0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #20 -: Октомври 29, 2008, 16:59:32 pm »
Рени, стискам ти палци днес :crossfingers:! Дано всичко е наред и ще те чакаме да разказваш. Пожелавам ти късмет и добри новини!!!
*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #21 -: Октомври 29, 2008, 21:26:57 pm »
Да но както винаги нещата се прецакаха, вчера вечерта ми се обадиха от клиника Малинов да ми кажат, че ме отлагат за петък, нямам думи с които да изразя недоволството си, аз съм на ръба на психическите си сили и те ми сервираха това, просто незнам, мисля си, че ме мотаят именно мен, защото съм трагичен случай...
*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #22 -: Октомври 30, 2008, 14:08:38 pm »
Здравей Рени,
просто са много претоварени.
Имай търпение. И аз чаках от юни месец да ми направят хистероскопията. Д-ра ми беше казал да му се обадя като ми дойде, но съм му звъняла дни поред, за да ми каже да му се обадя следващия месец. И така аз реших да си запиша час, та ми я направиха на 22.09.
*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #23 -: Октомври 30, 2008, 20:54:14 pm »
Рени, успех ти желая утре!
Недей да се тревожиш, успокой се до колкото можеш. Според мен ако мислят, че си тежък случай и няма да могат да ти помогнат, ще бъдат коректни към теб - ще ти кажат и няма да те оставят да се надяваш напразно.
Намисли си нещо много, ама много приятно, което ти се прави и си мисли за него и за това как ще му се насладиш след като приключи всичко. При мен помага, поне малко :wink:
*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #24 -: Октомври 31, 2008, 19:43:53 pm »
И така мина моята хистероскопия, целия ужас, който изживях беше излишен, вие всички ми казвахте, но аз не слушах, бях се вглъбила някъде и си умирах от страх......
Боля ме само поставянето на абоката, доста и трудно ми го сложиха, че вените са ми едни смотани...
Помня, че ме събудиха още в операционната и казаха, че съм готова, в стаята си поговорих с момичетата там, почаках около час и половина и д-ра дойде да микаже, че аденомиоза НЯМА, слава Богу, има миома, но тя няма да пречи на забременяване, защото не расте в матката, а е имало някакви свличания на лигавица ли каза, не помня точно и че не им било мястото там и са ги отстранили, сега ще чакам хистологията до десетина дни, ако имало някакво възпаление, ще пия антибиотици и среща с д-р Стаменов да решаваме как ще я караме нататък..........
Горе долу се поуспокоих...
На всички ни желая КЪСМЕТ, ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН :)
*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #25 -: Октомври 31, 2008, 21:02:45 pm »
Браво, много добри новини, Рени. Радвам се за теб!!! Желая ти  :bfp: в най-скоро време.
Кога ще се срещате със Стаменов, записа ли си час? Питам, защото разбрах, че няма да е в клиниката през ноември, но неразбрах кога точно, а имам час за 10-ти :(
*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #26 -: Ноември 04, 2008, 19:11:22 pm »
Незнам, не съм чула нищо.....И аз се чудя, дали да си запазя час да обсъдим с доктора резултата от хистологията или да ми обясняват по телефона какво е, и аз бих се радвала някой да ме насочи, как се процедира...
*
Re: Незнам откъде да започна отново...
« Отговор #27 -: Ноември 04, 2008, 23:14:30 pm »
Незнам, не съм чула нищо.....И аз се чудя, дали да си запазя час да обсъдим с доктора резултата от хистологията или да ми обясняват по телефона какво е, и аз бих се радвала някой да ме насочи, как се процедира...
Според мен трябва да си вземеш час и да обсъдите следващата стъпка. По телефона няма как да вземете някакво решение.
Ще отсъства в края на месеца-след 23.11 и след това от 10.12 до 12.1.2009 няма да работят.