инвитро?
Благодаря ви предварително!


Препоръчват период на възстановяване 2 години.Това важи и за естественото забременяване...
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #859 -: Декември 10, 2010, 20:30:05 pm »
За инвитрото след секцио не съм лекар,но мисля,че трябва да мине доста време както се препоръчва забременяване най-рано около две години след секцио за да се възстанови матката за да може да износи нов плод и т.н.Но си има и изключения и то не малко.
Мисълта ми беше да се възстановиш преди да правиш опит който надявам се ще е успешен.
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 20:32:01 pm от asi73 »