0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #120 -: Март 08, 2013, 15:29:53 pm »
Да кръвния е най - сигурен, в понеделник ще пусна един да видя ..дано да се е получило.Притесняваме само едно...липса на признаци и за цикъл и за бременност, то пък едно нещо така да не ми помогне, досега  всички месеци все  бременни симптоми имах, докато сега нищо  :ask:
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #121 -: Март 11, 2013, 18:07:23 pm »
Здравейте момичета.Нова съм тук и чета редовно публикацийте.
Значи,вече повече от седмица ми закъснява месечния цикъл,имам ужасни болки в яйчниците,зърната ми са изключително чувствителни и съм много раздразнима и цялата съм подута.Преди няколко дни имах и необичайни за мен болки около пъпа.За тест мисля да изчакам още няколко дни,въпреки че съм почти 90% сигурна в резултата.
Ако някой сподели мнение ще съм много благодарна.Благодаря би искрено  :)
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #122 -: Март 11, 2013, 18:51:00 pm »
Demetra, след повече от седемдневно закъснение кръвния тест ще бъде категоричен. Няма смисъл да мислим върху хипотеза, която само за часове може да се превърне във факт.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #123 -: Март 11, 2013, 19:37:24 pm »
avallon,благодаря за отговора.Мисля,че трябва в най-скорошно време да тичкам за кръвен тест
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #124 -: Март 11, 2013, 21:51:04 pm »
avallon,благодаря за отговора.Мисля,че трябва в най-скорошно време да тичкам за кръвен тест
След такова закъснение мисля, че спокойно можеш още утре да си направиш обикновен, уринен тест. След това, разбира се можеш да направиш и кръвен. :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #125 -: Март 12, 2013, 09:56:18 am »
Здравейте момичета,

И ние със мъжът ми правим опити за бебче от началото на годината.
По принцип цикъла трябва да ми дойде на 17-ти в неделя.
Аз обаче нямам търпение естествено и сутринта си направих тест Престо за ранна диагностика - отрицателен. ( 8-9 дни след предполагаема овулация). А иначе и аз имам тези ранни бременни симптоми - имам запек цяла седмица, не мога да спя ( обаче си имам и притеснения в работата), имам придърпване долу ниско и гърдите ми са станали бомби. Ходя често до тоалетната, дори и през ноща. ( нещо, което не ми се е случвало от предишната бременност).Знам, че тези всички симптоми са и симптоми на ПМС, обаче така искам да е бременност и едвам че дочакам още 5 дни...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #126 -: Март 12, 2013, 11:47:59 am »
За нещастие се оказа фалшива тревога,просто закъснение и още един неуспешен опит  :(
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #127 -: Март 12, 2013, 12:29:25 pm »
Мила Demetra,

Другият месец ще бъде твоят щастлив месец.

Аз се вкарвам в някакви филми - сега четох за симптомите на цистита. А те са като моите дето си мислех, че са като за бременни - болки в корема, често уиниране. А подутите ми гърди, сигурно са признак на ПМС osi_1 ..моля да не са..

Боже, толкова много искам бебе...( само на вас мога го призная )
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #128 -: Март 12, 2013, 19:17:23 pm »
Сладуранки...понеже нямах симптоми , както споменах в по предния си пост, ей така без симптоми  на ПМС или бременност си ми дойде .... най-нахално!Запис за този месец, стискам палци за всички със съмнения да се окажат верни :)
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #129 -: Март 12, 2013, 19:37:20 pm »
alea съчувствам ти искрено.Аз също пожелавам на всички успехи   :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #130 -: Март 13, 2013, 09:22:54 am »
Гърдите ме боляха много 2-3. Чувствах ги много напрегнати. Днес сутринта вече ми няма нищо. Не усещам напрежение в яйчниците, нямам главоболие или позиви за повръщане. Остана ми само честото уриниране и безсъние.
Чудя се дали да не си направя отново тест утре сутрин.Този път със Sure Check, 4 дни преди датата на очакваната менструация. Просто нямам търпение да знам отговора - бил той да или не.

alea, другият месец никакви нахалници.
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #131 -: Март 13, 2013, 11:20:21 am »
AmoreMio направи това , което мислиш , че би те успокоило....пък било грешно или не..я вземи препикай един тест  :D
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #132 -: Март 14, 2013, 09:14:27 am »
Не издържах. Направих си тест рано сутринта 4 дни преди очаквания цикъл.
Отрицателен.
 :(

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #133 -: Март 14, 2013, 12:30:40 pm »
Не издържах. Направих си тест рано сутринта 4 дни преди очаквания цикъл.
Отрицателен.
 :(
не губи надежда  :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #134 -: Март 14, 2013, 13:38:57 pm »
Здравейте и от мен.. :).Много време ви чета и реших и аз да се включа в групата на чакащите...През 2011 година направих спонтанен аборт в 11 г.с..Миналият месец ми дойде на 18.02.а овулацията мисля,че ми беше на 03.03...Сега чакам да не ми дойде на 17.02.Искам да ви попитам дали,ако направя тест в деня в който трябва да ми дойде ще ми покаже желаният резултат или е по-добре да изчакам някоилко дни...
Пожелавам успех на всички...
« Последна редакция: Март 14, 2013, 13:53:09 pm от kasidy »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #135 -: Март 15, 2013, 09:25:33 am »
kasidy, Тест може да си направиш когато поискаш. Аз правих 3 пъти до днес.
Сега ще направя чак след закъснение от поне 1 ден( дай боже )
Иначе и на мен трябва да ми дойде в неделя по принцип...Леле как ще мине времето до тогава.
От днес съвсем нямам никакво напрежение в гърдите.

kasidy, ти имаш ли някакви симптоми ?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #136 -: Март 15, 2013, 11:52:54 am »
Здравей AmoreMio...Аз също мисля да изчакам 1 ден да ми закъснее и да направя теста.Нямам търпение да видя  :bfp1: .ОТносно симптомите имам една болка в яйчниците-ту от ляво,ту от дясно.Гърдите всеки месец ме болят ужасно много,но този месец изобщо,много леко зърната само.Друго по-необичайно нямам.Нaдявам се в понеделник и двете да се похвалим с желаните резултати,а по нас и другите.
Лек ден на всички...
« Последна редакция: Март 15, 2013, 13:10:22 pm от kasidy »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #137 -: Март 15, 2013, 14:02:38 pm »
Има тестове които се правят още преди самото закъснение, но е добре да се правят със сутрешна урина 7-10 дни след половият акт.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #138 -: Март 17, 2013, 11:20:26 am »
Здравейте момичата.Днес трябва да ми дойде,но сутринта реших да направя тест(нищо,че няма закъснение). :( отрицателен е...Стискам палци на всички...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #139 -: Март 17, 2013, 13:31:14 pm »
Хайде и аз да се включа. Предполагаема овулация 6-ти . Ранна за мен -11-ти , 12-ти ден от цикъла, но със стимулация, клостолбегит, прегнил и т.н. Последният ми цикъл беше на 24-ти февруари т.е на 24-ти март стават 28 дни. Но ако смятам от овулацията вече са минали 11 дни. От вчера усещам сякаш всеки момент ще ми дойде - гърдите ме болят, имам секреция и се чувствам подута. Пия дуфастон и имам още  за 3 дни.
Сутринта и аз не издържах и препиках :) един тест , категорично отрицателен.
Възможно ли е да ми дойде , докато пия дуфастона и какво се прави в такива случаи, продължава ли се 10-дневния курс?
<br />