0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #800 -: Май 12, 2015, 09:15:54 am »
Незнам какво се случва с мен, вчера ми дойде на 24ти ден  8O 8O 8O Явно е от естрадиола...с друго не си го обяснявам...


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #801 -: Май 12, 2015, 15:35:37 pm »
Здравейте момичета!Правих си изследвания и се оказа ,че пролактина на 3-тия ден ми е под нормата 0,01ng/ml.Според ваз това голям проблем ли е и дали на какво оказва влияние.Как да го вдигна  и н.т??
Моля Ви дайте ми съвет?!
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #802 -: Май 12, 2015, 18:16:04 pm »
Незнам какво се случва с мен, вчера ми дойде на 24ти ден  8O 8O 8O Явно е от естрадиола...с друго не си го обяснявам...



Възможно е напълно,освен това и пътуването,смяната на климата също може да са причина.
Не се притеснявай,важното е,че го има...



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #803 -: Май 13, 2015, 01:08:50 am »
Здравейте момичета!Правих си изследвания и се оказа ,че пролактина на 3-тия ден ми е под нормата 0,01ng/ml.Според ваз това голям проблем ли е и дали на какво оказва влияние.Как да го вдигна  и н.т??
Моля Ви дайте ми съвет?!
TITKO, според мен е редно да изследваш хормона още веднъж, за да се изключи лабораторна грешка и ако се потвърди тази ниска стойност, консултация с ендокринолог.
Също за тази стойност на Пролактина може да повлияят някои медикаменти и билки.
« Последна редакция: Май 13, 2015, 07:27:42 am от marsi »

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #804 -: Май 13, 2015, 15:48:33 pm »
Момичета днес след 1 ден закъснение видях двете чертички.Страх ме е да се зарадвам ,защото още не ми е спокойно след като знам какво стана преди 4 месеца .Моля се на Бог този път всичко да е нормално .Поне за сега нямам кървене ,малко ме е страх да не прокървя пак.Само от време на време рязко ме заболява долу ама по-силно от ПМС ?Предният път нямах такива болки.Стискам палци на всички вас и ви пожелавам това което искате да се сбъдне,само трябва да не спирате да вярвате.
« Последна редакция: Май 13, 2015, 15:58:13 pm от Shannel »
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #805 -: Май 13, 2015, 16:12:27 pm »
Момичета днес след 1 ден закъснение видях двете чертички.Страх ме е да се зарадвам ,защото още не ми е спокойно след като знам какво стана преди 4 месеца .Моля се на Бог този път всичко да е нормално .Поне за сега нямам кървене ,малко ме е страх да не прокървя пак.Само от време на време рязко ме заболява долу ама по-силно от ПМС ?Предният път нямах такива болки.Стискам палци на всички вас и ви пожелавам това което искате да се сбъдне,само трябва да не спирате да вярвате.


Супеееееер
Ти също вярвай,че всичко ще бъде наред,изчакай около десетина дни и направи кръвен тест.
Стискам силно палчета да няма проблеми,но гледай да се успокоиш колкото ти е възможно.



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #806 -: Май 13, 2015, 19:27:15 pm »
Честито, Шанел! Не знам какво е станало преди 4 месеца, но този път ще има щастлив завършек! Спокойно, без страх и паника, с повечко почивка и настроение, пожелавам ти успешни 9 месеца и сладко бебче на финала :)

Далинда и при мен подрани този месец, а нищо не съм взимала. Чакам с нетърпение 18ти, когато имам телефонна консултация с имунолог... Дано да се открие проблема при мен и да има лечение... Онзи ден ходих да ми вземат кръв от вената (за туберкулоза, защото категорично отказах да ми правят токсично Манту). Много беше внимателна сестрата, и следа от взимане на кръв нямам по вената, а няколко часа по късно, в крака ми зад коляното огромна болезнена бучка (съсирек), а уж нямам тромбофилия. За втори път получавам тромб в крака след взимане на кръв, а изследванията за болести със съсиреци са ми нормални.... Пффф
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #807 -: Май 13, 2015, 22:45:59 pm »
Shannel, чудесна новина, много се радвам!   :D 

Ако се появи зацапване, веднага се свържи с лекаря си, евентуално за назначаване на терапия с прогестеронов медикамент. Желая ти лека и спокойна бременност!  :D  yahoo_17

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #808 -: Май 14, 2015, 08:41:52 am »
Shannel , чудесна новина , стискам палци всичко да е наред.
 Дръж ни в течение и ние да се усмихваме заедно с теб. :goodluck:

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #809 -: Май 14, 2015, 09:01:44 am »
Shannel, честито!
Изхвърли всички лоши, натрапчиви мисли от главата си и се радвай на щастието, че в теб расте един нов живот, за който ще си всичко  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #810 -: Май 14, 2015, 09:17:35 am »
Shannel,честито и от мен! :D
marsi,благодаря ти мила.Аз званях на моета докти и тя ми каза ,че имало проблем в лабораторията и това със сигурнос не е резултата ми и че щели да го повторят отново.И вече съм спокойна -6,09-пролактин.Сега се поуспокоих и продължавам с цв.снимка и т.н.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #811 -: Май 14, 2015, 09:41:24 am »
Шанелче, тихичко честито,мила :)  :bighug: Всичко ще е наред :)  :bighug: Леко бременеене и здраво бебче на финала :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #812 -: Май 14, 2015, 09:59:17 am »
Благодаря ви момичета за подкрепата.Имах нужда.Ще разчитам на вас ,тъй като този път съм казала ,че освен  на вас и на мъжа ми на никой друг няма да кажа.Успех на всички ..Lup  повлече крачета дай боже още хубави новини.
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #813 -: Май 14, 2015, 10:09:32 am »
Shannel честито и от мен, макар да не знам какво е било преди, но този път всичко ще бъде наред на бебо му трябва спокойствие затова се опитай максимално да му го дадеш...  :sleepingbabygirl:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #814 -: Май 14, 2015, 14:57:56 pm »
Shannel, честито! Лека бременност и здраво бебче ти желая! :bori_011: :bori_002:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #815 -: Май 14, 2015, 23:04:53 pm »
marsi,благодаря ти мила.Аз званях на моета докти и тя ми каза ,че имало проблем в лабораторията и това със сигурнос не е резултата ми и че щели да го повторят отново.И вече съм спокойна -6,09-пролактин.Сега се поуспокоих и продължавам с цв.снимка и т.н.
Радвам се, че всичко е наред с това изследване :)
успех в следващите!
« Последна редакция: Май 14, 2015, 23:06:36 pm от marsi »

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #816 -: Май 17, 2015, 16:15:31 pm »
Момичета пак съм при вас.Днес след 6 дена закъснение и 4 теста положителни днес прокървих и направо си ми дойде.Явно нещо не е наред .За 4 месеца два пъти хващам и не се развива.Утре ще ходя при друг доктор и се моля вече някой да ме вземе на серизоно.Защото предният път ми казаха ,че е нормално да не стане 1 път ,явно не е нормално.По мое мнение ми е нисък прогестерона и ми е тънка явно лигавицата.Вече днес нямам никакви симптоми на бременност.Този месец смятам да пускам вече някакви изследванния.Яд ме е че не почнах да пия Дуфастон след 1 тест
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #817 -: Май 17, 2015, 23:02:57 pm »
Shannel много съжалявам  :x :x :x Тъкмо се зарадвахме, че те изпращаме  :(

 Ти в коя клиника си в момента? Къде мислиш да отидеш? Пусни си хормони на 3ти ден, ако не си още, аз добре че ги направих миналия месец и сега съм подготвена като ходя по клиниките в София...


Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #818 -: Май 18, 2015, 09:44:39 am »
Здравейте ,момичета ,следя ви  и  виждам ,че има доста голяма активност -радвам се ,че малко по малко всяка вижда 2те чертички :)  хайде скоро всички да излезнете от тази тема и само да я наблюдавате :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #819 -: Май 18, 2015, 10:11:10 am »
Shannel,мила , обадили се на лекар. Направи пак тест . Не искам да давам напразни надежди,но все пак може да има шанс  :bighug:
<br />