0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gery_77

Защо триете теми,  които не са ви по вкуса? На доста хора сигурно много други теми не им харесват, но стоят. Не ме интересува Щерев, той си изпроси сам всичко което се изписа за него, и не му е било приятно със сигурност, но няма нищо изтрито за никой друг, защо триете моята тема? В нея няма нищо измислено и не е просто клюка а самата истина. Нека нората знаят какво представлява прехваленото докторче.

Редактирано от Мели.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ако не беше долно и жалко изказването ти щеше да е много смешно. не знам кой ти е изтрил предишната тема, но ако е била същата или подобна мога да си отговоря защо е била изтрита. тук никой не трие дори мнения камо ли теми без повод.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Гери, първо честито бебче, да ти е живо и здраво и всичко да върви при вас по мед и масло :lol: Явно много си се измъчила и д-р- Стаменов не е бил твоя човек. Но вече 2-3 момичета  тук се похвалиха  с бременност и то от първи път при него. Просто  шанса ти е бил на друго място. Недей така да сипеш снедостоверни клевети и странни клюки. Много злоба и ненавист има в постинга ти и нищо конкретно за теб и историята ти. Честно казано разбирам модераторите ако са те трили, не казваш нищо полезно, нищо градивно, нищо истинско, нищо лично , а тук всеки в подробности разказва и обеснява защо мисли еди какво си. Ако не беше бременна бих била доста по-остра. Все се питам как може някой бременни жени да носят толкова злоба в себе си, не помагаш на никой, а вредиш на себе си и на бебето. Успех и по-спокойно :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Това е отвратително не Ви прави чест да оплювате който и да било лекар по този начин.
Освен това като не сте била доволна как така стояхте три години при д-р Стаменов.Три години са време в което сте можела да обиколите стотици други лекари.Освен това няма миродавно мнение за определен човек дори и да е перфектен винаги ще се намери някой който да не го харесва.Това е Ваше мнение и между другото единственното подобно което съм прочела в нета за д-р Стаменов.
Дълбоко се съмнявам в това че някой от колегите му са го оплювали по този начин.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Същото предупреждение и тук, както и в дир.бг:
Няма такова понятие "свобода на словото в интернет". Има правила за участие в определен форум, те са ясно дефинирани и всеки участник, който посещава даден клуб, се съгласява предварително с условията му.

По отношение на конкретната тема.
Първо, темата не е изтрита, а е преместена и по тази причина невидима за редовия потребител.
Второ, в темата има няколко откровени лъжи.
Трето, смятай това за предупреждение, след което ще последва бан.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Гери, подобни изказвания по отношение на който и да е лекар, било д-р Стаменов или друг, не правят чест никому  :cry: Твърдо съм против да се влага прекалено много лично отношение и да се говорят неща, които в най-добрия случай са само лични впечатления или дочути от някъде и съвсем необосновани коментари. Да не говорим, че в твоя постинг има изявления, които просто не биха могли да подлежат на обсъждане изобщо!!!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Цитат на: poli-m
Ще ми бъде интересно ако разкажеш истинската си история-какви процедури си правила при него,стимулации,лекарства и т.н.


Дълбоко се съмнявам, че има "истинска история".


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Мели, махайте я направо тази простотия и толкоз, напълно сте в правото си :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Цитат на: Eli7
Мели, махайте я направо тази простотия и толкоз, напълно сте в правото си :wink:


Ами Ели, аз като един наивен човек вярвам, че ако на някого нещо му се обясни добронамарено, то той може би ще разбере какво му се казва. А понеже е нерегистриран потребител, няма как да му пратя лично съобщение.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Във връзка с това....защо не се направи така че да пишат навсякъде само регистрирани потребители....да може да се разглежда от гости, но право на писане на мнения да имат само регистрирани ??? Не мислите ли че така ще се спестят доста безмислени теми.Ако не друго поне няма да има Н на брой писания от разни гости,които водят до тотално объркване (имаме такава тема с 3 броя гости :roll:  :wink: ), защото не всички които влизат без регистрация си пишат някакъв ник.
Колкото до темата...винаги е имало и ще има такива теми за един или друг лекар....това няма как да се избегне.....но все пак всеки има право на мнение и мисля че крайните мерки не са решение на ситуацията.
*
Рози, ами нали се стараем да улесним и технически по-бавно ориентираните момичета да не губят време докато се научат как да си направят регистрация. Отделно има хора, които просто наминават през форума, биха могли да помогнат с мнение, но нямат време да се регистрират заради едно мнение само и т. н.
Освен това регистрацията е свободна и едва ли би попречила на някой ако е решил да обижда някой друг ...
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Цитат на: BLACK_ROSE
Във връзка с това....защо не се направи така че да пишат навсякъде само регистрирани потребители....да може да се разглежда от гости, но право на писане на мнения да имат само регистрирани ???

Да, обсъждали сме такъв вариант, но не е кой знае какво решение - ето примерно в дира пишат само регистрирани и какво - една регистрация се прави за 3 секунди.

Цитат на: BLACK_ROSE
Колкото до темата...винаги е имало и ще има такива теми за един или друг лекар....това няма как да се избегне.....

Така е, но конкретно тук трявба да е ясно, че не бива да се обсъждат сексуалната ориентация, семейното положение и изобщо да се изнасят лични данни.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
не съм казала че ще попречи да се казва това или онова,Дони :P   :roll:  :wink:  написах го в унисон с това на Мели че няма как да прави ЛС на момичето поради факта че не е регистрирано. В крайна сметка няма как да се варди постоянно и да се трие нали.....По темата за Веселин Пенков се изписа какво ли не,но там нищо не се трие....който е решил да пише нещо ще го напише...няма спасение от това. Имало е и други теми в които са се изписвали откровенни глупости и очеизвадни лъжи, но не се е стигало до триене на постинг.....Трудно е да се контолира нещо, което не подлежи на контрол...:roll:Колкото до това какво точно се е засягало в поста на момичето вече не се вижда, нали....защото е изтрито :roll: :wink:  ...по добре заключете темата, защото няма идея да седи така.......поне според мен де.