0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jossi

ИНСЕмЕНАцИЯ
« -: Януари 29, 2005, 23:50:08 pm »
Здравейте момичета,за първи път влизам в този форум и се надявам да сте ми полезни и да ми дадете кураж.Преди два дни правих втора инсеменация със стимулация с Клостилбегит в 1ва АГ Света София .Някой правил ли е там инсеменация,какви са отзивите ви за тази болница ,дали е правилен изборът ми ?След колко инсеменации горе долу се получава положителен резултат ? Моля ви пишете ми .Благодаря ви предварително и пожелавам на всички успех !
*

    Anonymous

ИНСЕмЕНАцИЯ
« Отговор #1 -: Януари 30, 2005, 17:57:10 pm »
Здравей, аз не съм от София - привих 2 инсеминации при един прекрасен спуциалист, но без резултат. Моето мнение е, че трябва точно да се определи датата на овулация, а а з с тези тестове авно не успях. НА СЛЕДВАЩИЯ МЕСЕЦ ЗАБРЕМЕНЯХ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ, НЕ МОЖЕХ ДА УСТАНОВЯ КОГА МИ Е ОВУЛАЦИЯТА И НЕ ОТИДОХ ПРИ ЛЕКАРЯ. Така, че не се отказвай и опитвай по астествения начин!!!
*
Re: ИНСЕмЕНАцИЯ
« Отговор #2 -: Януари 30, 2005, 18:17:59 pm »
Цитат на: jossi
Здравейте момичета,за първи път влизам в този форум и се надявам да сте ми полезни и да ми дадете кураж.Преди два дни правих втора инсеменация със стимулация с Клостилбегит в 1ва АГ Света София .Някой правил ли е там инсеменация,какви са отзивите ви за тази болница ,дали е правилен изборът ми ?След колко инсеменации горе долу се получава положителен резултат ? Моля ви пишете ми .Благодаря ви предварително и пожелавам на всички успех !

Здравей,
Доколкото знам в 1 АГБ "Света София" работят много добри специалисти по стерилитет. Ти при кого прави инсеминацията? Какво налага инсеминация при вас - какви са проблемите, каква ви е спермограмата?
Не може да се каже точно колко инсеминации са необходими за да се зачене. Чрез инсеминацията се съкращава пътят на сперматозоидите като те се поставят директно в матката, както и има и предварителна обработка на материала, която се прави вече навсякъде по специализираните центрове и е задължителна. Има момичета тук и в клуба, които забременяха от първия или втория път чрез инсеминация.
Ето тук има малко инфо за инсеминацията написано от Little_rabbit:
инсеминацията

Искрено ти желая много късмет! Дано се получи от първия път! Стискам палци и чакам да се похвалиш с успеха!
ИНСЕмЕНАцИЯ
« Отговор #3 -: Януари 30, 2005, 20:55:07 pm »
Четох някаква статистика че най-голяма е узпеваемостта между 4и 6 но тава не важи във всички случай, аз съм правила две и се надяявам да продължа с още няколко.
Успех ти желая с тази инсеминация  и дано не се налагат повече.

До госта: прекрасните специалисти не разчитат на тестовете за Овулация.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]