0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
http://www.za1bg.com/?cat=123&lang=2 Прочети тук! Ако отговаряш на условията попълни ето това http://www.za1bg.com/?cat=124&lang=2 и после чакаш следващото теглене на жребия.
коя е твоята страна на бариерата и защо си сигурна, че аз не съм там
Ами не съм сигорна ,ама ако беше то нямаше така да говориш,както и да е нз аз изразих моето мнение и седа плътно зад думите си ,успех на всички.Несмятам да коментирам повече,дано тези който кандидатстват имат късме да ги одобрят.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
малка си още. ще порастнеш, ще разбереш... може би...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Eeee... що за отношение лили ?!
Какво означава малка - голяма?!Всеки има право да сподели мнение, защо трябва да нападаме момичето???Грозно е някакък си!!!
А и мисля се отклонихме от темата доста.....
Аз все още очаквам отговор по повод номерата, които са разпределили!!!Понеже на мен ми казаха, че ме включват в тегленетъо, но не ми казаха номер-сигурна съм, а само че ще ми звъннат по телефона, ако имаме късмета да ни изтеглят.
Очаквам също и повече двойки, които са изтеглени да споделят с нас това щастие!!! :D
 :goodluck: :bighug: :bighug:

*
sunnynevi , номера би трябвало да си го получила на мейл-а.
 Момичета , грешка ли направих като посочих само моя доход ?
Не пишеш само твоя доход.
Жена която мечтае
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Здравейте мили дами!
Нямаше ме известно време, но вече съм тук. Ще се опитам да отговарям на въпросите ви своевременно...
1)относно ОТГОВОРА на мейла ви - от началото на юни почти до края, все още нямаше корекция на начина на работа на сайта и затова някои от вас може да нямат отговор. Това не означава непременно, че не сте подали заявлението си коректно, но и няма гаранция на 100%, че сте. Вече се отстрани това неудобство, като се промени работата на сайта. Сега всеки, който е попълнил успешно заявката си, автоматично получава отговор на посочения си интернет адрес. Така разбирате, дали кандидатурата ви е приета или не. Ако в кратък срок не получите отговор на заявката си, най-добре е да попълните нова.
2)относно това, дали кандидатурите от първи кръг ще участват и за втори - НЕ, НЯМА!!! Необходимо е да попълните нов формуляр, с който да удостоверите, че все още отговаряте на условията. Имайте предвид, че няма да участват в жребия двойките, които са удобрени вече от Националния център "Фонд за асистирана репродукция"!
3)някои текстове в сайта във връзка с условията все още не са променени, поради техническо забавяне. Затова ви пиша, да имате предвид какви са основните промени за втория етап.
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Здравейте мили дами!

2)относно това, дали кандидатурите от първи кръг ще участват и за втори - НЕ, НЯМА!!! Необходимо е да попълните нов формуляр, с който да удостоверите, че все още отговаряте на условията. Имайте предвид, че няма да участват в жребия двойките, които са удобрени вече от Националния център "Фонд за асистирана репродукция"!
3)някои текстове в сайта във връзка с условията все още не са променени, поради техническо забавяне. Затова ви пиша, да имате предвид какви са основните промени за втория етап.

Аз вече получих това:

Здравейте!
Попълнили сте регистрация на сайта на Роза Импекс за участие в първия етап
на кампанията "За още едно българче". Ако желаете да бъдете включени в
жребия и за втория кръг и все още отговаряте на условията, моля попълнете
регистрационната форма отново.
Условията за участие са следните:
-Да имате поне един самофинансиран опит ин витро/ИКСИ
-Да не сте раждала (жената от двойката да няма деца)
-Да не сте бременна в момента
-Да не сте одобрена от Център „Фонд за асистирана репродукция”
-Да желаете да правите следващия си инвитро опит в българска клиника