0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #80 -: Декември 11, 2012, 12:00:13 pm »
Да се запиша и аз тук, че това е моят доки. Не съм ходила по другите клиники да сравнявам, но той веднага ми хареса. И да ви кажа бях предупредена, че по клиниките не отговарят на емайли - той до сега не е пропуснал, някога е било след само час да ми драсне едно изречение. За мен това беше много важно тъй като прекосявам океана за процедурата и ми беше единственият начин  на комуникация. На всички в процедура много успех и


 :bfp: :bfp: :bfp:

На всички вече видяли  :bfp:  много успех и безпроблемно бременеене.

 :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #81 -: Декември 12, 2012, 12:29:51 pm »
Добре дошла, Кармен  :welcome:
Радвам се, че се разбирате с д-р Владимиров - стъпка едно към успеха е направена :)
Успех  :goodluck:



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #82 -: Декември 13, 2012, 23:40:07 pm »
Добре дошла, Кармен  :welcome:
Радвам се, че се разбирате с д-р Владимиров - стъпка едно към успеха е направена :)
Успех  :goodluck:

Благодаря ти  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #83 -: Декември 14, 2012, 14:26:02 pm »
Здравейте на всички,
знаете ли д-р Владимиров дали ще работи и другата седмица и как ще почива по празниците?
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #84 -: Декември 14, 2012, 15:57:54 pm »
Здравейте на всички,
знаете ли д-р Владимиров дали ще работи и другата седмица и как ще почива по празниците?
Аз съм в стимулация и другата седмица ще ми е пункцията, а около Коледа и трансфера, така че предполагам ще е тук, но най-добре ще е да го попитате него самият. На емайли отговаря много бързо, ако не искате да го притеснявате по телефона. Успех
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #85 -: Декември 14, 2012, 18:21:19 pm »
Благодаря :) Успешна процедура :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #86 -: Декември 16, 2012, 10:50:49 am »
Да споделя - вчера ми беше пункцията, изкараха 5 Я., а преди малко ми се обадиха, че две са се оплодили и утре за трансфер. Дано на Коледа наистина да стават чудеса. :occasion10:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #87 -: Декември 16, 2012, 13:18:19 pm »
Да споделя - вчера ми беше пункцията, изкараха 5 Я., а преди малко ми се обадиха, че две са се оплодили и утре за трансфер. Дано на Коледа наистина да стават чудеса. :occasion10:

Стават стават и от сърце ти го желая  :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #88 -: Декември 17, 2012, 15:29:50 pm »
Аааа,Дядо Коледа ,тая година май няма да е с празна торба,а?? Успешен трансфер Нел,най -големия ++ пожелавам. :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #89 -: Декември 18, 2012, 10:33:52 am »
Аааа,Дядо Коледа ,тая година май няма да е с празна торба,а?? Успешен трансфер Нел,най -големия ++ пожелавам. :)
Благодаря Рачо, вече си имам две бебчета на топло, дано всичко е ОК. Пожелавам успех на всички!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #90 -: Декември 18, 2012, 13:21:35 pm »
... вече си имам две бебчета на топло, дано всичко е ОК.

Дано останат на топло още девет месеца!  :goodluck:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #91 -: Декември 19, 2012, 21:00:47 pm »
Здравейте всички,
Знате ли дали д-р Владимиров ще работи в събота, на 22-ри? Нямам търпение до утре, докато се обадя, а ми стана много спешно отпреди малко :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #92 -: Декември 19, 2012, 21:06:47 pm »
в почивните дни се правят само пункции и трансфери.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #93 -: Декември 19, 2012, 21:25:08 pm »
 Благодаря ти,  jam, много неудобно се получи, надявах се да на пропускам още един дъъълъг цикъл, а Коледа да ми е на късмет за снежковците. Е дано е новата година. Много успех на чакащите!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #94 -: Декември 19, 2012, 22:18:32 pm »
Bbojana, ти му се обади утре на доктора у си задай въпроса. Четох на Фейсбук страницата им, че клиниката ще работи през всички работни дни до края на годината (те са общо 4) и после д-р Владимиров чак от 14 януари е на работа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #95 -: Декември 20, 2012, 08:33:04 am »
Здравейте мили дами и ra4o!
Едва ли си спомняте за мен (отдавна не съм писала във форума, но редовно ви чета).Накратко за мен: пациентка съм на Владимиров от 2г, с мъжки фактор / 2% по Крюгер/. Имам едно неуспешно ICSI през декември 2011г и неуспешен ЗЕТ през март 2012. В началото на април подадохме документи за финансиране от ФАР и зачакахме.
Днес Ви пиша, за да Ви вдъхна кураж и надежда и да Ви кажа, че по Коледа наистина стават чудеса. При нас чудото се случи - за първи път от 5г насам видях  :bfp: Не вярвах на очите си и нали съм си "Тома неверни" вчера си пуснах и кръвен тест и о'чудо: b-hcg 1143mU/ml.
Затова момичета и ra4o, Вярвайте в чудесата, защото те наистина се случват.
Весели празници!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #96 -: Декември 20, 2012, 08:53:02 am »
Хе,хе Опти,как да не те помним, а сега няма и как да те забравим!! :D :D Чстито! Много ,много хубаво събитие и силно зареждаща новина.Нека е безпроблемна бременността до края! По Коледа наистина стават чудеса!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #97 -: Декември 20, 2012, 09:02:39 am »
OPTI, каква прекрасна коледна новина, много ме зарадва :) Честито! Желая ти безпроблемна бременност и здраво бебче на термин :)



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #98 -: Декември 20, 2012, 09:21:11 am »
OPTI каква хубава новина и чудесен подарък за коледа:) Желая ти лека и безпроблемна бременност.
  
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #99 -: Декември 20, 2012, 10:15:25 am »
Опти, помним те и още как. Честито! Това е страхотна новина! Лека бременност и прекрасно бебче накрая!  :goodluck: