0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #20 -: Януари 08, 2009, 19:52:05 pm »
Нищо лично към никой момичетано нека доктора и прецени най-доброто за нея?И ако не сме го преживели от опит да не я тревожим, кой какво чул.

Нищо лично и от мен, но тук никой не говори глупости от сорта пък аз чух от еди кой си, пък той от еди кой си. Става въпрос, че Силвия се е притеснила от евентуална редукция, което всъщност не е интервенция като да ти вземат кръв от пръста и наистина си крие рискове, нека знае за тях. Както явно вече знае за риска от многоплодна бременност.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #21 -: Януари 08, 2009, 19:58:28 pm »
 :)
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #23 -: Януари 08, 2009, 21:11:44 pm »
Силве аз сам на 36 години,за пьрви пьт реших да направя инвитро след 10 години стерилитет и 7 операции . То4но поради тази при4ина док ми вьрна 3 ембриона  и се молехме поне едно да се хване ,а сега сьм бременна в 8г.с. с тризнаци. Пациентка сьм на д-р Александров и ми каза 4е неправи редукция заштото това се сравнява с пункцията пак под упоика после лежане поне 10 дни все едно отново са ти направили трансфер и аз реших да ги оставя и трите  дано се развиват добре само това се моля-Господ така е решил! Желая ти кьсмет каквото и да решиш!
:)
*
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #24 -: Януари 09, 2009, 08:52:11 am »
Силванче, аз бих послушала д-р Стаменов - той е, човека, който може да прецени и претегли риска от двете неща. Успех ти желая и здрави бебета на финала!!! Зная, че всичко ще е наред!

Поздрави!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #25 -: Януари 09, 2009, 13:37:31 pm »
Доколкото имам спомени за случая на Силвия ,тя беше записала че в картона и е отразено "много лошо изразена двурога матка".Докторо си е много прав като иска да обмисли вариянта за редукция при такъв проблем.Стискам палци всичко да е наред и си слушай само доктора - той е най-добрия.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #26 -: Януари 09, 2009, 14:01:58 pm »
Кога е редукцията на Силвето?
Вчера при д-р Стаменов имаше едно момиче.Дали не е тя?
Той беше доволен като излезе .


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Aubergine

Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #27 -: Януари 09, 2009, 15:24:40 pm »
Може би ако искаше са сподели - момичето щеше вече да го направи.
Очевидно не желае, така че няма смисъл да коментираме, че чак и да се посдърпват някои.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #28 -: Януари 09, 2009, 18:06:34 pm »
Може би ако искаше са сподели - момичето щеше вече да го направи.
Очевидно не желае, така че няма смисъл да коментираме, че чак и да се посдърпват някои.

Момичето вече е споделило като е пуснало тема. Не виждам някой да се е посдърпвал тук.От къде пък тези изводи?  :ask:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #29 -: Януари 09, 2009, 18:18:15 pm »
Мисля че сме тук за да си даваме савети , да си споделяме и помагаме! Aubergine  нямаме нужда от адвокат!Какво е това злокобно изречение стига с негативите?! след, като темата я има  ще пишем заштото моЖе да бЬде полезна на много жени с този проблем а не само на този които я е сьздал ,а Силвето ако реши нека ни пише !
:)
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #30 -: Януари 09, 2009, 18:27:45 pm »
Не мисля че Силвия не желае да пише,нали все пак е пуснала тема в която да се опитаме да и помогнем със съвети,подкрепа и т.н.Може би в момента и е доста притеснено  и не и е до писане но съм сигурна че ще пише скоро,какво е положението,дано да са добри новините :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    Aubergine

Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #31 -: Януари 09, 2009, 18:52:25 pm »
Нефертити, кое му е злокобното в изречението ми? Какви негативи? 8O
Просто ми направи впечатление, че я коментираме сякаш я няма, при положение, че не пише.
Извинете, че съм прозвучала злокобно и адвокатски, и аз искам всичко да е наред при нея, тя ми беше писала на лични, защото се беше объркала, че аз съм правила редукция и я мислех какво става!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #32 -: Януари 09, 2009, 19:20:37 pm »
Това е една много тежка тема. Решение, което всеки сам трябва да направи, да избере какъв риск да поеме и не само пациетна, а и лекаря да прецени кое е по-доброто. Много голям процент от бременностите с тризнаци завършват твърде рано и поради липса на достатъчно ковиози, недоносените бебета не могат да оцелеят. Ясно е че всеки който е чакал по-дълго не иска да мисли за редукции. На редукцията рисковете вече сте ги споменали за това няма да пиша за тях.
Нека изчакаме, когато има резултат при Силванче тя ще си каже какво е положението.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #33 -: Януари 14, 2009, 10:36:23 am »
Момичета, здравейте на всички.
На 8. беше редукцията ми, бях в 9 г.с., всичко мина добре, но понеже си лежах до днес, а вкъщи нямам компютър, чак сега чета темата.
Ходих днес на преглед, всичко е наред, едното ембрионче почти е изтеглено, има малка част останало от него, след две седмици пак ще ходя да ме видят.

Много ви благодаря, че сте ме съветвали и сте мислили за мен през това време, ще ви държа в течение!

Лек ден!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #34 -: Януари 14, 2009, 10:42:39 am »
Браво Силванче, лека и безпроблемна оттук нататък!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #35 -: Януари 14, 2009, 11:37:29 am »
успех от тук нататък и безпроблемнна бременност докрая.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #36 -: Януари 14, 2009, 13:03:41 pm »
Браво Силве.Сега повече почивка и успешен финал! :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #37 -: Януари 14, 2009, 13:08:49 pm »
Силве много се радвам че се появи и всичко е наред,дано така да е и до края,стискам ти палци  :crossfingers:

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #38 -: Януари 14, 2009, 17:03:18 pm »
Успех и лека бременност и от мен  :D
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: редукция при д-р Стаменов.
« Отговор #39 -: Януари 14, 2009, 18:23:11 pm »
Силванче, радвам се, че всичко е наред! Желая ти лека бременност и здрави бебенца накрая!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!