0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #100 -: Декември 20, 2012, 12:26:30 pm »
ОРТИ честито и от мен!Тази Коледа определено ще си много щастлива , а догодина още повече с малкото човече до теб!
Сега се пази и много хубави емоции около Коледа ти пожелавам!!!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #101 -: Декември 20, 2012, 18:35:23 pm »
 :D OPTI тихичко честито! Лека бременност и прекрасно малко човече на финала!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #102 -: Декември 22, 2012, 08:46:01 am »
Благодаря Ви за топлите думи! Приемете моите сърдечни извинения, затова че изчезнах от форума без да кажа нищо. Просто имах нужда от почивка, имах нужда да спра да мисля за изследвания, процедури, резултати... Въпреки това Ви четях мълчаливо и плачех и се смеех със всяка от вас. Вашите положително резултати ми даваха надежда и вяра, че чудото ще се случи и на нас. БЛАГОДАРЯ ВИ! :youwoman:
Вчера се видях с Владимиров/беше толкова щастлив, когато му съобщих/, имаме си плодно сакче/0,84см/ На 28.12 пак на преглед да видим сърчицето.

За тези които се интересуват искам да Ви кажа, че доктора вече е в отпуск/ от днес/ и ще бъде на работа след 14.01.2013, но д-р Белчева е на работа.
« Последна редакция: Декември 22, 2012, 08:54:35 am от OPTI »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #103 -: Декември 23, 2012, 10:07:55 am »
Мили момичета и ra4o в навечерието на Коледа приемете моите най-искрени благопожелания за здраве и сили,
за ползотворни дела,
за топлота и доброта - дарявани и получавани,
за дни на радост с усмивки и веселие,
за мигове на сбъднати мечти! Весели празници!


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #104 -: Декември 28, 2012, 21:09:53 pm »
Моят опит приключи, за съжаление с отрицателен резултат. На 11-ти ден ЧХГ 0.1. Аз май съм до тук, явно трябва да приема факта, че за втори път майка няма да стана. Имам си един малчуган, заради който се държа, не мога да си позволя да ме вижда разстроена, а така ме боли......
 Стискам ви палци момичета и ви пожелавам успех!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #105 -: Декември 29, 2012, 11:43:02 am »
Nel_iv, съжалявам!  :bighug: Дано пък не си права, че няма да бъдеш майка за втори път. Нищо не се знае...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #106 -: Декември 30, 2012, 21:23:22 pm »
Nel_iv, възхищавам ти се, за дето имаш сили и сърце да помислиш за отказване.
Имам син като слънце, след него 5 ранни аборта, последният след инвитро процедура. И в момента безрасъдно планирам следващи терапии и стъпки...
Все си казвам, че няма да си простя, ако не опитам всичко.
А на каква цена...

Дано ти се случи второ дете. Но дано и не се налага да стигаш до крайности за целта.
Знам колко боли.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #107 -: Декември 30, 2012, 22:04:32 pm »
Nel_iv, възхищавам ти се, за дето имаш сили и сърце да помислиш за отказване.
Имам син като слънце, след него 5 ранни аборта, последният след инвитро процедура. И в момента безрасъдно планирам следващи терапии и стъпки...
Все си казвам, че няма да си простя, ако не опитам всичко.
А на каква цена...

Дано ти се случи второ дете. Но дано и не се налага да стигаш до крайности за целта.
Знам колко боли.

Ей това как ме зарадва ако знаеш .... Браво. Много ти се възхищавам. И аз ако падна, това което ме вдига пак на крака и ме кара да се държа е плана за ново действие. Аз когато не успея съм още по нахъсана. От моя спорт го знам.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #108 -: Декември 30, 2012, 22:42:23 pm »
Кармен, знае се - няма начин да няма начин! Винаги има.
Точно сега ми иде да се гръмна, защото сме недогледали очевиден проблем и можеше да си спестя много неща, но важното е, че вече е идентифициран и действаме нататък.

Неуспехът е горивото за следващата стъпка. Ще стане, за теб, за мен, за всички, просто в повечето случаи не става от раз.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #109 -: Декември 30, 2012, 23:37:26 pm »
а някой има ли информация как ще процедира клиниката с фонда (здравната каса), защото ние сме подали документи от клиниката на д-р Владимиров !?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #110 -: Декември 31, 2012, 10:26:39 am »
Nel_iv, възхищавам ти се, за дето имаш сили и сърце да помислиш за отказване.
Имам син като слънце, след него 5 ранни аборта, последният след инвитро процедура. И в момента безрасъдно планирам следващи терапии и стъпки...
Все си казвам, че няма да си простя, ако не опитам всичко.
А на каква цена...

Дано ти се случи второ дете. Но дано и не се налага да стигаш до крайности за целта.
Знам колко боли.

Ей това как ме зарадва ако знаеш .... Браво. Много ти се възхищавам. И аз ако падна, това което ме вдига пак на крака и ме кара да се държа е плана за ново действие. Аз когато не успея съм още по нахъсана. От моя спорт го знам.
Момичета, никакво отказване. Nel Iv, надявам се да намериш сили да продължиш.
Неуспеха е съсипващ, но наистина, както Кармен казва, това, което те изправя на крака след неуспеха, е следващия план за действие.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #111 -: Декември 31, 2012, 11:06:26 am »
Благодаря ви момичета за подкрепата. При мен не всичко е въпрос до липса на сили, аз съм реалист, имам син на 9 год., вече го чуствам като най-голямото си постижение и подарък. "Получихме" го този наш мъник още първия месец когато решихме,че искаме дете. И така се помислих, че ако искам още едно ще дойде и то, но........ Повече от три години се натоварвам психически и физически в желанието си да стана майка отново, опитах всичко - изседвания, една стимулация,спонтанен аборт, втора, инвитро, ..... Искам да съм щастлива, сина ми веднъж ме попита "Мамо, защо не си така весела, както беше преди?" И си казах, че съм до тук. Аз имам право на избор, за разлика от някой от вас, все пак вече съм майка. Не искам повече сълзи и безсънни нощи, броене на календарни дни и чакане на цикъл.
Пожелавам ви да сбъднете мечтите си и да направите сами вашия избор. Дано 2013 е по-благосклонна към вас!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #112 -: Декември 31, 2012, 14:33:08 pm »
Nel, всеки преценява докъде е, права си.

Аз също съм родител, моят син е на 4 г, достатъчно голям ясно да осъзнава нещата, но не толкова голям, че да може да се спаси от проблемите на родителите си в свой собствен свят. Все още аз и мъжа ми сме целия му свят.

Въпреки това, аз не смятам да спирам. Има 2 много важни интервенции, които съм пропуснала, едната от тях - толкова очевидна, че просто ми се плаче как никой не ми го предложи - лапароскопия. Та аз имам една премахната тръба с отворена операция и едно секцио! Вярно е, че съм родител и има цял един човек, който зависи от мен. Но също съм и човек, със свои мечти и потребности.
 
Така, че продължавам. Имам 4 замразени ембриона, една лапароскопия и вероятно една активна имунизация. Чувствам се стъпила на прав път, този път наистина. Скоро навършвам 37 и ми се струва добра възраст за втора бременност  :D Освен това съм убедена, че винаги има начин. Това го казвам и на момичетата, които като мен не сполучиха тази година. Идва нова.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #113 -: Декември 31, 2012, 22:07:24 pm »
Момичата, аз съм на 42. Също съм родител на един прекрасен малчуган, който от няколко години за Коледа си пожелава братче или сестриче...
Решила съм през 2013 да пробвам още веднъж при док и този опит да е последен, пък каквото Бог реши. Истината е, че и аз дълго отлагах решението да имам второ дете - мислех си, че щом веднъж е станало, то втория път ще е без проблем - доста наивно от моя страна. До момента имам 4 инсеминации и 4 ИКСИ процедури, всички с категорична нула на кръвния тест.


Дано 2013 ни донесе здраве, много късмет и сбъдне най-съкровените ни мечти!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #114 -: Януари 01, 2013, 02:46:27 am »
Malenna, стискам палци и от сърце ти пожелавам успех.
Само, че... възрастта сама по себе си не непременно е причина за неуспех. Дали да не се заровите малко по-дълбоко защо не се случват нещата, преди да продължите към следващия опит?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #115 -: Януари 01, 2013, 15:01:13 pm »
Малена, Хеван - пожелавам ви успех, вие го заслужавате. В живота си човек трябва да има мечти и цели за които да се бори, иначе няма смисъл. Все пак, това което не ни убива, ни прави по-силни. :crossfingers:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #116 -: Януари 03, 2013, 13:00:46 pm »
здравейте дами,
моля ви за съвет. Знам че д-р Владимиров е в почивка и не знам дали е редно да му звъня по телефона- става въпрос за отрицателния кръвен тест, който си направих вчера (12 ден след трансфера). Не знам каква е процедурата сега, дали да звънна на някой от телефоните на клиниката и да ги уведомя за резултата или пък да изчакам д-р Владимиров да се върне на работа??? и понеже бях по фонда дали трябва и тях да уведомявам за резултата...?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #117 -: Януари 03, 2013, 15:59:18 pm »
За фонда не знам, но мисля, че е добре лично на доктора да се обадиш, за да се уговорите за преглед след неуспешната процедура.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #118 -: Януари 03, 2013, 16:36:39 pm »
Доколкото знам трябва да уведомите Фонда при раждане, а не при положителен тест.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #119 -: Януари 03, 2013, 16:53:06 pm »
При доктора трябва да отидеш задължително да те прегледа и да види дали всичко е наред. До колко знам като ти дойде цикъла трябва да отидеш между 3-5 ден. Ако д-р Владимиров го няма може да те прегледа д-р Белчева. Трябва да си вземеш и епикризата, която ако ще правиш втори опит ще ти трябва..
Мисля, че така се прави, дано да съм ти помогнала :-)
Краси