0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #40 -: Ноември 20, 2008, 14:54:26 pm »
keane не става въпрос за успеха/неуспеха на процедурите, а за изследванията преди самите тях.
Титката, би ли споделила, при кой лекар си направи хидротубация?
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #41 -: Ноември 23, 2008, 11:48:19 am »
Да, Фоксче :)
При д-р Юнакова, декември 2006г. Тя е наистина много внимателна и добра, не знам причината поради която не назначи изследвания преди това на кой е - дали нейна или на самата болница.
Дано наистина за тези 2 години които са минали от тогава нещата да са станали както трябва и наистина на всеки един пациент да назначават микробиология, хламидия и др., преди подобни манипулации.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #42 -: Ноември 24, 2008, 10:55:12 am »
аз също съм пациентка на д-р Андреева от скоро. Първоначалните ми впечатления са много добри. При първия ми преглед проведохме дълъг разговор отнсно всичко , кеото съм правила до сега, направи ми обстоен преглед, акто всичко си записваше в т.нап " досие". Според мен организацията в тази клиника е доста добра, не се налага всеки път да носиш купища изследвания със себе си, както и всеки път да обясняваш коя си и за какво се бориш. лекарката просто си прочита собствените зписки и нещата стават доста по- лесно.
Надявам се да успеяда сбъдна мечтата си с помощта на д-р Андреева
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #43 -: Ноември 24, 2008, 13:35:25 pm »
Другото което е, че сутрин когато д-р Андреева си влиза в кабинета една сестра и носи графика и за деня с досиетата на всички пациентки за дадения ден.Така когато вляза при нея тя вече ми е прегледала досието, знае коя съм, за какво съм, какво сме правили последния път.Примерно моя личен опит от доц.Маркова (без да се обиждат нейните пациентки), но половината ми записан час отиваше в разяснения коя съм, за какво съм, какво сме правили предния път...
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #44 -: Ноември 24, 2008, 23:17:47 pm »
Организацията определено е на ниво! И аз съм губила много време в разяснения за какво съм там и какво сме правили и неправили...при други док.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #45 -: Ноември 24, 2008, 23:27:09 pm »
 Организацията е по-добра, защото работят повече лекари, съответно всеки лекар работи с по -малко пациенти.

П.П. Във всяка клиника стават грешки, дори и в най-добрите. Лекарите са хора, все пак.
Важното е вие да се чувствате добре там, където сте избрали.
 Не винаги  смяната на лекар след неуспешна процедура е най-доброто решение.

Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #46 -: Декември 18, 2008, 13:48:47 pm »
Моето мнение за д-р Андреева е-категорично негативно.Ште се обоснова.9 месеца-загуба на време и пари.При мен изчепан яйчников резерв и забавени спер. -при мъжа ми, със неустановено състояние на тръбите/според други изследвания -хистеросалпингс на едната тръба/След стимулиране произведох един фоликул с които трябваше да направим инвитро.За състоянието на тръбите постоянно ми даваше разлини отговори.Един път има течност в тръбата, един път -няма.В деня на пункцията фоликулът ми се спука/по точно тя го изтърва/ и ми предложи инсемин. като ми заяви че ште я прави на сляпо , заштото не знаела в какво състояние са ми тръбите.Пълна несериозност.Мисля че като потърсиш специалист, би трябвало той да ти казва какво да се прави и как, а не да те пита искаш ли да ти се направи това , искаш ли да ти се направи онова -какво разбирам, а съм  просто пациент нуждаешт се от помощт
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #47 -: Декември 19, 2008, 20:43:09 pm »
sarova31,преживяла си много тежък момент  :(.
Аз си мисля ,че лекарите не са всесилни.
Те работят с живи същества при които не се знае предварително при всеки вход какъв изход ще излезе.
Във медицината ,че и в природата  има голяма доза неопределеност.
Желая ти да си намериш лекара ,на който ще се довериш и в най-скоро време да се сбъдне мечтата ти!
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #48 -: Декември 19, 2008, 23:04:30 pm »
sarova31,преживяла си много тежък момент  :(.
Аз си мисля ,че лекарите не са всесилни.
Те работят с живи същества при които не се знае предварително при всеки вход какъв изход ще излезе.
Във медицината ,че и в природата  има голяма доза неопределеност.
Желая ти да си намериш лекара ,на който ще се довериш и в най-скоро време да се сбъдне мечтата ти!

Подкрепям мнението !
Sarova31 Все пак д-рите не са Бог...Съжалявам ,че си преживяла това ! Дано скоро гушнете вашето малко съкровище!
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #49 -: Декември 20, 2008, 17:00:26 pm »
Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него, просто го споделям.Това че, докторите не са господ Бог е вярно-но тук говорим за професионализъм. Некадърния доктор си личи от далеч, за мен доктор Андреева е такава.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #50 -: Декември 20, 2008, 21:38:22 pm »
Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него, просто го споделям.Това че, докторите не са господ Бог е вярно-но тук говорим за професионализъм. Некадърния доктор си личи от далеч, за мен доктор Андреева е такава.
Уважавам мнението ти , то си е лично! ПОжелавам ти успех в борбата и разбира се скоро + резултат!
*

    niniw

  • *
  • 13
  • Искам да съм мама
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #51 -: Май 14, 2012, 13:57:19 pm »
Запис за да следя темата, лична ме интересува :)
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #52 -: Май 14, 2012, 20:07:19 pm »
Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него, просто го споделям.Това че, докторите не са господ Бог е вярно-но тук говорим за професионализъм. Некадърния доктор си личи от далеч, за мен доктор Андреева е такава.

за съжаление и аз съм съгласна с мнението на sarova31
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #53 -: Август 03, 2012, 18:10:10 pm »
Пациент съм на д-р Андреева вече почти година. Мога да кажа само, че е СТРАХОТЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ. Единствено тя беше напълно откровена какво е положението ни.
Въпреки че забременях по естествен път, неочаквано, продължавам да следя бременността си при нея. Благодарение на нея открихме имунологичен проблем при мен и адекватно и навременно го лекувахме.
Моя близка роднина прави 5 неуспешни опита ин витро в Турция. Още при първия опит при д-р Андреева забременя, като се бяха имплантирали всички трансферирани ембриончета!!!
Страшно съм благодарна на тази жена за професионализма и човечността й. Наистина съм късметлийка, че попаднах на нея като лекуващ лекар.
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #54 -: Ноември 10, 2012, 20:21:10 pm »
Аз също съм пациентка на д-р Андреева от 2010 г., когато за първи път подготвихме документите за фонда. (Имам неуспешен опит в клиниката на д-р Табакова през 2005 г.)Останах с много добри впечатления от нея още при първата ни среща - прегледът и консултацията продължиха около половин час. След одобрението от фонда за инвитро реших тя да остане моят лекар. Изключителен ЧОВЕК - щадящ пациентите си психически, физически и финансово.Всички изследвания, които е назначила (извън хормоналните, които се правят през ден) и са задължителни!сме ги направили със съпруга ми по НЗОК там където живеем, пътуванията до София винаги ги съобразяваше с мен (независимо дали бяха в работен ден или не)...никога не ми е отказала разговор или среща. Всичко каквото зависи от докторите - те го правят. И те желаят успеха повече и от нас, защото това е реноме както за тях, така и за клиниката. Винаги можеш да смениш лекаря си, а не да чакаш и да се луташ 9 месеца - както някои са писали. Сега съм 5-ти ден след ЕТ (за 2-ри път при нея) и силно се надяваме всичко да ОК този път. :bfp:


*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #55 -: Ноември 10, 2012, 20:24:25 pm »
Само да допълня, че съм била свидетел при нея да влизат някои от другите докторки (за които чета суперлативи по форумите) за съвет. И след един неин съвет, сега резултатът е близнаци, а колежката и се чудеше дали да прекрати стимулацията, защото имало на 6 ден от стимулацията 2 фоликула...


*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #56 -: Ноември 13, 2012, 21:44:29 pm »

Моя близка роднина прави 5 неуспешни опита ин витро в Турция. Още при първия опит при д-р Андреева забременя, като се бяха имплантирали всички трансферирани ембриончета!!!
Това не зависи от д-р Андреева. На моя приятлека и трасферира първо ЕТ на 3 ден , после 2 бластоциста на 5ти ден , след ИКСИ , и пак нямаше имплантирали се .
*
Re: Какво мислите за д-р Андреева от клиника Щерев
« Отговор #57 -: Ноември 13, 2012, 21:48:30 pm »
Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него, просто го споделям.Това че, докторите не са господ Бог е вярно-но тук говорим за професионализъм. Некадърния доктор си личи от далеч, за мен доктор Андреева е такава.

за съжаление и аз съм съгласна с мнението на sarova31
osi_9 , иначе на първи прегелд прави много добро впечатление на много разбираща. На мен би беше казала (няма да забравя думите и )  - на този ехограф ще те гледаме като  забременееш! И аз така се хванах за това и така се доверих... И в крайна сметка ми направи лапаро за хидросалпингс (първо едноистранен ,после двустранен уж) , оказа се ендомертиозна киста, която не махна, изписа ми хормонално лечение (което без да се махне кистата е абсурдно) и като кистата започна да расте ...вдигна ръце и ме прати при друг лекар ... Много професионално!