0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #60 -: Март 30, 2015, 22:27:38 pm »
Здравейте момичета мисля в най скоро време да посетя клиниката в АГ Варна но незнам предварително ли да си запиша час или да отида на място ,какво ще ме посъветвате?
Обади се на някоя от акушерките предварително да се разберете за подходящ ден, тъй като е много натоварено. Така или иначе часове няма, стоиш и чакаш, докато те повикат. Мога да ти изпратя на лични телефона на едната акушерка, ако искаш.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #61 -: Март 31, 2015, 09:18:57 am »
Добре напиши ми телефон на които мога да си запиша час.Благодаря.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #62 -: Март 31, 2015, 15:41:18 pm »
Здравейте момичета мисля в най скоро време да посетя клиниката в АГ Варна но незнам предварително ли да си запиша час или да отида на място ,какво ще ме посъветвате?

Отиваш на място и чакаш. Дори и да имаш записан час пак ще трябва да изчакаш да минат момичетата в процедура. Най-добре отиди след 11-12 часа.

26.09.2019
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #63 -: Април 11, 2015, 09:45:17 am »
Записвам се да ви следя.
Правих инсеминациа във Варна при доктор Кисьов на 21 март,но уви неуспешна.Та сега се чудя дали да не мина направо на инвитро или икси.Незнам какво да правя.На 14 април пак пътувам към Варна и да видим какво ще правим.Може ли да ми дадете съвет.
Благодаря!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #64 -: Април 11, 2015, 10:54:41 am »
Записвам се да ви следя.
Правих инсеминациа във Варна при доктор Кисьов на 21 март,но уви неуспешна.Та сега се чудя дали да не мина направо на инвитро или икси.Незнам какво да правя.На 14 април пак пътувам към Варна и да видим какво ще правим.Може ли да ми дадете съвет.
Благодаря!
Здравей, а д-р Кисьов колко инсета ти препоръча да направите? Имаше ли стимулация, или не?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #65 -: Април 11, 2015, 11:17:25 am »
Нищо не сме обсъждали и аз затова се допитвам.Чудя се дали да правя още едно или да не губя време и директно инвитро.Стимулирано беше инсето с клостилбегит.На самата процедура нещо спомена,че левия яйчник е с намален резерв.На всички прегледи преди това само в десния виждаше ф.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #66 -: Април 11, 2015, 13:12:13 pm »
Нищо не сме обсъждали и аз затова се допитвам.Чудя се дали да правя още едно или да не губя време и директно инвитро.Стимулирано беше инсето с клостилбегит.На самата процедура нещо спомена,че левия яйчник е с намален резерв.На всички прегледи преди това само в десния виждаше ф.
По принцип инсетата са с ниска успеваемост. Ако ти се струва много неудобно цялато пътуване и прегледи, попитай директно за ин витро. Тъй като не са ти назначили скъпа стимулация обаче, можете да пробвате с още едно инсе. Все пак обсъди нещата и с д-р Кисьов. Успех!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #67 -: Април 11, 2015, 13:21:51 pm »
Да ще се консултирам с доки. Благодаря!
Весели и щастливи празници.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #68 -: Април 11, 2015, 15:16:54 pm »
Да ще се консултирам с доки. Благодаря!
Весели и щастливи празници.
Благодаря и на теб!
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #69 -: Април 11, 2015, 17:50:19 pm »
Хайде и аз да се обадя като минала скоро през клиниката :)
te4ke82 и на мен първоначално д-р Александров ми предложиха инсе , но тъй като знам , че шанса е доста малък и като чух репликата на док " Дай да пробваме 2-3 инсета " решихме , че не ни се чака и директно се  хвърлихме към ин витрото. Не съжалявам нито за момент понеже при нас се получи от първия опит. Говори директно с Кисьов и го попитай според него кое ще е най добре за вас. Пожелавам ти и при вас да се случат бързо нещата  :bighug:

Весели празници пожелавам на всички. Бъдете живи и здрави и много щастливи :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #70 -: Април 12, 2015, 18:39:23 pm »
Хайде и аз да се обадя като минала скоро през клиниката :)
te4ke82 и на мен първоначално д-р Александров ми предложиха инсе , но тъй като знам , че шанса е доста малък и като чух репликата на док " Дай да пробваме 2-3 инсета " решихме , че не ни се чака и директно се  хвърлихме към ин витрото. Не съжалявам нито за момент понеже при нас се получи от първия опит. Говори директно с Кисьов и го попитай според него кое ще е най добре за вас. Пожелавам ти и при вас да се случат бързо нещата  :bighug:

Весели празници пожелавам на всички. Бъдете живи и здрави и много щастливи :)
Благодаря!Весел празник.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #71 -: Април 13, 2015, 15:12:41 pm »
Здравейте момичета!Аз сам пациентка на д-р Александров и днес ми е девети ден след трансфера на 5-ти ден с две ембриончета,пуснах си кръвен тест(знам че е много раничко:) )и резултата е HCG-147,10,страх ме е да се зарадвам...Какво мислите,това добър резултат ли е?Благодаря ви предварително !:)
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #72 -: Април 13, 2015, 15:27:32 pm »
Чудесен резултат, marselka33:)
Аз също съм изследвала на 9-ти ден след трансфер на бластоцисти, ЧХГ беше около 95.
За твое спокойствие може да изследваш хормона отново след около 48 часа, да видим дали ЧХГ се удвоява правилно. Вярвам, че всичко ще е наред!  :)

Желая ти лека и спокойна бременност! :)  yahoo_17
« Последна редакция: Април 13, 2015, 15:41:26 pm от marsi »

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #73 -: Април 13, 2015, 17:12:40 pm »
Честито, това звучи много добре! Късмет на всички, дано можем всички да се отчетем с такива резултати. Аз ще почна стимулация в петък, ако се е махнала гадната киста. Изпих противозачатъчните и съм в очакване...
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #74 -: Април 13, 2015, 18:17:41 pm »
marselka33 Честито и от мен :) Мисля , че резултата ти е прекрасен. Аз си направих уринен тест на 9-ти ден и си имах чертичка , а на 11-ти ден направих кръвен. За твое успокоение го повтори , но мисля , че всичко ще е наред :)

galina_89m Късмет на теб ! Дано да се е махнала кистата и да стартирате :)
« Последна редакция: Април 13, 2015, 18:19:48 pm от GeryCh »
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #75 -: Април 13, 2015, 19:19:13 pm »
Момичета колко ви излезна инвитрото?Кое по ред вие ?Всички ли сте при Александров?Аз утре съм на преглед след неуспешното първо инсе.Да видим как ще мине.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #76 -: Април 13, 2015, 20:29:25 pm »
Благодаря ви момичета,да мисля вдругиден да повторя теста,стискайте ми палци:) Пожелавам успех на всички на които им предстои процедура !
galina_89m Миналия месец и аз бях с овулаторна киста 6см,но с противозачатачните я  нямаше на следващия преглед,не се притеснявай,много късмет ти пожелавам.:)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #77 -: Април 15, 2015, 13:28:37 pm »
Здравейте отново,днес повторих кръвния тест и за съжаление резултата не се е удвоил...9ти ден-HCG-147,11ти-HCG-203.30.Как да тълкувам резулата ...опита ми неупешен ли е ?:(
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #78 -: Април 15, 2015, 13:37:08 pm »
Здравейте отново,днес повторих кръвния тест и за съжаление резултата не се е удвоил...9ти ден-HCG-147,11ти-HCG-203.30.Как да тълкувам резулата ...опита ми неупешен ли е ?:(
Здравей, обади ли се на д-р Александров, или на акушерките? Не се притеснявай. Виж какво ще ти кажат те.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #79 -: Април 16, 2015, 07:01:54 am »
Добро утро! Марселка,при този прекрасен резултат ,въобще не трябва да споменаваш думата "неуспех" :( На кой ден ти беше трансфера? До колкото помня,в началната фаза формулата за удвояване на ЧХГ не се изпълнява съвсем прецизно. Утре пусни още един тест.Въпреки твоите терзания,аз ти честитя тази радост  :D :D.
/www.mamaibebe.com][/url]